← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

HP

HP LaserJet M140w - All-In-One Laserprinter

Brother

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

Prijs
€ 132,90
€ 156,00
€ 177,44
€ 159,00
€ 194,00
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 119,00 tot € 132,90
wisselend
€ 158,60 tot € 206,00
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
Waardering vs categorie———
MerkHPBrotherBrother
KleurWitZwartBianco
ModelMultifunctionele printer voor thuis—Brother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI Wifi
BluetoothJa—Nee
Lcd-displayNee—Ja
WiFi-directJa—Nee
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
KleurfunctieZwart-wit—Zwart-wit & Kleur
SysteemeisenMicrosoft® Windows® 11, 10, 2 GB vrije schijfruimte, internetverbinding, Microsoft® Internet Explorer of Edge // Apple® macOS Catalina (v10.15) macOS Big Sur (v11.0) macOS Monterey (v12.0); 2 GB HD; Internet is vereist—Windows, macOS
Type scannerFlatbed-scanner—Flatbed-scanner
Apple AirPrintJa—Ja
Cloud PrintingJa—Nee
Fabrikant NaamHP—Brother
Print formatenA4—A3
Product hoogte19.69 cm—63.60 cm
Product lengte26.35 cm—41.90 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
E-mail printingNee—Nee
Product breedte35.99 cm—46.80 cm
Product gewicht5.39 kg—17.04 kg
Printer functiesKopiëren, Printen, Scannen—Faxen
Randloos printenNee—Nee
Taal handleidingNederlands—Engels, Nederlands, Universeel
Gebruiker segmentThuisgebruik—Thuisgebruik, Zakelijk gebruik
Type papierinvoerPapierlade—Papierlade
Verpakking hoogte248 mm—414 mm
Verpakking lengte400 mm—649 mm
VerpakkingsinhoudHP LaserJet MFP M140w printer; Netsnoer; HP zwarte LaserJet-tonercartridge (opbrengst: 300 pagina's); Installatieposter; Naslaggids; Garantiegids—Brother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleiding
Aantal inktkleuren1—2
Aantal papierladen1—1
Verpakking breedte308 mm—488 mm
Verpakkingsgewicht6817 g—18476 g
Printer technologieLaserprinter—Inkjetprinter
Scanresolutie (DPI)600 x 600—600 x 600
CD's/DVD's beprintenNee—Nee
Draadloze verbindingJa—Ja
Printresolutie (DPI)600 x 600—4800 x 1200
Maximaal printformaatA4—A3
Type interface met pcWLAN (WiFi)—WLAN (WiFi)
Capaciteit papierladen150—250
Printsnelheid zwart-witStandaard: tot 25 pagina's per minuut—Snel: 25 t/m 39 pagina's per minuut
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—1 jaar
Netwerkaansluiting (LAN)Nee—Ja
Kleurfunctie voor printenZwart-wit—Zwart-wit en kleur
Ondersteuning met updatesMinimaal 36 maanden na introductiedatum—Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Aantal inktpatronen/kleuren1—4
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit—Zwart-wit en kleur
Printer functies dubbelzijdigNiet dubbelzijdig printen—Printen
MPN (Manufacturer Part Number)7MD72F#B19—MFC-J5340DWE
Wireless Protected Setup (WPS)Nee—Nee
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade—Gebruikersschade
Automatische documentinvoer (ADF)Nee—Ja
Kan zelfstandig met internet verbindenJa—Ja
App vereist voor volledige functionaliteitJa—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJa—Ja
Bluetooth vereist——Nee
Printsnelheid kleur——Snel: 25 t/m 39 pagina's per minuut
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 19.69 cm
  • ✓Product lengte: 26.35 cm
  • ✓Product breedte: 35.99 cm
  • ✓Product gewicht: 5.39 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 1
  • ✓Aantal papierladen: 1
  • ✓Printsnelheid: 32 ppm zwart-wit
  • ✓Resolutie: 1200 x 1200 dpi
  • ✓Connectiviteit: WiFi, USB
  • ✓Multifunctioneel: Printen, scannen, kopiëren
  • ✓Automatische documentvoeder: Tot 50 vellen
  • ✓Tonner-systeem: Optional EcoPro abonnement
  • ✓Geluidsproductie: ~50 dB in bedrijf
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
Voordelen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +32 pagina's per minuut voor zwart-witprints. Snel genoeg voor dagelijks gebruik
  • +WiFi-verbinding. Geen gedoe met kabels, direct printen van laptop, tablet of telefoon
  • +Multifunctioneel. Printen, scannen en kopiëren in één apparaat
  • +Compacte voetafdruk. Past in kleine kantoorruimtes en thuiswerkplekken
  • +Optional EcoPro tonner-abonnement. Kan totale printkosten aanzienlijk verlagen
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
Nadelen
    • −Alleen zwart-witprints. Geen kleurafdrukken mogelijk, beperkt voor creatief werk
    • −Basisscherm zonder touchdisplay. Navigatie is niet zo intuïtief als op modernere modellen
    • −Handmatig duplex scannen. De scanner kan niet automatisch dubbelzijdig scannen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 94,95