vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij - afbeelding 1
EXPERT-EU

vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij

  • Kleur: Grijs
  • Product hoogte: 10.50 cm
  • Product lengte: 13.50 cm
  • Product breedte: 12.50 cm

Prijs bij bol

€ 49,99

laagst gemeten € 43,98 op 28 sep 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 49,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 25 oktober om 03:55

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Perfect voor eigenaren van een Dyson V8 die merken dat de zuigkracht afneemt of de looptijd te kort wordt.
Bekijk bij bol
Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 25 oktober 2026 om 03:55. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 25 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij
KleurGrijs
Product hoogte10.50 cm
Product lengte13.50 cm
Product breedte12.50 cm
Product gewicht0.51 kg
Aantal onderdelen1
Alle specificaties(20)
Algemeen
Algemeen
EAN9505489553814
ModelDyson SV10, Dyson V8, Dyson V8 Absolute, Dyson V8 Absolute Exclusive, Dyson V8 Absolute Extra, Dyson V8 Absolute Pro, Dyson V8 Animal, Dyson V8 Animal+, Dyson V8 Carbon Fiber, Dyson V8 Fluffy, Dyson V
WasbaarNee
Fabrikant NaamEXPERT-EU
Vaatwasser veiligNee
Geschikt voor merkDyson
Universeel toepasbaarJa
Geschikt voor in de bouwNee
Type stofzuigeraccessoireStofzuigeraccu
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)
Geschikt voor stofzuigermodelDyson V8 Absolute
Geschikt voor type stofzuigerSteelstofzuiger
MPN (Manufacturer Part Number)NRSV8
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Geschikt voor diameter stofzuigerbuisUniverseel

Prijsverloop

Wat vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 43,98€ 49,99€ 47,795
90 dagen€ 43,98€ 54,99€ 49,109
hele meetperiode (133 dagen)€ 43,98€ 54,99€ 48,7339

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€43€47€52€5614 jun26 jun8 jul19 okt
€43,98 laagste€54,99 hoogste€49,99 nu39 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €49,99 zit rond het gemiddelde (€48,73) van de afgelopen 4 maanden. De prijs schommelde tussen €43,98 en €54,99.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 39 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€43,98–€54,99
39 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 19 oktober 2026
Catalogusgroep
2283
Huishoudapparatuur: 2283 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Uitstekend beoordeeld door gebruikers

Samenvatting van de productanalyse

Deze vervangende accu blaast je Dyson V8 nieuw leven in voor een fractie van de prijs van een nieuwe stofzuiger. Met filterset inbegrepen krijg je direct een compleet onderhoudspakket.

Lees de hele productanalyse

De 4,9 sterren rating geeft vertrouwen, hoewel je bij accu's van derden altijd moet accepteren dat de levensduur kan afwijken van het origineel.

Over de vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij

Let op: Deze Accu is geschikt voor een Dyson V8 stofzuiger. Controleer goed je eigen stofzuiger op type!
Past niet op een V6 of V7.

Accu / batterij geschikt voor Dyson V8 Absolute, V8 Fluffy, V8 Animal 21.6V 4000 mAh

Productomschrijving:
Producttype: reservebatterij
Spanning: 21,6V
Capaciteit: 3,5 Ah
Batterijvermogen: 75,6 Wh.
Batterijtype: Oplaadbare Li-ion


Vervanging voor de volgende onderdeelnummers:
205720-02, 64506-07, 965875-07, 965876-01


Geschikt voor Dyson modellen:
Geschikt voor Dyson SV10/ V8 serie:
- V8 Animail draadloze vacuüm handstofzuiger
- V8 Fluffy vacuüm en SV10 draadloze vacuüm handstofzuiger
- V8 absolute snoervrije vacuüm handstofzuiger.
-V8 Trigger
-V8 Motohead +
-V8 koolstofvezel vacuüm


Pakket:
1 x 4000 mAh vervangende batterij voor Dyson V8-batterij.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de vervangende Accu / Batterij voor Dyson V8 met filterset Accu / Batterij?

De prijsmonitor bevat 39 meetpunten van 14 juni 2026 tot 19 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €43,98 en €54,99.

Productinformatie

EAN9505489553814
€ 49,99

bij bol

Naar bol