← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

eufy

Eufy T8P00321 4K PoE Bullet Camera met AI-detectie

Foscam

Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

EZVIZ

EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

Prijs
€ 139,00
€ 149,00
€ 253,00
€ 172,00
€ 229,98
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 128,00 tot € 149,99
wisselend
€ 184,00 tot € 254,00
wisselend
€ 162,31 tot € 239,99
Waardering vs categorie———
MerkEufyFoscamEZVIZ
WIFIGeen Wi-Fi——
KleurZwart;WitZwartWit
ModelEufy T8P00321 bewakingscamera Kogel (vorm) IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muurSD4HEZVIZ EB8 4K 4G & Wifi Bolvormig IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur
Bereik0 m——
BedieningMobiele app——
AI-functiesDetectiezones, Indringerdetectie, Persoonsdetectie, Voertuigdetectie——
ZoomfunctieNeeJaJa
VoedingstypeEthernetNetstroomAccu
Product hoogte7.27 cm27.70 cm16.80 cm
Product lengte20.26 cm21.50 cm18.40 cm
Product breedte7.34 cm13.80 cm10.20 cm
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Fast Ethernet (Tot 100 Mbps)Niet bedraad
Camera resolutie3840 x 2160 pixels2560 x 1440 pixels3840 x 2160 pixels
AfstandsbedieningNee——
Bluetooth vereistNeeNeeNee
Infrarood afstand50 m200 m15 m
Type WIFI netwerkGeen Wifi-netwerkDual-bandDual-band
Verpakkingsinhoudeufy Security PoE Bullet CCTV Camera E40 Add-On——
IP-Camera functiesDome cameraPTZ-cameraDome camera
Verpakkingsgewicht1.02 kg2381 g—
Extern geheugenslotN——
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Temperatuurbereik max.50 °C—50 °C
Temperatuurbereik min.-20 °C—-20 °C
Type beveiligingscameraIP-camera——
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar—
Bediening via mobiele appJaJaJa
Inclusief montagemateriaalJa——
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOSAndroid, iOS
App vereist voor volledige functionaliteitJaJaJa
Kijkhoek—360360
Wifi vereist—JaJa
Alarmering via—AppApp, Geluidssignaal, Lichtsignaal
Gewonnen prijzen—Geen—
PoE ondersteuning—NeeNee
Afmeting / Grootte—200m—
Opslagmogelijkheden—Cloud, Micro SD-kaart, Lokale opslagMicro SD-kaart
Draadloze verbinding—JaJa
Voor binnen of buiten—Voor buitenVoor binnen & buiten
IP-camera certificaten—ONVIF—
Type extern geheugenslot—Micro SDMicro SD
Opnamefunctie in de cloud—Betaald—
Netwerk beveiliging opties—WPA3, WPA2, WPA, AES, WPA2-PSKWPA
FPS——15
Video——4K
Diameter lens——4
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart;Wit
  • ✓Bereik: 0 m
  • ✓Product hoogte: 7.27 cm
  • ✓Product lengte: 20.26 cm
  • ✓Product breedte: 7.34 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Camera resolutie: 3840 x 2160 pixels
  • ✓Infrarood afstand: 50 m
  • ✓Afmeting / Grootte: 200m
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Video: 4K
Voordelen
  • +4K UHD-resolutie met 122° groothoek voor breed beeld
  • +Kleurnachtzicht via AI-ISP en optionele spot met HDR
  • +AI-detectie onderscheidt personen, voertuigen en huisdieren
  • +PoE: stroom en data via één kabel
  • +IP67-weerbestendigheid en 3 jaar garantie
  • +Resolutie van 2560 x 1440 pixels met maximaal 30 beelden per seconde
  • +18x optische zoom met autofocus voor close-ups op afstand
  • +Op afstand draaien en kantelen over respectievelijk 350 en 90 graden
  • +Nachtzicht met een opgegeven infraroodafstand tot 200 meter
  • +Keuze uit dual-band wifi, Fast Ethernet, micro-SD, lokale opslag en cloudopslag
  • +Werkt zonder wifi via 4G, ideaal voor afgelegen locaties
  • +4K-resolutie met 360° panoramisch zicht zonder blinde vlekken
  • +AI-herkenning voor mensen, voertuigen en meer dan 20 diersoorten
  • +Grote 10.400 mAh-batterij met optionele zonne-energie-ondersteuning
  • +Kleurrijk nachtzicht tot 15 meter door F1.2-lens en dubbele spotlights
Nadelen
  • −Vereist aparte Eufy NVR S4 (niet inbegrepen)
  • −Geen WiFi-optie, alleen bedraad via PoE
  • −PoE-switch of injector en DC-adapter nodig (niet inbegrepen)
  • −Geen PoE-ondersteuning, waardoor een afzonderlijke netstroomaansluiting nodig blijft
  • −Volledige functionaliteit vereist een app en het aanmaken van een account vraagt om het delen van gebruikersgegevens
  • −Het stroomverbruik, de maximale micro-SD-capaciteit en de volledige verpakkingsinhoud zijn niet vermeld
  • −Nano-sim vereist voor 4G-functionaliteit (kosten voor databundel)
  • −Geen beoordelingen beschikbaar (0.00/5), prestaties in praktijk onbekend
  • −Zonnepaneel is optioneel en niet inbegrepen bij de prijs
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

Philips

Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

€ 254,05

Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

Emma

Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

€ 549,70

Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

Emma

Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

€ 599,70

Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

Sprei

Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

€ 100,00

Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

Baseus

Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

€ 29,89

Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

Philips

Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

€ 175,00