← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Detailkampioen

Detailkampioen Fietsverlichting Set LED

Inlustro

Inlustro USB Fietslamp Set

AXA

AXA Blueline e-bike achterlicht voor 6 tot 12 volt met lightguide en 50 mm montage

Prijs
€ 31,45
€ 29,89
€ 17,00
€ 17,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 23,08 tot € 43,32
wisselend
€ 19,99 tot € 29,99
stabielbeste
€ 11,77 tot € 17,95
Waardering vs categorie———
Kleurzwart1WitRood
Lumen1000 lm500 lm0 lm
eWasteNeeJaNee
Branduren19 uur0 uur50000 uur
MateriaalAluminiumMetaalKunststof
OplaadbaarJaJaNee
Lichtsterkte1000 lm500 lm—
VoedingstypeBatterijAccuAccu
Fabrikant NaamDetailkampioen—Allegion Netherlands
Product hoogte4.20 cm3 cm3 cm
Product lengte8.80 cm5 cm3.50 cm
WaterbestendigJaJaJa
Maximaal bereik50 m50 m600 m
Product breedte4.20 cm4 cm10.50 cm
Product gewicht0.3 kg150 g40 g
Taal handleidingGeen taalEngels, Nederlands, FransUniverseel
Verpakking hoogte5 cm—44 mm
Verpakking lengte13 cm—138 mm
Verpakkingsinhoud1x FietslampVoorlicht, achterlicht, USB-C kabel, riempjes, handleiding1 stuks AXA Blueline E-bike achterlicht, aan te sluiten op een 6-12V batterij. Montage afstand 50 mm.
Verpakking breedte10 cm—118 mm
Verpakkingsgewicht300 g160 g76 g
Bevestigingswijze(s)KlembevestigingRiempjesTie Wraps
Type fietsverlichtingKoplampVerlichtingssetAchterlicht
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie2 jaar—
Merk—Inlustro—
Aantal lux—00
CE markering——Zichtbaar
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.3 kg
  • ✓Materiaal: Aluminium
  • ✓Kleur: zwart1
  • ✓Lumen: 1000 lm
  • ✓Branduren: 19 uur
  • ✓Lichtsterkte: 1000 lm
  • ✓Product hoogte: 4.20 cm
  • ✓Product lengte: 8.80 cm
  • ✓Type licht: LED voorlicht (wit) en achterlicht (rood)
  • ✓Oplaadmethode: USB-C
  • ✓Oplaadtijd voorlicht: ±2,5 uur
  • ✓Waterdichting: IPX4
  • ✓Behuizing: Aluminium
  • ✓Vermogen: Energiezuinig LED
  • ✓Gewicht: Licht en compact
  • ✓Product gewicht: 40 g
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Rood
  • ✓Lumen: 0 lm
  • ✓Branduren: 50000 uur
  • ✓Aantal lux: 0
  • ✓Product hoogte: 3 cm
  • ✓Product lengte: 3.50 cm
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +USB-C oplaadbaar. Geen batterijen meer nodig
  • +IPX4 waterdicht. Veilig in regen en natte omstandigheden
  • +Aluminium behuizing. Duurzaam en stevig
  • +Compact formaat. Weinig gewicht en takkelage
  • +Goed prijs-kwaliteit voor middensegment
  • +Werkt op de e-bike-accu: nooit lege batterijen
  • +Zichtbaar tot 600 meter met brede spreiding
  • +Zijzichtverlichting door lightguide-techniek
  • +Geïntegreerde reflector, geen losse reflector nodig
  • +Slank: minder dan 20 millimeter dik, 40 gram
  • +Standaard montageafstand van 50 millimeter
  • +50.000 branduren; waterbestendig
Nadelen
    • −Oplaadtijd van 2,5 uur kan onhandig zijn voor dagelijkse forenzen
    • −Licht niet zo fel als premium-merken zoals Trelock of Busch+Müller
    • −Geen dimfuncties of verschillende standen beschreven
    • −Alleen voor fietsen met verlichtingsbedrading
    • −Aansluiten vraagt twee draadjes koppelen
    • −Lichtsterkte in lumen niet opgegeven
    • −Specificatie noemt voeding onlogisch; geen IP-waarde of garantietermijn
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    € 69,95

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    € 34,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    € 38,99

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    € 88,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    € 579,99

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    € 351,00

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    € 25,25

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Ouxi

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    € 30,00