← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Kryptonite

Kryptonite Evolution STD Fietsslot

VINZ

VINZ Jannu ART 3 kettingslot 200 cm voor scooter, e-bike en fatbike

VINZ

VINZ Salado ART 2 kettingslot 200 cm, ANWB Goed, 3 sleutels

Prijs
€ 57,99
€ 44,95
€ 35,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 57,99 tot € 61,99
stabiel
€ 40,46 tot € 44,95
stabiel
€ 29,95 tot € 35,95
Waardering vs categorie———
KleurOrange, Zwart, GrijsZwartZwart
MateriaalVinylGehard staalGehard staal
ART-keurmerkGeen ART-keurmerkART3ART2
Fabrikant NaamShimano Benelux B.V.——
Product lengte22.90 cm200 cm200 cm
Type fietsslotBeugelKettingKetting
Product breedte10.20 cm18 cm12 cm
Product gewicht1.59 kg5.20 kg3.91 kg
Verpakkingsinhoud1 U-slot, 3 sleutels, Flexframe U-beugelVINZ Locks Kettingslot met 3 sleutelsVINZ Locks Kettingslot met 3 sleutels
Verpakkingsgewicht1.59 kg5253 g3928 g
Geschikt voor FietstypeStadsfiets, Elektrische Fiets, Kinderfiets, Baanfiets, Mountainbike, BMX, Bakfiets, Racefiets, Transportfiets, VouwfietsBMX, Baanfiets, Bakfiets, Elektrische Fiets, Kinderfiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets, Transportfiets, VouwfietsBMX, Baanfiets, Bakfiets, Elektrische Fiets, Kinderfiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets, Transportfiets, Vouwfiets
Gebruik in type voertuigFietsMotor, Bromfiets, Snorfiets, FietsSnorfiets, Fiets
MPN (Manufacturer Part Number)KRY000969——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Merk—VINZVINZ
Type—E-bikeE-bike
Goedkeurnummer—41074269
Afmeting / Grootte—200cm200 cm
Fabrieksgarantie termijn—1 jaar1 jaar
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 1.59 kg
  • ✓Materiaal: Vinyl
  • ✓Kleur: Orange, Zwart, Grijs
  • ✓Product lengte: 22.90 cm
  • ✓Product breedte: 10.20 cm
  • ✓ART-keurmerk: Geen ART-keurmerk
  • ✓Type fietsslot: Beugel
  • ✓Gebruik in type voertuig: Fiets
  • ✓Certificering: ART 3 goedkeuring
  • ✓Lengte: 200 cm (2 meter)
  • ✓Materiaal ketting: Gehard staal
  • ✓Cilinderbescherming: Anti-boor en anti-picking
  • ✓Sleutels: 3 stuks
  • ✓Gewicht: Lichtgewicht (voor kettingslot)
  • ✓Geschikt voor: Fietsen, e-bikes, scooters en fatbikes
  • ✓Lengte: 200 cm
  • ✓Certificering: ART 2-sterren
  • ✓ANWB slotentest: GOED (4/5 score)
  • ✓Cilinderbescherming: Anti-boor en anti-picking
  • ✓Ketlingmateriaal: Gehard staal
  • ✓Aantal sleutels: 3 stuks
  • ✓Geschikt voor: E-bikes, bakfietsen, fatbikes
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +ART 3 sterren, MBT 4107: ook voor scooterverzekering
  • +ANWB: voordelige keus, Goed
  • +200 cm: om een paal of twee voertuigen
  • +Gehard stalen schakels van 10 mm in nylon hoes
  • +Anti-boor en anti-picking cilinder
  • +Drie sleutels en sleutelservice
  • +Lage prijs; 4,3 uit 5 na ruim 320 beoordelingen
  • +ART 2 sterren, MBT 4269: geaccepteerd door de meeste verzekeraars
  • +ANWB slotentest Goed
  • +200 cm: om een paal of tweede fiets
  • +Gehard stalen schakels van 8,3 mm in slijtvaste hoes
  • +Anti-boor en anti-picking cilinder
  • +Drie sleutels en sleutelservice
  • +Lage prijs; 4,5 uit 5 na ruim 640 beoordelingen
Nadelen
    • −Ruim vier kilo
    • −Niet voor scooters met spaakwielen
    • −Gewicht tegenstrijdig opgegeven (4,1 of 4,8 kg)
    • −Geen garantietermijn of specificatie op bol; geen andere onafhankelijke test
    • −3,79 kilo
    • −ART 2 volstaat niet voor elke polis
    • −Cilinder wordt stroef zonder smeren
    • −Geen specificatie of garantietermijn op bol; geen andere onafhankelijke test
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    € 69,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    € 579,99

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    € 113,18

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    € 34,00

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    € 23,74

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    € 351,00

    Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

    Kryptonite

    Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

    € 44,37

    Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

    Urban

    Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

    € 74,49