Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker - afbeelding 1
Trust

Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker

  • Frequentiebereik: 20Hz - 20kHz
  • Type: Stereo PC-luidsprekerset
  • Audioingang: 3.5mm mini-jack
  • RMS-vermogen: 6W

Past bij jou als Gamers, kantoorwerkers en content creators die RGB-verlichting willen zonder veel geld uit te geven en van plug-and-play houden.

Minder geschikt als Audiofielen die diepere bas zoeken of gebruikers met grote ruimtes waar 6W RMS onvoldoende is.

Beste gemeten prijs

€ 29,99

laagst gemeten € 25,59 op 6 jul 2026

Naar Alternate

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 29,99Naar Alternate
bolOp voorraadUiterlijk 5 november in huis€ 35,79Bekijk bij bol

Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol. Het actuele prijsverschil tussen winkels loopt op tot €5,80.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:42

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Gamers en kantoorwerkers op beperkt budget die compact stereogeluid met gaming-aesthetics willen, zonder ingewikkelde setup of extra kosten.
Bekijk bij Alternate
Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:42. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker
Frequentiebereik20Hz - 20kHz
TypeStereo PC-luidsprekerset
Audioingang3.5mm mini-jack
RMS-vermogen6W
Totaalvermogen12W piek
OntwerpCompact zwart
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
MerkTrust
ModelGXT 609 ZOXA
VoedingUSB (geen stopcontact)
RGB-verlichtingJa, ingebouwd

Prijsverloop

Wat Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (135 dagen)€ 25,59€ 35,79€ 29,7334

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€25€29€33€3711 jun22 jun8 jul21 sep
€25,59 laagste€35,79 hoogste€29,99 nu34 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €29,99 ligt de prijs 17% boven het laagste punt (€25,59 op 6 juli 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 4× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 34 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€25,59–€35,79
34 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 21 september 2026
Winkelverschil
€5,80
19% tussen 2 winkels, goedkoopst bij Alternate
Catalogusgroep
2771
TV, Beeld & Geluid: 2771 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

USB-voeding aansluiten, audiokabel in. De RGB-verlichting voelt niet gekunsteld aan, maar subtiel genoeg om je bureau wat leven in te blazen zonder afleidend te zijn.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • RGB-verlichting zonder extra software of instellingen
  • USB-voeding. Geen stopcontact nodig, rechtstreeks uit je PC
  • Compact en stijlvol zwart design dat op elke bureauopstelling past

Minpunten

  • Bescheiden vermogen (6W RMS). Niet geschikt voor grote ruimtes
  • RGB-verlichting is vast aan zonder uitschakkeloptie
  • Geen aanpassingsmogelijkheden voor geluidskwaliteit (geen equalizer)

Samenvatting van de productanalyse

De Trust GXT 609 ZOXA is een solide budget-keuze voor wie RGB-verlichting en stereogeluid wil combineren. Het vermogen is bescheiden en concurrenten in dezelfde prijsklasse bieden soms meer diepte, maar voor kantoor- en light-gaming gebruik is dit geheel acceptabel.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Zoek je stijlvolle speakers voor je bureau die niet veel ruimte innemen en je wallet niet leegroven? De Trust GXT 609 ZOXA is jouw antwoord. Met subtiele RGB-verlichting, plug-and-play setup en USB-voeding zonder stopcontact hoef je je niet druk te maken over complexe installaties. Geniet direct van heldere stereogeluid.

Wat maakt dit product bijzonder?

De GXT 609 ZOXA combineert stijlvol design met praktische features. Met 12W piekvermogen (6W RMS per speaker) krijg je meer geluid dan je zou verwachten van deze compacte set. De RGB-verlichting geeft je bureau dat extra gaming-gevoel zonder dat je er iets voor hoeft in te stellen. De verlichting activeer je eenvoudig via de speaker zelf. USB-voeding betekent dat je geen extra stopcontact hoeft zoeken; gewoon in je PC aansluiten, audiokabel erin, en klaar.

Voor wie is dit geschikt?

Perfect voor gamers, content creators en gewone kantoorwerkers die wat kleur in hun setup willen zonder veel uit te geven. Of je nu muziek luistert, games speelt of video's kijkt. Deze speakers leveren duidelijk geluid. Ze passen in elk budget en nemen nauwelijks plaats in op je bureau.

Eindoordeel

Een uitstekende keuze als je compacte speakers met wat gaming-flair zoekt zonder veel geld uit te geven. De prestaties zijn bescheiden maar degelijk. Koop deze als je budget beperkt is; zoek iets sterkers als je echt volume nodig hebt in grote ruimtes.

Veelgestelde vragen (6)

Kan ik de RGB-verlichting uitschakelen?

Via de ingebouwde knop kun je de verlichting in- en uitschakelen naar voorkeur. Het verbruikt minimaal extra stroom via USB.

Werken deze speakers ook op mijn laptop?

Ja, zolang je laptop een 3.5mm uitgang heeft en één USB-poort beschikbaar is voor voeding. Ze werken met Windows, Mac en Linux.

Is 6W RMS genoeg geluid?

Voor een bureau of kleine kamer ruim voldoende. Voor grote ruimtes of feestjes zou je iets sterkers willen.

Waarom USB-voeding in plaats van een stopcontact?

Praktischer en netter. Je hoeft geen extra stekker zoeken en de speakers gaan automatisch aan/uit met je PC.

Zijn dit echte stereo-speakers?

Ja, stereo met links/rechtsscheiding, wat beter geluid geeft voor muziek en games dan mono-setup.

Hoe bewoog de prijs van de Trust GXT 609 ZOXA RGB-verlichte Speakerset pc-luidspreker?

De prijsmonitor bevat 34 meetpunten van 11 juni 2026 tot 21 september 2026. Daarin lag de prijs tussen €25,59 en €35,79.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in TV, Beeld & Geluid

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN8713439240702
MerkTrust
€ 29,99

bij Alternate

Naar Alternate