← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Terrarium Bevochtiger - Terrarium vernevelaar

Bellatio

Bellatio Waterverdamper radiator 4x dolomiet wit - 8x20 cm

Waterverdamper

Waterverdamper Radiator - Set van 2

Prijs
€ 35,99
€ 20,66
€ 21,99
€ 13,23
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—88/10090/100beste
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 86%goedkoper dan 94%goedkoper dan 99%beste
KoopmomentGemiddelde prijsGoed koopmomentGoed koopmoment
Prijsstabiliteitstabiel
€ 33,99 tot € 45,89
zeer stabielbeste
€ 20,66 tot € 22,99
zeer stabiel
€ 13,23 tot € 14,25
Waardering vs categorie—beter dan 79%bestebeter dan 79%
MerkMerkloosBellatio DesignWaterverdamper
KleurZwartWitWit
TimerJaNeeNee
FilterNeeNeeNee
SchermDigitaalGeen scherm—
Vermogen3.6 W1 W1 W
BeweegbaarJaNee—
HygrometerNeeNeeNee
Met wielenNeeNeeNee
Kind veiligNeeNee—
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNeeNee
Geluidsniveau0 dB1.00 dB1 dB
Fabrikant NaamAniks GmbHShoppartners Bv—
Product hoogte4.20 cm20 cm20 cm
Product lengte12.50 cm8 cm8 cm
Type reinigingGeen reinigingGeen reinigingGeen reiniging
Aroma dispenserNeeNee—
IndicatielampjeNeeNeeNee
Product breedte8.70 cm3.50 cm3.50 cm
Taal handleidingUniverseelNederlands—
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Continu navulbaarNeeNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
VerpakkingsinhoudSlimme luchtbevochtiger *1, 5M slang *1, 360° verstuivingsmondstuk *28x Radiator luchtbevochtigers.2 waterverdampers, inclusief ophanghaakjes.
Aan-uit schakelaarJaNeeNee
Indicatie afgerondNeeNeeNee
Inhoud waterreservoir0 l500 l500 l
Type luchtbevochtigerLuchtwasserKoudwaterverdamperKoudwaterverdamper
Automatische regulatieJaNee—
Veiligheid uitschakelenNeeNee—
Automatisch uitschakelenNeeNeeNee
Verstelbare luchtuitlaatNeeNeeNee
Afneembare waterreservoirNeeNeeNee
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitNeeJaNee
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitJaJa—
Instelbare vochtigheidsgraadNeeNeeNee
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNeeNee—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Nachtmodus—NeeNee
Verpakking hoogte—20 cm—
Verpakking lengte—8 cm—
Verpakking breedte—3.50 cm—
Model——Waterverdamper
Afmeting / Grootte——20 cm
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 3.6 W
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Geluidsniveau: 0 dB
  • ✓Product hoogte: 4.20 cm
  • ✓Product lengte: 12.50 cm
  • ✓Product breedte: 8.70 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 0 l
  • ✓Timer: Ja
  • ✓Vermogen: 1 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 1.00 dB
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 8 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 500 l
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Aantal stuks: 2 pieces
  • ✓Materiaal: Dolomiet (kunststeen)
  • ✓Afmetingen: 8 x 3,5 x 20 cm per stuk
  • ✓Bevestiging: Haakje voor radiator
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Werkingsprincipe: Passieve waterverdamping
  • ✓Energieverbruik: Nul (geen elektriciteit)
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Set van 4 stuks - meerdere ruimtes tegelijk voorzien van bevochtiging
  • +Handige ophanghaakjes - gemakkelijk aan radiators bevestigen
  • +Compact formaat (8x3,5x20 cm) - valt niet op in woning
  • +Werkt zonder elektriciteit - stil en energieverbruiksloos
  • +Geen elektriciteit nodig - werkt volledig passief via radiatorwarmte
  • +Natuurlijk materiaal (dolomiet) - duurzaam en minimalistisch design
  • +Eenvoudig in gebruik - gewoon dagelijks water erbij
  • +Perfect voor meerdere kamers - set van twee stuks
Nadelen
    • −Beperkte capaciteit - moet dagelijks bijgevuld worden met water
    • −Niet geschikt voor elektrische radiatoren of huizen zonder verwarmingsradiators
    • −Werking beperkt tot wintermaanden - in warme perioden weinig effect
    • −Vereist dagelijks onderhoud - je moet regelmatig water bijvullen
    • −Alleen effectief in verwarmingsseizoen - niet bruikbaar in zomer
    • −Beperkte capaciteit - pas voor enkele kamers, niet heel huis
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Premium

    € 251,42

    BRILONER Skriva zwarte leeslamp met flexibele arm

    BRILONER

    BRILONER Skriva zwarte leeslamp met flexibele arm

    Budget

    € 27,99

    Aiidoits Matras 90x200 pocketvering 7 zones

    Aiidoits

    Aiidoits Matras 90x200 pocketvering 7 zones

    Midden

    € 97,47

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Midden

    € 100,00

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    Premium

    € 168,00

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Budget

    € 27,99

    Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

    CityLine Topdesign

    Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

    Budget

    € 60,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Premium

    € 207,15