← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

HP

HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

PerfectPrint

PerfectPrint Labelprinter USB & Bluetooth: Thermisch 203dpi

Prijs
€ 169,00
€ 159,00
€ 194,00
€ 119,95
€ 139,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 115,20 tot € 195,80
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
stabielbeste
€ 119,95 tot € 139,95
Waardering vs categorie———
MerkHPBrotherPerfectPrint
KleurGrijsBiancoGrijs
ModelHP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDFBrother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI WifiPerfectPrint
BluetoothNeeNee—
Lcd-displayJaJa—
WiFi-directJaNee—
KleurfunctieZwart-wit & KleurZwart-wit & Kleur—
SysteemeisenWindows 11; Windows 10; 1 GHz processor; 2 GB SSD; Internet. macOS Tahoe 26; macOS Sequoia 15; macOS Sonoma 14; 2 GB SSD; Internet.Windows, macOSApplicatie geïnstalleerd. Up to date. Toestemming vereist.
Type scannerFlatbed-scannerFlatbed-scanner—
Apple AirPrintJaJa—
Cloud PrintingNeeNee—
Fabrikant NaamHP Nederland B.V.Brother—
Print formatenA4A3—
Product hoogte15.73 cm63.60 cm—
Product lengte36.15 cm41.90 cm—
E-mail printingNeeNee—
Product breedte43.47 cm46.80 cm—
Product gewicht5.03 kg17.04 kg—
Printer functiesPrintenFaxen—
Randloos printenJaNee—
Taal handleidingUniverseelEngels, Nederlands, Universeel—
Bluetooth vereistNeeNee—
Gebruiker segmentThuiskantoorThuisgebruik, Zakelijk gebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruik
Type papierinvoerPapierladePapierlade—
Verpakking hoogte194 mm414 mm—
Verpakking lengte493 mm649 mm—
Verpakkingsinhoud1x Printer, 1x Start-up inkts, 1x StroomkabelBrother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleiding—
Aantal inktkleuren42—
Aantal papierladen11—
Verpakking breedte476 mm488 mm—
Verpakkingsgewicht7283 g18476 g1966 g
Printer technologieInkttankInkjetprinterDirect thermisch
Printsnelheid kleurStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Scanresolutie (DPI)1200 x 1200600 x 600—
CD's/DVD's beprintenNeeNee—
Draadloze verbindingJaJaJa
Printresolutie (DPI)4800 x 12004800 x 1200203 x 203
Maximaal printformaatA4A3—
Type interface met pcUSB 2.0WLAN (WiFi)—
Capaciteit papierladen100250—
Printsnelheid zwart-witStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Netwerkaansluiting (LAN)NeeJa—
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Aantal inktpatronen/kleuren44—
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Printer functies dubbelzijdigKopierenPrinten—
MPN (Manufacturer Part Number)1F3Y2AMFC-J5340DWE—
Wireless Protected Setup (WPS)NeeNee—
Automatische documentinvoer (ADF)NeeJa—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeJa—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeJa—
CE markering—Zichtbaar—
Reparatie type—Carry-in—
Fabrieksgarantie termijn—1 jaar2 jaar
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Gebruikersschade—
Type label——Label, Verzendlabel, Tape
Labelbreedte——12 mm, 3.5 mm, 6 mm, 9 mm, 100 mm, 101 mm, 102 mm, 18 mm, 19 mm, 152 mm, 150 mm, 24 mm, 25 mm, 28 mm, 29 mm, 32 mm, 38 mm, 36 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 50 mm, 54 mm, 57 mm, 58 mm, 59 mm, 61 mm, 89 mm, 80 mm, 62 mm, 76 mm, 60 mm
Voedingstype——Adapter/ lichtnet, Netstroom, USB
Printer opties——Draagbaar
Type input/output——USB, Bluetooth
Toetsenbord indeling——Geen toetsenbord
Aanvullende garanties——2 jaar fabrieksgarantie
Aftersales Service(s)——Klantenservice bij installatie
Maximale printsnelheid——150
Aantal ethernet-poorten rj45——1
Aantal meegeleverde printrollen——6
Geschikt voor besturingssysteem——Android, Blackberry OS, iOS, Windows Mobile, Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS
Geschikt voor pakketbezorgdienst——Bpost, DHL, DPD, PostNL, UPS
Wordt geleverd met de volgende software——LabeLife
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 15.73 cm
  • ✓Product lengte: 36.15 cm
  • ✓Product breedte: 43.47 cm
  • ✓Product gewicht: 5.03 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 4
  • ✓Aantal papierladen: 1
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
  • ✓Printtechnologie: Thermisch (geen inkt of toner)
  • ✓Connectiviteit: USB & Bluetooth
  • ✓Compatibiliteit: PostNL, DHL, bol verzendsoftware
  • ✓Labeltype: Verzendlabels en standaard etiketten
  • ✓Toepassingen: Webshop verzending, kantoor, archivering
  • ✓Bediening: Via pc-software en smartphone-app
  • ✓Printertype: Labelmaker / labelprinter
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Smart functies voor extra gebruiksgemak
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
  • +Thermisch printen: geen inkt of toner nodig, lagere kosten op lange termijn
  • +Printsnelheid van 150 mm/s. Geschikt voor drukke verzendmomenten
  • +Werkt via USB én Bluetooth met Windows, Mac, iOS en Android
  • +Compatibel met PostNL, DHL, Bpost, bol, Amazon en Shopify
  • +Installatie binnen 5 minuten, geen technische kennis vereist
Nadelen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    • −Alleen thermisch papier. Geen gewone labels of gekleurd drukwerk mogelijk
    • −203 dpi is functioneel maar niet fotografisch scherp voor complexe logo's
    • −Bluetooth-verbinding kan op drukke netwerken minder stabiel zijn dan USB
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 89,99

    OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

    OfficeSense

    OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

    € 199,00

    Brother HL-L2400DWE Laserprinter

    Brother

    Brother HL-L2400DWE Laserprinter

    € 120,00