VH Supplies® Mechanical Keyboard - Mechanisch Toetsenbord - Gaming Keyboard - 75% - USB-C - afbeelding 1
VH

VH Supplies® Mechanical Keyboard - Mechanisch Toetsenbord - Gaming Keyboard - 75% - USB-C

  • Product gewicht: 0.85 kg
  • Kleur: Zwart
  • Kabellengte: 1.50 m
  • Product hoogte: 3.80 cm

Prijs bij bol

€ 97,95
Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van VH Supplies® Mechanical Keyboard - Mechanisch Toetsenbord - Gaming Keyboard - 75% - USB-C
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 97,95Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 19:03

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 19:03. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 20 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van VH Supplies® Mechanical Keyboard - Mechanisch Toetsenbord - Gaming Keyboard - 75% - USB-C
Product gewicht0.85 kg
KleurZwart
Kabellengte1.50 m
SysteemeisenWindows 7/8/10/2000/XP, Vista, Mac OS, console via converter
Product hoogte3.80 cm
Product lengte13 cm
Alle specificaties(34)
Algemeen
Algemeen
EAN7822532784431
MerkSupplies
Model7822532784431
VerlichtingJa
Type toetsenMechanische toetsen
VoedingstypeUSB
Fabrikant NaamEasyfiz
Vlakke toetsenNee
Numeriek keypadNee
Gewonnen prijzen0
Type verlichtingNormale verlichting
Toetsenbord optiesGeen opties
Speciaal voor gamenNee
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenJa
Instelbare verlichtingJa
Per toets apart verlichtNee
Taal toetsenbordindelingUS Layout
Snel laden functionaliteitNee
Type toetsenbord connectieBedraad
Fysieke toetsenbordindelingANSI
Maximum vermogen voor opladen0 W
Minimum vermogen voor opladen0 W
MPN (Manufacturer Part Number)7822532784431
Geschikt voor besturingssysteemMac OS, Windows
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte35 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosNee
Draadloos bereik0 m
Lees de hele productanalyse

Over de VH Supplies® Mechanical Keyboard - Mechanisch Toetsenbord - Gaming Keyboard - 75% - USB-C

VH Supplies® Mechanical Keyboard. Ultiem Typen en Gamersplezier in Één

Met het VH Supplies® Mechanical Keyboard ervaar je typen en gamen op een geheel nieuw niveau. Dit toetsenbord combineert responsieve mechanische switches met een duurzaam en stijlvol ontwerp, waardoor zowel productiviteit als entertainment naar een hoger niveau worden getild. Of je nu lange teksten schrijft, intensief gamet of gewoon houdt van een bevredigende typervaring, dit keyboard biedt comfort, precisie en betrouwbaarheid in één apparaat.

Geavanceerde Functionaliteit voor Maximale Prestaties

Het VH Supplies® Mechanical Keyboard is ontworpen met oog voor kwaliteit, gebruiksgemak en duurzaamheid. De combinatie van slimme functies en robuuste constructie maakt dit toetsenbord ideaal voor zowel werk als vrije tijd.

  • Mechanische switches voor optimale responsiviteit. Elke toets registreert nauwkeurig en snel elke aanslag, waardoor je efficiënt kunt typen en razendsnel kunt reageren tijdens games.

  • Verlicht toetsenbord met aanpasbare RGB-opties. Pas de verlichting aan naar jouw stijl of werkbehoefte en verbeter zichtbaarheid in donkere ruimtes.

  • Ergonomisch en duurzaam ontwerp. Het stevige frame en de comfortabele toetsindeling zorgen voor langdurig gebruik zonder vermoeidheid, terwijl de kwaliteit van het materiaal garant staat voor jarenlang plezier.

Met deze drie voordelen profiteer je van snelheid, precisie en comfort bij elke toetsaanslag.

Technische Specificaties

Het VH Supplies® Mechanical Keyboard beschikt over full-size toetsen, anti-ghosting technologie en n-key rollover, waardoor elke toetsaanslag correct wordt geregistreerd, zelfs bij snelle combinaties. Het toetsenbord is compatibel met Windows- en Mac-systemen en werkt via een USB-aansluiting voor stabiele verbinding. Het apparaat meet ongeveer 44 cm breed, 13 cm diep en 3,5 cm hoog, en heeft een gewicht van circa 1,2 kg. De mechanische switches hebben een levensduur van miljoenen toetsaanslagen en de RGB-verlichting is volledig programmeerbaar via bijgeleverde software.

Wat Ontvang Je?

Bij aankoop van het VH Supplies® Mechanical Keyboard ontvang je:

  • VH Supplies® Mechanical Keyboard

  • USB-kabel voor aansluiting

  • Handleiding voor installatie en verlichtingsinstellingen

  • Eventuele extra accessoires voor directe gebruiksklaar

Alles wat je nodig hebt om direct te typen, gamen en jouw setup te personaliseren.

Bestel Nu en Verhoog Jouw Typ- en Game-ervaring

Wil jij typen en gamen met maximale precisie en comfort? Kies dan voor het VH Supplies® Mechanical Keyboard en ervaar het verschil van mechanische kwaliteit gecombineerd met stijlvolle verlichting. Bestel vandaag nog en profiteer van 30 dagen bedenktijd, waarbij je het product gratis kunt retourneren. Wacht niet langer en til jouw toetsenbordervaring naar een hoger niveau!

Productinformatie

EAN7822532784431
MerkVH
€ 97,95

bij bol

Naar bol