Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD - afbeelding 1
Synology

Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD

  • Type computer processor: AMD Ryzen 3
  • Intern geheugen: 4 GB
  • Opslagcapaciteit: 16 TB
  • Product gewicht: 2.26 kg

Prijs bij bol

€ 2.027,74

laagst gemeten € 1.797,51 op 26 jul 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 2.027,74Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 00:02

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 00:02. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 15 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD
Type computer processorAMD Ryzen 3
Intern geheugen4 GB
Opslagcapaciteit16 TB
Product gewicht2.26 kg
KleurZwart
Product hoogte16.60 cm
Alle specificaties(48)
Algemeen
Algemeen
EAN8717755656452
MerkSynology
RaidJBOD
UPnPJa
Met HDDZonder HDD
Introductie2025
Fabrikant NaamSynology
Link aggregatieJa
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)
Gebruiker segmentThuisgebruik, Zakelijk gebruik
Type harde schijf3.5 inch harde schijf
Type input/outputM.2, USB 3.0 A
Aanvullende functiesSSD-caching
Ingebouwde ventilatorJa
Aantal processorkernen4
Max. aantal gebruikers80
Aantal ethernet poorten2
Maximale interne opslag32 GB
Chromecast ondersteuningNee
Aantal harde schijf sloten0
Time Machine ondersteuningJa
Gebruiksklaar of uitbreidbaarGebruiksklaar
MPN (Manufacturer Part Number)DS925p-44SYN
Geschikt voor besturingssysteemLinux
Max. aantal ondersteunde IP-camera's40
Digital Living Network Alliance (DLNA)Nee
Wordt geleverd met de volgende softwareSynology DSM
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product lengte22.30 cm
Product breedte19.90 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Bluetooth vereistNee
Draadloze verbindingNee
Netwerk-productoptiesGeen opties, Ingebouwde Switch
Aantal USB 2.0 poorten0
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)2
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Betaalde diensten vereistNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatum
App werkt op besturingssyteemWindows
Delen van gebruikersgegevens vereistNee
Kan zelfstandig met internet verbindenNee
App vereist voor volledige functionaliteitNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Aantal meegeleverde IP-camera licenties2
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 1.879,00€ 2.048,02€ 1.961,868
90 dagen€ 1.797,51€ 2.048,02€ 1.904,4214

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€1772€1872€1971€207326 jul4 sep30 sep16 okt
€1797,51 laagste€2048,02 hoogste€2027,74 nu14 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €2027,74 zit rond het gemiddelde (€1904,42) van de afgelopen 3 maanden. De prijs schommelde tussen €1797,51 en €2048,02.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 14 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€1797,51–€2048,02
14 meetpunten, van 26 juli 2026 tot 16 oktober 2026
Catalogusgroep
4140
Laptops & Computers: 4140 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD

De Synology DS925+ is een krachtige en compacte NAS met 4 sleuven, uitbreidbaar tot 9 schijven via een DX525-eenheid. Met twee 2,5?GbE-poorten, M.2 NVMe-slots voor SSD-caching en sequentiële snelheden tot 565?MB/s is dit systeem ideaal voor snelle bestandsdeling, back-ups en mediabeheer. Aangedreven door Synology DSM biedt het een complete oplossing voor thuisgebruikers, creatieve professionals en bedrijven van elke omvang.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Synology DS925+ 4Bay 16TB NAS met 4x 4TB Synology Plus HDD?

De prijsmonitor bevat 14 meetpunten van 26 juli 2026 tot 16 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €1797,51 en €2048,02.

Meer in Laptops & Computers

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN8717755656452
€ 2.027,74

bij bol

Naar bol