← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Belkin 13,3inch Laptop/Chromebook Sleeve - Zwart

GREEN CELL

Green Green Cell DE150 batterij voor DELL Inspiron laptops

M-TECK

M-TECK MacBook USB-C Hub: Space Grey

Prijs
€ 16,99
€ 36,10
€ 53,98
€ 36,00
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore59/10079/100beste64/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 97%bestegoedkoper dan 91%goedkoper dan 92%
Koopmoment—Goed koopmoment—
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 36,10 tot € 54,45
—
Waardering vs categoriebeter dan 34%beter dan 72%bestebeter dan 49%
MerkBelkinGREEN CELLM-TECK
KleurZwart—Space Grey
Model13.3 Inch—MacBook Air|Pro Dock
DessinJa——
PatroonEffen——
SluitingRitssluiting——
Type tasSleeve——
MateriaalNeopreen——
DraagwijzeIn de hand——
Extra vakkenAccessoirevak——
Aantal vakken1——
Fabrikant NaamBelkinCSG S.A.—
Product diepte40 cm——
Product hoogte3.50 cm——
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
SpatwaterdichtJa——
Product breedte24.80 cm——
Product gewicht245 g——
Binnenmaat hoogte3.50 cm——
Binnenmaat lengte35.80 cm——
Verpakking hoogte5.50 cm31 mm—
Verpakking lengte35.30 cm243 mm—
Binnenmaat breedte24.80 cm——
Verpakking breedte27.30 cm138 mm—
Verpakkingsgewicht245 g253 g73 g
Mate van beschermingZware stoten——
Fabrieksgarantie termijn1 jaarGeen fabrieksgarantie2 jaar
Geschikt voor type macbookMacBook Air, 13 inch——
Geschikt voor laptopafmeting15.6 inch——
MPN (Manufacturer Part Number)B2B064-C00——
Speciaal geschikt voor MacBookJa——
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Vermogen—0 W—
CE markering—Zichtbaar—
Compatibel met—DE150Apple MacBook Pro (2016 t/m 2025) met 2x Thunderbolt 3/4/5 Apple MacBook Air (2018 t/m 2025) met 2x Thunderbolt 3/4/5
Taal handleiding—Universeel—
Voedingsspanning—11.4 V—
Geschikt voor merk—Dell—
Accu/batterij model—Accu—
Geschikt voor apparaat—Laptop—
Accu/batterij technologie—Li-Po—
Geschikt voor type apparaat—Laptop—
Accu/batterij capaciteit in mAh—3400 mAh—
Systeemeisen——MacOS
Type aansluiting——USB-A, Thunderbolt, USB-C
Type input/output——Thunderbolt 3, Thunderbolt 4
Laptop-dockingstations opties——Opladen laptop
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 245 g
  • ✓Materiaal: Neopreen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Geschikt voor type macbook: MacBook Air, 13 inch
  • ✓Geschikt voor laptopafmeting: 15.6 inch
  • ✓Binnenmaat breedte: 24.80 cm
  • ✓Binnenmaat hoogte: 3.50 cm
  • ✓Binnenmaat lengte: 35.80 cm
  • ✓Vermogen: 0 W
  • ✓Compatibel met: DE150
  • ✓Voedingsspanning: 11.4 V
  • ✓Accu/batterij capaciteit in mAh: 3400 mAh
  • ✓Geschikt voor merk: Dell
  • ✓Accu/batterij model: Accu
  • ✓Geschikt voor apparaat: Laptop
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: Geen fabrieksgarantie
  • ✓HDMI-uitgang: 4K 60Hz
  • ✓Thunderbolt-doorvoering: Ja, volledige bandbreedte
  • ✓USB 3.0-poorten: 2x USB 3.0 Type-A
  • ✓Kaartlezers: SD + MicroSD
  • ✓Compatibiliteit: MacBook Pro en Air M1/M2/M3/M4
  • ✓Design: Aluminiumbehuizing, Space Grey
  • ✓Kabellengte: Ingebouwde korte Thunderbolt-kabel
Voordelen
    • +Compatibel met 10+ DELL Inspiron modellen (13, 14 en 15-inch)
    • +Redelijke prijs voor vervangingsbatterij (€54)
    • +5-sterren beoordelingen van gebruikers
    • +Vervanging mogelijk zonder technische hulp
    • +Langetermijn oplossing tegen lage kosten
    • +Thunderbolt-doorvoering: je externe drives draaien op volle snelheid, niet beperkt door USB-C
    • +HDMI 4K 60Hz: werkt met moderne 4K-monitoren zonder frame drops
    • +SD- en MicroSD-kaartlezer: handig voor fotografen en videografen zonder externe lezer te kopen
    • +Compact aluminiumontwerp: past in je laptoptas zonder te veel ruimte in beslag te nemen
    • +Twee USB 3.0 poorten: genoeg voor muis, keyboard en externe opslag tegelijk
    Nadelen
      • −Niet de originele DELL batterij, mogelijk kortere levensduur
      • −Alleen geschikt voor specifieke Inspiron generaties
      • −Geen informatie over batterijtechnologie of capaciteit gegeven
      • −Alleen voor Thunderbolt-MacBooks: niet compatible met oudere USB-C modellen of iPad Pro
      • −Geen USB-C output: je hebt dus geen extra USB-C poorten als je die nodig hebt
      • −Thermische dissipatie: onder zware belasting kan deze compact hub warm worden
      • −Geen voeding ingebouwd: zware devices kunnen stroombronnen nodig hebben via USB
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      Asus

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      Budget

      € 143,50

      Dell S2725QC 4K-monitor met USB-C en 120Hz

      Dell

      Dell S2725QC 4K-monitor met USB-C en 120Hz

      Midden

      € 359,00

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Budget

      € 219,00

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Asus

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Midden

      € 604,00

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      TP-Link

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      Budget

      € 179,00

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Dell

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Budget

      € 252,91

      Dell S2725QS 27 inch 4K-monitor met 120Hz

      Dell

      Dell S2725QS 27 inch 4K-monitor met 120Hz

      Budget

      € 319,00

      i-Tec USB-C Docking Station - 3 monitoren, 100W opladen

      i-tec

      i-Tec USB-C Docking Station - 3 monitoren, 100W opladen

      Budget

      € 139,00