Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear - afbeelding 1
Ciano Aquarium

Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear

  • Materiaal: Spons
  • Product hoogte: 3.10 cm
  • Product lengte: 8.80 cm
  • Product breedte: 3.90 cm

Prijs bij bol

€ 15,75

laagst gemeten € 10,99 op 19 sep 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Woensdag in huis

Aanbieders van Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadWoensdag in huis€ 15,75Naar bol

Meest recente prijsupdate 25 oktober om 04:07

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 25 oktober 2026 om 04:07. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 25 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear
MateriaalSpons
Product hoogte3.10 cm
Product lengte8.80 cm
Product breedte3.90 cm
Product gewicht0.03 kg
Aantal liter per uur60 l/h
Alle specificaties(11)
Algemeen
Algemeen
EAN5607390560289
Type filterBinnenfilter
Fabrikant NaamCiano Aquarium
FabrikantgegevensDe overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Geschikt voor aquarium grootte60 l

Prijsverloop

Wat Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 11,00€ 15,75€ 14,564
90 dagen€ 10,99€ 16,60€ 13,3116
hele meetperiode (133 dagen)€ 10,99€ 16,60€ 12,2744

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€10€13€15€1714 jun28 jun1 aug21 okt
€10,99 laagste€16,60 hoogste€15,75 nu44 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €15,75 ligt de prijs 43% boven het laagste punt (€10,99 op 19 september 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 8× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 44 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€10,99–€16,60
44 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 21 oktober 2026
Catalogusgroep
4185
Huisdieren: 4185 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Goed beoordeeld door gebruikers
Lees de hele productanalyse

Over de Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear

Vervangende pads large voor de Ciano CFBIO150 en CFBIO250. De large vervangende pads zijn twee keer zo groot als de medium pads. De vervangende pads maken onderhoud aan de CFBIO150 en CFBIO250 zeer gemakkelijk. In de CFBIO150 en CFBIO250 passen 2 large pads. Waar voorheen 2 medium pads nodig waren kunt u nu met 1 large pad uit de voeten. Dit maakt onderhoud nog gemakkelijker en is kostenbesparend. Elke verpakking filterpads bevat 1 stuks.

Water clear is een filterpad die schadelijke stoffen zoals zware metalen uit het water filtert. Op deze manier wordt stress bij de dieren voorkomen en blijft het water gezond en kristal helder. Ook zorgen deze pads in een vroeg stadium dat algen geen kans krijgen. 1 pad gaat 30 dagen mee.

Bio-bact is een filterpad die buiten de normale spons extra filterbacteriën toevoegt aan het filter. De pad is gevuld met fijn filtermateriaal waar veel goede bacteriën in kunnen huizen. Dit zorgt voor een groot filteroppervlak en optimale biologische reiniging. 1 pad gaat 140 dagen mee.

Stop-algae is een filterpad die nitraat (No3) en fosfaat (Po4) opneemt. Dit zijn snel opneembare voedingsstoffen waar vooral algen baat bij hebben. Algen zijn in staat deze voedingsstoffen veel sneller op te nemen dan aquariumplanten waardoor algen eerder een kans krijgen. Door deze voedingsstoffen weg te nemen wordt algengroei tegengegaan en in vroeg stadium voorkomen. U kunt deze pads ook preventief gebruiken tegen de groei van algen. 1 pad gaat 45 dagen mee.

DEZE VERPAKKING BEVAT 1 FILTER PAD VAN HET TYPE WATER CLEAR

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Vervangende LARGE pads voor Aquarium Filter Ciano CFBIO150 en CFBIO250 - Type: Water Clear?

De prijsmonitor bevat 44 meetpunten van 14 juni 2026 tot 21 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €10,99 en €16,60.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN5607390560289
CategorieHuisdieren
€ 15,75

bij bol

Naar bol