← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Dog

Dog Mate 216W groot hondenluik

Richifly

Prime AnimalZ automatische voerbak dubbel Premium 7L met camera

HomeBlend

HomeBlend Hondenmand 121x89 cm XXL, wasbare hoes, antislip

Prijs
€ 53,99
€ 59,25
€ 149,95
€ 99,99
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore43/10041/10045/100beste
Prijssegment
Midden
Premium
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 40%bestegoedkoper dan 10%goedkoper dan 18%
Koopmoment—Aan de hoge kant—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 129,95 tot € 149,95
—
Waardering vs categoriebeter dan 43%beter dan 63%bestebeter dan 63%
KleurWitPremium 7L dubbel ZwartGrijs & donkergrijs
eWasteNee——
SluitingMagneet——
MateriaalKunststofRVS, PlasticTraagschuim
Type dierHond, KatKat, Hond—
Fabrikant NaamCloser Pets BVRichifly—
Product hoogte44.10 cm39.50 cm—
Product lengte36.60 cm34.50 cm89 cm
Product breedte5.50 cm32 cm121 cm
Product gewicht1.79 kg2.20 kg—
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels, Nederlands, Duits, Frans—
Verpakking hoogte54 mm47.5 cm—
Verpakking lengte453 mm19.7 cm—
Verpakkingsinhoud1 verpakking bevat 1 stuk(s)/set(s)1x Automatische Voerbak, 1x Huisdierenborstel S800A, 1x Enkele Voerbakhouder, 1x Dubbele Voerbakhouder, 3x RVS Schaaltjes, 1x Vershoudzakje, 1x Adapter, 1x USB Kabel, 1x HandleidingHondenmand
Verpakking breedte374 mm22.6 cm—
Verpakkingsgewicht1.64 kg2.49 kg—
Smart Home PlatformGeen platform——
Bediening via mobiele appNeeJa—
Bevestiging op type materiaalPlastic——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeJa—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Camera—Ja—
Inhoud—6 l—
Diameter—0 cm—
Type voer—Droogvoer—
App functies—Instelbare portiegrootte per maaltijd, Logboek bijhouden, Realtime status, Tijdschema instellen, Voerbak leeg—
CE markering—Zichtbaar—
Voedingstype—Batterij, Lichtnet—
Wifi vereist—Ja—
Introductiejaar—2026—
Aantal maaltijden—15—
Bluetooth vereist—Ja—
Accu/batterij code—AA—
Accu/batterij model—4.5V, AA—
Betaalde diensten vereist—Nee—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOS, iPadOS—
Mobiele data verbinding mogelijk—Ja—
Maat——XXL
Vorm——Rechthoek
Type dieren——Hond
Orthopedisch——Ja
Wasvoorschrift——Handwas, Machinewas
Waterafstotend——Ja
Afneembare hoes——Ja
Materiaal vulling——Traagschuim
Speciaal voor puppies——Nee
Grootte honden/kattenras——Grote hondenrassen (30-80 kg)
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Hond, Kat
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 44.10 cm
  • ✓Product lengte: 36.60 cm
  • ✓Product breedte: 5.50 cm
  • ✓Product gewicht: 1.79 kg
  • ✓Type dier: Kat, Hond
  • ✓Inhoud: 6 l
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Materiaal: RVS, Plastic
  • ✓Kleur: Premium 7L dubbel Zwart
  • ✓Diameter: 0 cm
  • ✓Product hoogte: 39.50 cm
  • ✓Product lengte: 34.50 cm
  • ✓Materiaal: Traagschuim
  • ✓Kleur: Grijs & donkergrijs
  • ✓Product lengte: 89 cm
  • ✓Product breedte: 121 cm
  • ✓Grootte honden/kattenras: Grote hondenrassen (30-80 kg)
  • ✓Maat: XXL
  • ✓Vorm: Rechthoek
  • ✓Type dieren: Hond
Voordelen
    • +Dubbele én enkele RVS voerbak plus drie schaaltjes in de Premium-set
    • +Full HD camera met nachtzicht en two-way audio
    • +App met tot 15 maaltijden per dag en instelbare porties
    • +Batterijback-up en lokaal opgeslagen schema bij wifi-uitval
    • +Reservoir van 7 liter voor meerdere dagen
    • +Dertig dagen geld terug
    • +4,7 uit 5 na ruim 220 beoordelingen op bol
    • +Ruime XXL-maat van 121 x 89 cm voor grote hondenrassen van 30 tot 80 kilogram
    • +Hoes volledig afneembaar en zowel met de hand als in de machine wasbaar
    • +Antislip onderzijde houdt de mand op zijn plek op gladde vloeren
    • +Waterafstotende/waterdichte voering beschermt tegen ongelukjes
    • +Compact genoeg voor los gebruik én als ondergrond in een bench
    Nadelen
      • −Scheidt porties, niet dieren
      • −Alleen droogvoer in brokjes
      • −App, wifi en account nodig voor camera en meldingen
      • −Opgaven over inhoud en kleur op bol tegenstrijdig
      • −Beschrijving noemt noppenschuim, specificatietabel noemt traagschuim: dit verschil is niet opgehelderd
      • −Geen opgave van gewicht van de mand of exacte dikte van de schuimlaag
      • −Niet geschikt voor puppy's
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Midden

      € 52,77

      AnimalAesthetics Waterfontein 2,2 l met sensor

      AnimalAesthetics

      AnimalAesthetics Waterfontein 2,2 l met sensor

      Midden

      € 39,99

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      Midden

      € 29,29

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      Midden

      € 29,98

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Midden

      € 32,39

      Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

      Flamingo

      Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

      Midden

      € 49,78

      Imac Irene 3 Vogelkooi Taupe/Wit: compact voor kanaries

      Imac

      Imac Irene 3 Vogelkooi Taupe/Wit: compact voor kanaries

      Midden

      € 68,85

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Midden

      € 38,55