← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

DKampioen

Slaapkamerbevochtiger - 1,3L - Luchtbevochtiger met koele mist - Met nachtlampje - Huis en planten - Babykamerbevochtiger - Stil - Waterloze automatische uitschakeling - (Wit)

Bellatio

Bellatio Waterverdamper radiator 4x dolomiet wit - 8x20 cm

Waterverdamper

Waterverdamper Radiator Wit 20cm

Prijs
€ 24,49
€ 20,66
€ 9,29
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 19,75 tot € 52,39
zeer stabielbeste
€ 20,66 tot € 22,99
zeer stabiel
€ 9,19 tot € 9,53
Waardering vs categorie———
MerkMerkloosBellatio DesignWaterverdamper
KleurwitWitWit
Modelgeen—Waterverdamper radiator
TimerJaNeeNee
FilterNeeNeeNee
SchermDigitaalGeen scherm—
Vermogen5 W1 W1 W
BeweegbaarNeeNee—
HygrometerNeeNeeNee
Met wielenNeeNeeNee
NachtmodusJaNeeNee
Kind veiligJaNee—
Muur montageNeeNeeNee
Geluidsniveau25 dB1.00 dB1 dB
Fabrikant NaamDKampioenShoppartners Bv—
Product hoogte17.50 cm20 cm20 cm
Product lengte13 cm8 cm8 cm
Type reinigingGeen reinigingGeen reinigingGeen reiniging
Aroma dispenserJaNee—
IndicatielampjeJaNeeNee
Product breedte13 cm3.50 cm4 cm
Product gewicht0.45 kg——
Taal handleidingGeen taalNederlands—
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Continu navulbaarJaNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakking hoogte19.60 cm20 cm—
Verpakking lengte13.60 cm8 cm—
Verpakkingsinhoud.8x Radiator luchtbevochtigers.Radiatorbakje met ophanghaak
Aan-uit schakelaarJaNeeNee
Indicatie afgerondNeeNeeNee
Verpakking breedte13.60 cm3.50 cm—
Verpakkingsgewicht0.47 kg——
Inhoud waterreservoir2.20 l500 l0.27 l
Type luchtbevochtigerKoudwaterverdamperKoudwaterverdamperKoudwaterverdamper
Automatische regulatieJaNee—
Veiligheid uitschakelenNeeNee—
Automatisch uitschakelenJaNeeNee
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie——
Verstelbare luchtuitlaatNeeNeeNee
Afneembare waterreservoirJaNeeNee
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitNeeJaNee
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNeeJa—
Instelbare vochtigheidsgraadJaNeeNee
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNeeNee—
MPN (Manufacturer Part Number)geen——
Uitzonderingen fabrieksgarantiegeen——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Afmeting / Grootte——20 cm
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 5 W
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Geluidsniveau: 25 dB
  • ✓Product hoogte: 17.50 cm
  • ✓Product lengte: 13 cm
  • ✓Product breedte: 13 cm
  • ✓Product gewicht: 0.45 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 2.20 l
  • ✓Vermogen: 1 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 1.00 dB
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 8 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 500 l
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Materiaal: Dolomiet/aardewerk
  • ✓Afmetingen: 20 cm breedte
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Installatie: Directe montage op radiator
  • ✓Energieverbruik: 0W (passief systeem)
  • ✓Capaciteit: ~0,5-1 liter water per vulling
  • ✓Duurzaamheid: Meerjarig gebruik zonder vervangingsonderdelen
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Set van 4 stuks - meerdere ruimtes tegelijk voorzien van bevochtiging
  • +Handige ophanghaakjes - gemakkelijk aan radiators bevestigen
  • +Compact formaat (8x3,5x20 cm) - valt niet op in woning
  • +Werkt zonder elektriciteit - stil en energieverbruiksloos
  • +Geen elektriciteit nodig. Pure natuurverdamping via radiatorwarmte
  • +Onderhoudsvriendelijk: geen filters, onderdelen of schoonmaakroutines
  • +Duurzaam aardewerk dat jaren meegaat
  • +Discreet ontwerp dat in elk interieur past
Nadelen
    • −Beperkte capaciteit - moet dagelijks bijgevuld worden met water
    • −Niet geschikt voor elektrische radiatoren of huizen zonder verwarmingsradiators
    • −Werking beperkt tot wintermaanden - in warme perioden weinig effect
    • −Werkt alleen als radiator aanstaat. Niet in zomer of milde periodes
    • −Dagelijks handmatig water aanvullen vereist; geen automatisch systeem
    • −Beperkt bereik. Alleen directe omgeving rond radiator krijgt extra vochtigheid
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 100,00

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    € 172,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    € 253,00

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    Philips

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    € 175,00