← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Kryptonite

Kryptonite Evolution Beugelslot - ART-3 Slot

Bosch

Bosch Intuvia Display: E-bike boordcomputer antraciet

VINZ

VINZ Tibba ART 2 Kettingslot

Prijs
€ 72,65
€ 113,95
€ 118,00
€ 129,00
€ 27,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 66,97 tot € 79,75
stabiel
€ 94,89 tot € 129,00
stabiel
€ 25,16 tot € 27,95
Waardering vs categorie———
KleurZwartAntracietZwart
MateriaalStaalKunststofGehard staal
ART-keurmerkGeen ART-keurmerk—ART2
Fabrikant NaamShimano Benelux B.V.——
Goedkeurnummer4043—4310
Product lengte22.90 cm10 cm90 cm
Type fietsslotRingslot—Ketting
Product breedte10.20 cm10 cm15 cm
Product gewicht1.59 kg0.25 kg2.00 kg
Verpakking hoogte63 mm——
Verpakking lengte165 mm——
Verpakkingsinhoud1 Bike Lock, 1 Mount, 3 Keys1x Bosch Intuvia los display voor modellen vanaf 2014VINZ Locks Kettingslot met 3 sleutels
Verpakking breedte139 mm——
Verpakkingsgewicht150 g311 g1936 g
Geschikt voor FietstypeBaanfiets, Bakfiets, BMX, Elektrische Fiets, Kinderfiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets, Transportfiets, Vouwfiets—BMX, Baanfiets, Bakfiets, Elektrische Fiets, Kinderfiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets, Transportfiets, Vouwfiets
Gebruik in type voertuigFiets—Motor, Snorfiets, Fiets
MPN (Manufacturer Part Number)5K720018002130——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Apps—App Store—
Merk—BoschVINZ
Draadloos—Nee—
Touchscreen—Nee—
Voedingstype—Batterij—
Caloriemeting—Nee—
Hartslagsensor—Geen hartslagmeter—
Horlogefunctie—Nee—
Product hoogte—2 cm—
Waterbestendig—Ja—
Hartslagfunctie—Nee—
Met hoogtemeter—Nee—
Verbindingstype—Bluetooth 4.0—
Met Cadanssensor—Nee—
Taal handleiding—Nederlands—
Trainingsfunctie—Nee—
Met kaartweergave—Nee—
Registratiefunctie—Nee—
Type fietscomputer—Kilometerteller—
Met vermogenssensor—Nee—
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar1 jaar
Type——E-bike
Afmeting / Grootte——90cm
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 1.59 kg
  • ✓Materiaal: Staal
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Goedkeurnummer: 4043
  • ✓Product lengte: 22.90 cm
  • ✓Product breedte: 10.20 cm
  • ✓ART-keurmerk: Geen ART-keurmerk
  • ✓Type fietsslot: Ringslot
  • ✓Compatibiliteit: Bosch e-bike systemen vanaf 2014
  • ✓Aansluiting: Micro-USB (smartphone opladen)
  • ✓Kleur: Antraciet/zwart
  • ✓Weergave: Snelheid, accustand, rijmodus, actieradius, afstand, tijd
  • ✓Rijmodi: Eco, Tour, Sport, Turbo
  • ✓Montage: Stuurbevestiging (plug-and-play)
  • ✓Type: Vervangings- en upgradedisplay
  • ✓Certificaat: ART 2 goedgekeurd
  • ✓Lengte: 90 centimeter
  • ✓Slottype: Kettingslot
  • ✓Cilinder: Anti-boor en anti-picking bescherming
  • ✓Geschikt voor: E-bikes, Fatbikes, Bakfietsen
  • ✓Materiaal: Gehard staal
Voordelen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Toont accu, snelheid, rijmodus, bereik en afstand in één oogopslag
  • +Handige micro-USB aansluiting om smartphone tegelijk op te laden
  • +Afneembaar display dat eenvoudig op de houder te plaatsen is
  • +Hoge gebruikersbeoordeling van 4,7/5
  • +ART 2 keurmerk geeft zekerheid over basisbeveiligingsstandaard
  • +Anti-boor en anti-picking cilinder zorgt voor extra bescherming
  • +90cm lengte biedt voldoende flexibiliteit voor hekken en fietsenrekken
  • +Geschikt voor zware fietsen: e-bikes, fatbikes en bakfietsen
Nadelen
    • −Alleen geschikt voor Bosch-systemen, niet universeel inzetbaar
    • −Geen kleurenscherm of geavanceerde navigatiefuncties
    • −Kettingsloten zijn zwaarder dan kabelsloten (onhandig dagelijks meenemen)
    • −ART 2 biedt minder bescherming dan duurder ART 3 of ART 4 sloten
    • −Beperkte kleurvariant (standaard zwart)
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    € 69,95

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    € 34,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    € 38,99

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    € 88,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    € 579,99

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    € 351,00

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    € 25,25

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Ouxi

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    € 30,00