← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Detailkampioen

Detailkampioen Luchtontvochtiger - 2in1

Auronic

Auronic luchtontvochtiger Compact Series 10 liter per dag met wasdroogfunctie

AirKing

AirKing Luchtontvochtiger 12L/dag

Prijs
€ 68,40
€ 119,99
€ 136,49
€ 169,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 40,95 tot € 72,31
stabielbeste
€ 109,99 tot € 129,99
wisselend
€ 88,94 tot € 169,99
Waardering vs categorie———
MerkMerkloosAuronicAirKing
KleurZwartWitZwart
TimerNee——
FilterNee—Nee
Scherm% Battery Level Indicator——
HygrometerNee—Nee
Met wielenNee—Ja
NachtmodusJa—Ja
CADR-waarde10 m³/h—0 m³/h
Kind veiligNee——
Muur montageNee—Nee
Water afvoerReservoir handmatig legen—Reservoir handmatig legen
Geluidsniveau40 dB—38 dB
Fabrikant NaamDetailkampioen——
Product hoogte25 cm—44.60 cm
Product lengte15.20 cm—23 cm
Type reinigingGeen reiniging—Geen reiniging
IndicatielampjeJa——
Product breedte13.50 cm—25.50 cm
Product gewicht1.35 kg—10 kg
AfstandsbedieningNee—Nee
Hoogte instelbaarNee—Nee
Verpakking hoogte2.80 cm——
Verpakking lengte1.80 cm——
Verpakkingsinhoud1x Luchtontvochtiger—1x AirKing Luchtontvochtiger 12 Liter 1x Afvoerslang 1x 2Liter watertank Handleiding NL/ENG
Aan-uit schakelaarJa——
Indicatie afgerondNee——
Verpakking breedte1.60 cm——
Verpakkingsgewicht1.35 kg—10.60 kg
Inhoud waterreservoir1000 l—2 l
Type luchtontvochtigerPeltier (thermo-elektrisch)—Compressor
Veiligheid uitschakelenNee——
Automatisch uitschakelenNee——
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie—2 jaar
Geschikt voor ruimte tot10 m²—40 m²
Afneembare waterreservoirJa—Ja
Bediening via mobiele appNee—Nee
Indicator watercapaciteitNee—Ja
KlimaatbeheersingsfunctieOntvochtigingsfunctie—Ontvochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNee——
Instelbare vochtigheidsgraadNee—Ja
Luchtontvochtigingscapaciteit350 l—12 l
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNee—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Afmeting / Grootte—10L12L
Model——AKDH01BK
Vermogen——200 W
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 0 W
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓CADR-waarde: 10 m³/h
  • ✓Geluidsniveau: 40 dB
  • ✓Product hoogte: 25 cm
  • ✓Product lengte: 15.20 cm
  • ✓Product breedte: 13.50 cm
  • ✓Product gewicht: 1.35 kg
  • ✓Ontvochtigingscapaciteit: 10 liter per dag
  • ✓Waterreservoir: 2 liter
  • ✓Oppervlakte: Tot 15 m²
  • ✓Vochtsensor: Automatische aan/uitschakeling
  • ✓Geluidsniveau: Zeer stil (exact dB niet gegeven)
  • ✓Functies: Was-droog, automatische vochtregeling
  • ✓Kleur: Wit, compact ontwerp
  • ✓Vochtopnamekapaciteit: 12 liter per dag
  • ✓Waterreservoir: 2 liter
  • ✓Was-droog functie: Ja
  • ✓Design: Zwart
  • ✓Geschikt voor: Slaapkamer, badkamer, woonkamer, wasruimte, kelder
  • ✓Klantrating: 4.90/5 sterren
Voordelen
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Tot 10 liter per dag voor één kamer
  • +Sensor met kleurendisplay en automatische stand
  • +Slaapstand, stil volgens Auronic
  • +Afvoerslang meegeleverd
  • +Wasdroogfunctie
  • +Compact en licht te verplaatsen
  • +Lage prijs; 4,6 uit 5 na ruim 470 beoordelingen
  • +12 liter vocht per dag verwijdert effectief vochtproblemen
  • +Was-droog functie voor extra gebruiksmogelijkheden
  • +Compact 2L waterreservoir makkelijk leegmaakbaar
  • +Stijlvol zwart design past in elk interieur
  • +Geschikt voor meerdere ruimtes (badkamer, slaapkamer, woonkamer)
Nadelen
    • −Alleen voor ruimtes tot 15 m2
    • −Tank van 2 liter snel vol zonder slang
    • −10 liter geldt onder testcondities
    • −2L waterreservoir vereist frequent legen bij hoog vochtgehalte (mogelijk dagelijks)
    • −Geluidsniveau niet gespecificeerd - onbekend hoe stil het apparaat is
    • −Energieverbruik niet vermeld, dus je weet niet wat het je elektriciteitsrekening kost
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Emma Diamond Hybrid Matras

    Emma

    Emma Diamond Hybrid Matras

    € 237,02

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 100,00

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

    CityLine Topdesign

    Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

    € 92,75

    Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

    Siltcon®

    Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

    € 59,95