← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Lenovo

Lenovo ThinkPad Silent Muis Bluetooth Optisch Zwart

Nuvance

Nuvance Bluetooth Muis - Stille LED

Logitech

Logitech MX Master 3SE

Prijs
€ 34,94
€ 11,99
€ 74,00
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 24,95 tot € 34,94
stabielbeste
€ 7,99 tot € 11,99
sterk wisselend
€ 40,99 tot € 86,99
Waardering vs categorie———
dpi80016008000
MerkLenovoNuvanceLogitech
KleurZwartZwartGraphite
MuisvormNormaalVerticaalNormaal
BluetoothJaJaJa
DraadloosJa——
DuimsteunNee——
GewichtjesNeeNee—
OplaadbaarNeeJaJa
ScrollwielJaJaJa
Kabellengte0 m0 m—
Stille muisNee——
CE markeringZichtbaar——
VoedingstypeBatterijUSBAccu
Aantal knoppen347
Bediening muisTouchKnoppenKnoppen
Fabrikant NaamLenovo (Deutschland) GmbH——
Instelbare dpiJaNeeJa
Product hoogte2.90 cm2.50 cm5.10 cm
Product lengte5.80 cm11.20 cm8.43 cm
Reparatie typeCarry-in——
Aansturing muisOptisch—Optisch
Product breedte10.70 cm5 cm8.43 cm
Product gewicht0.061 g60 g141 g
Draadloos bereik12 m15 m10 m
Type verlichtingZonder verlichtingZonder verlichtingZonder verlichting
Verpakking hoogte44 mm——
Verpakking lengte130 mm——
Accu/batterij codeLR06, AALi-Ion batterij(en)Geen batterijen
Instelbare knoppenNeeNeeNee
Verpakking breedte88 mm——
Verpakkingsgewicht140 g81 g222 g
Speciaal voor gamenNeeNeeNee
Horizontaal scrollenNeeNeeJa
Inclusief batterijenJaNeeNee
Aanbevolen voor genreGeen gamemuis——
Ergonomisch ontworpenNeeJaJa
Instelbare verlichtingNee——
Rechts- of linkshandigRechtshandig en linkshandigRechtshandig en linkshandigRechtshandig
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie2 jaar2 jaar
Indicator batterijniveauNeeNeeNee
Snel laden functionaliteitNee——
Werkt op glazen ondergrondNee——
Maximum vermogen voor opladen3600 W1 W—
MPN (Manufacturer Part Number)4Y50X88822——
Geschikt voor besturingssysteemWindows—Chrome OS, Windows
Aantal benodigde accu's/batterijen100
Minimum vermogen voor opladen—0.01 W—
Systeemeisen——Bluetooth® Low Energy Vereist Bluetooth Low Energy-technologie Windows® 10, 11 of later macOS 10.15 of later Linux® (8) Chrome OS™ (8) iPadOS 14 of later (8) AndroidTM 8.0 of later (8) Logi Bolt USB-ontvanger niet inbegrepen. Niet compatibel met andere Logi USB-ontvangers.
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 800
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 3
  • ✓Product hoogte: 2.90 cm
  • ✓Product lengte: 5.80 cm
  • ✓Product breedte: 10.70 cm
  • ✓Product gewicht: 0.061 g
  • ✓Verbinding: Bluetooth 5.0 (tot 10m bereik)
  • ✓Oplaadbare batterij: USB-C
  • ✓Ergonomie: Ambidextrous (links & rechts)
  • ✓Stille klikken: Ja, ~85% stiller
  • ✓LED-verlichting: Instelbare RGB-kleuren
  • ✓Gewicht: Lichtgewicht kunststof
  • ✓Compatibiliteit: Windows, Mac, Linux
  • ✓Type: Draadloze ergonomische muis met USB-C oplaadbare accu
  • ✓DPI: 8K DPI sensor met aanpasbare gevoeligheid
  • ✓Connectiviteit: 2.4GHz Unifying + Bluetooth multi-device (tot 3 apparaten)
  • ✓Programmeerbare toetsen: 8 programmeerbare knoppen met FlowXpress
  • ✓Batterij: Tot 70 uur per oplaading (USB-C)
  • ✓Materiaal: Grafiet kleurige coating, ergonomisch contour design
  • ✓Flow-technologie: Kopiëren/plakken en schakelen tussen Mac/Windows/Linux
Voordelen
    • +Stille klikwerking - tot 85% stiller dan standaardmuizen
    • +Draadloos Bluetooth 5.0 zonder extra dongle nodig
    • +Ergonomisch dubbel design voor links- en rechtshandigen
    • +LED-verlichting met instelbare kleuren voor sfeer
    • +Oplaadbaar via USB-C - geen wegwerp-batterijen
    • +Ergonomisch ontworpen voor lange werksessies met aanzienlijk minder polspijn
    • +Flow-technologie: één muis voor meerdere computers (Mac, Windows, Linux)
    • +Uniek duimwiel en snel-scroll voor sneller navigeren door grote documenten
    • +8K DPI sensor voor pixel-perfect nauwkeurigheid in design/fotografie
    • +Programmeerbare knoppen die je workflow echt kunnen versnellen
    Nadelen
      • −Bouwkwaliteit is basic - niet bestand tegen intensief gaming
      • −LED-verlichting verbruikt extra batterij
      • −Korte USB-C oplaadkabel meegeleverd
      • −Het duimwiel vergt een leercurve en is niet voor iedereen comfortabel
      • −Batterij gaat slechts 70 uur mee (oplaadbaar via USB-C, niet AA-batterijen)
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      FRITZ

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      € 284,90

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      Brother

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      € 105,00

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      Brother

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      € 159,00

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      Brother

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      € 177,44

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      Kensington

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      € 44,46

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      Logitech

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      € 89,99

      OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

      OfficeSense

      OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

      € 199,00

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      Brother

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      € 120,00