Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon - afbeelding 1
Trust

Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon

  • Microfoontype: Condensator
  • Kleur: Zwart
  • Zelfgeluid: < 23 dB(A)
  • Aansluiting: USB 2.0

Past bij jou als Perfecte eerste microfoon voor hobbymatige streamers, podcasters en YouTubers die klein beginnen zonder veel geld uit te geven.

Minder geschikt als Niet voor professionele studio's of streamers met grote kanalen.

Prijs bij Coolblue

€ 34,99

laagst gemeten € 33,99 op 13 jun 2026

Naar Coolblue

Verkocht door Coolblue · levertijd: zie winkel

Aanbieders van Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
CoolblueOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 34,99Naar Coolblue

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Beginnende content creators, streamers en podcasters die kwaliteitsgeluid willen zonder veel geld uit te geven.
Bekijk bij Coolblue
Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon
CompatibiliteitWindows XP/Vista/7/8/10/11, Mac OS 10.6+, Linux
MicrofoontypeCondensator
KleurZwart
Gewicht~400 gram (inclusief statief)
Zelfgeluid< 23 dB(A)
AansluitingUSB 2.0
Alle specificaties(12)
Algemeen
Algemeen
PatroonCardioid
VoedingVia USB
Gevoeligheid-42 dBV/Pa
Frequentiebereik50 - 16.000 Hz
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Diameter microfoon22 mm
Verpakking en levering
Verpakking en levering
InclusiefPopfilter, microfoonklem, tripod statief

Prijsverloop

Wat Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 34,99€ 35,99€ 35,496
90 dagen€ 34,99€ 35,99€ 35,4411
hele meetperiode (135 dagen)€ 33,99€ 35,99€ 35,3716

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€34€35€35€3611 jun7 aug28 sep24 okt
€33,99 laagste€35,99 hoogste€34,99 nu16 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €34,99 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 5 maanden zag (€33,99 op 13 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 16 meetpunten over de afgelopen 5 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€33,99–€35,99
16 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 24 oktober 2026
Catalogusgroep
3061
Gaming: 3061 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

De popfilter maakt echt een verschil in audio-kwaliteit, en het tripod + klem voelen robuust genoeg. Het enige minpuntje: de audio-ruis wordt voelbaar op hogere volumes, maar voor casual streaming valt dat reuze mee.

Minder geschikt als

Stap dan over naar Audio-Technica AT2020 of beter.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • USB plug-and-play, geen drivers of setup nodig. Sluit aan en het werkt
  • Popfilter inbegrepen voorkomt irritante 'p' en 's' geluiden in je streams
  • Stabiele tripod statief met microfoonklem voor handen-vrij gebruik
  • Compact en draagbaar, ideaal voor kleine werkplekken of mobiel streamen

Minpunten

  • Geen ingebouwde mute-knop of volume-knop op de microfoon zelf
  • Tripod voelt wat goedkoper dan je zou verwachten

Samenvatting van de productanalyse

Een solide instapmodel voor streamers. De audio is helder genoeg voor gaming-content, en de popfilter + tripod geven je direct een professioneel opgestelde setup.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Ben je net begonnen met streamen op Twitch, YouTube of Facebook? De Trust Mantis GXT232 is de perfecte partner om meteen professioneel te klinken. Zonder je bankrekening te sparen. Deze compacte USB-microfoon ziet eruit als een pro-mic, maar kost minder dan het avondeten van een gezin. En het beste? Je hebt alles in het pakket wat je nodig hebt om vandaag nog live te gaan.

Wat maakt dit product bijzonder?

De Trust Mantis GXT232 is een USB-plug-and-play microfoon die je rechtstreeks aan je laptop of PC aansluit. Geen ingewikkelde setup, geen externe interface nodig. Wat echt indruk maakt: de meegeleverde popfilter. Dit scherm voorkomt die irritante "p" en "s" geluiden die je stream verpesten. De microfoonklem en tabletop tripod laten je de mic op perfect ooghoogte plaatsen. Cruciaal voor streaming. Je krijgt dus een praktische, beginnersvriendelijke oplossing met alle accessoires die je écht gebruikt.

Voor wie is dit geschikt?

Deze mic is perfect voor nieuwbakken streamers, podcasters en content creators met een beperkt budget. Ideaal voor hobbymatige gaming-streams, podcast-opnamen thuis of YouTube commentary. Minder geschikt als je al een groeiend publiek hebt en studio-geluid wilt.

Eindoordeel

De microfoon klinkt beter dan je verwacht voor deze prijs, en je hebt alles wat je nodig hebt ingebouwd.

Veelgestelde vragen (6)

Is de Trust Mantis GXT232 goed genoeg voor Twitch streaming?

Ja, absoluut. De audio is duidelijk genoeg voor gaming-streams en je toeschouwers horen je prima. Alleen als je professioneel geluid wilt, stap je beter over naar duurder.

Heb ik externe drivers nodig om te gebruiken?

Nee, dit is plug-and-play via USB. Je sluit hem aan, Windows/Mac herkent hem meteen, en je bent klaar. Makkelijker kan niet.

Kan ik de microfoon ook voor video-opnamen gebruiken?

Ja, prima geschikt voor YouTube-video's, podcast-opnamen en voiceovers. De popfilter helpt de audio schoon te houden.

Hoe goed is het tripod statief?

Het voelt degelijk genoeg en je microfoon staat stabiel. Het is geen professioneel statief, maar voor deze prijs absoluut in orde.

Werkt dit op Mac en Linux?

Ja, USB-plug-and-play werkt op alle besturingssystemen. Sluit aan en het werkt direct.

Hoe bewoog de prijs van de Trust Mantis GXT232 Streaming Microfoon?

De prijsmonitor bevat 16 meetpunten van 11 juni 2026 tot 24 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €33,99 en €35,99.

Productinformatie

EANCB816891
MerkTrust
CategorieGaming
€ 34,99

bij Coolblue

Naar Coolblue