← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Klean Kanteen

Klean Kanteen Kid Kanteen Classic 355ml - Flip Sport Cap Milky Way

Blikkie®

Blikkie Premium RVS sportfles 1 liter met rietje en 3 doppen

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Prijs
€ 25,94
€ 29,95
€ 19,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 19,95 tot € 28,01
stabielbeste
€ 23,95 tot € 29,95
stabiel
€ 16,14 tot € 19,99
Waardering vs categorie———
KleurMilky WayzwartTeal
Inhoud0.36 l1 l450 ml
IsolerendNeeJaJa
MateriaalRVSRVSRVS
Type flesDrinkfles voor volwassenenDrinkfles voor volwassenen—
Met rietjeNeeJa—
OpvouwbaarNeeNee—
Fabrikant NaamKlean KanteenBlikkiePLConcepts GmbH & Co KG
Product hoogte24.30 cm26 cm22.80 cm
Product lengte6.51 cm9 cm6.30 cm
Fan MerchandiseNeeNeeNee
Product breedte6.50 cm9 cm6.30 cm
Product gewicht0.307 kg450 g353 g
Inclusief filterNeeNee—
Type merchandiseGeen merchandise——
Volume in liters0.355 l1 l450 ml
Verpakking hoogte76 mm38 cm7.70 cm
Verpakking lengte228 mm10 cm25.30 cm
Verpakkingsinhoud1 fles met flipsportdopRVS Drinkfles rood/zwart · 3 Doppen: one hand Flipdop, rietje, schroefdop · Inclusief: schoonmaakborstel voor het rietjeThermosbeker met Infuser
Verpakking breedte121 mm10 cm7.80 cm
Verpakkingsgewicht183 g660 g0.47 kg
VaatwasserbestendigJaJaNee
Aftersales Service(s)support@kleankanteen.begeen—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar—
Personage van toepassingJaNee—
MPN (Manufacturer Part Number)KLK1011211Blikkie-1000-zIWB-450ML-TEAL
Aanvullende garanties—geen—
Merk——Wilford & Sons
Vulklep——Nee
Diameter——6.30 cm
Anti drup——Ja
Breekbaar——Nee
Luchtdicht——Ja
Dubbelwandig——Ja
Inclusief deksel——Ja
Materiaal deksel——RVS
Type thermosfles——Thermoskan
Magnetronbestendig——Nee
Met handgreep / handgrepen——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 0.36 l
  • ✓Kleur: Milky Way
  • ✓Product hoogte: 24.30 cm
  • ✓Product lengte: 6.51 cm
  • ✓Product breedte: 6.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.307 kg
  • ✓Volume in liters: 0.355 l
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 1 l
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Product hoogte: 26 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 450 g
  • ✓Volume in liters: 1 l
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
Voordelen
    • +Drie lekvrije doppen inbegrepen
    • +Driewandig: 24 uur koud, 12 uur warm volgens Blikkie
    • +18/8 roestvrij staal, BPA-vrij, smaakneutraal
    • +Brede opening, vaatwasserbestendig, rietjesborstel
    • +1 liter voor een halve dag
    • +450 gram leeg
    • +Lage prijs; 4,7 uit 5 na ruim 50 beoordelingen
    • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
    • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
    • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
    • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
    Nadelen
      • −Vol bijna 1,5 kilo
      • −Rietjesdop niet voor koolzuur of hete dranken
      • −Isolatietijden zonder testcondities
      • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
      • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
      • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      Raku

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      € 55,00

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      Nike

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      € 64,99

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      TriggerPoint

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      € 32,99

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      Skechers

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      € 50,00

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      Blue

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      € 45,95

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      LifeGoods

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      € 33,99

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      Fithlon

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      € 399,00

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      Matchu

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      € 264,95