SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart - afbeelding 1
SteelSeries

SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart

  • Compatibiliteit: Windows, macOS, Linux
  • Kleur: Zwart
  • Gewicht: ~55 gram

Past bij jou als Competitieve gamers, esports-spelers en FPS-fans die precision en complexe bindingen prioriteit geven.

Minder geschikt als Casual gamers, spelers met een klein budget of wie weinig extra knoppen nodig hebben.

Prijs bij Coolblue

€ 100,00

laagst gemeten € 105,00 op 19 jun 2026

Naar Coolblue

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door Coolblue · levertijd: zie winkel

Aanbieders van SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
CoolblueOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 100,00Naar Coolblue

Meest recente prijsupdate 23 oktober om 01:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Competitieve gamers en esports-spelers die veel bindingen gebruiken en precision in actie-heavy spellen prioriteit geven. Budget speelt geen rol; performantie en controle zijn leidend.
Bekijk bij Coolblue
Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 23 oktober 2026 om 01:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart
CompatibiliteitWindows, macOS, Linux
MateriaalKunststof frame met rubbergrepen
KleurZwart
Gewicht~55 gram
SensorTrueMove Pro optisch (100-18.000 DPI)
BatterijTot 180 uur (2.4GHz zonder RGB)
Alle specificaties(12)
Algemeen
Algemeen
ModelSteelSeries Aerox 9 Wireless
Oplaadtijd2-3 uur
Polling rate8000 Hz (USB) / 2000 Hz (Bluetooth)
Programmeerbare knoppen12 duimknoppen
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Kabellengte (bedraad)2 meter USB-A naar microUSB
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Draadloze verbinding2.4GHz USB-ontvanger + Bluetooth 5.3

Prijsverloop

Wat SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 110,00€ 140,00€ 134,7516
hele meetperiode (135 dagen)€ 105,00€ 140,00€ 132,9226

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€102€115€129€14411 jun8 jul8 sep28 sep
€105,00 laagste€140,00 hoogste€100,00 nu26 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €100 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 4 maanden zag (€105 op 19 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 26 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€105–€140
26 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 28 september 2026
Catalogusgroep
3061
Gaming: 3061 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

Wat opvalt is de bouwkwaliteit en het voelt premium in de hand. De 12 duimknoppen zijn echt nuttig voor competitieve gaming, hoewel je tijd moet investeren om ze allemaal in te stellen. De draadloze verbinding is stabil en de batterij gaat lang mee. Helemaal tevreden over dit aspect.

Minder geschikt als

Kijk naar basismodellen.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • 12 programmeerbare duimknoppen voor complexe spelbindingen
  • Ultralight design vermindert moeheid bij lange gaming sessies
  • Flexibele connectiviteit: 2.4GHz draadloos, Bluetooth en bedraad
  • Hoge DPI tot 18.000 voor pixel-perfect aim
  • Premium bouwkwaliteit met SteelSeries reputatie

Minpunten

  • 12 duimknoppen vereisen flinke leercurve en veel setup-tijd
  • Kan oncomfortabel voelen voor spelers met grotere handen

Samenvatting van de productanalyse

De Aerox 9 behoort tot de betere gaming muizen in zijn klasse. De 12 duimknoppen en ultralicht design zijn goud waard voor FPS-spelers, al zijn goedkopere alternatieven beschikbaar als je niet zoveel extra knoppen nodig hebt.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

De SteelSeries Aerox 9 is de gaming muis voor spelers die alles uit hun setup willen halen. Met 12 programmeerbare duimknoppen bind je complexe acties direct aan je muis, wat je in het heetst van de strijd cruciale milliseconden kan besparen. Of je nu Fortnite-bouwbattels bestrijdt of in Counter-Strike aan tactical grenades werkt. Elke actie zit binnen handbereik.

Wat maakt dit product bijzonder?

Deze Aerox 9 combineert ultralicht design (ideaal voor snelle handbewegingen) met een robuuste optische sensor tot 18.000 DPI. Je switcht moeiteloos tussen 2.4GHz draadloos, Bluetooth en bedrade mode. Handig als je snel moet upgraden of op toernooien speelt waar lag niet acceptabel is. De lichtgewicht constructie voelt fijn in je hand en vermindert vermoeidheid bij lange gaming sessies.

Voor wie is dit geschikt?

Dit is dé muis voor competitieve gamers en FPS-spelers die precision en snelheid voorrang geven. Als je veel MMO-bindingen gebruikt of in games als StarCraft veel commands afgeeft, transformeert deze muis je gameplay. Ook ideaal voor spelers die hun setup willen optimaliseren zonder kabels.

Eindoordeel

Een uitstekende keuze als je een high-end gaming muis wilt met veel aanpassingsmogelijkheden.

Veelgestelde vragen (6)

Hoeveel duimknoppen van de 12 gebruik je echt?

Dat hangt af van je spel. In actie-heavy games als Fortnite of Counter-Strike gebruik je waarschijnlijk 8-10 knoppen actief. In MMO's haak je er meer in. Begin voorzichtig met bindingen. Je hoeft niet alle 12 tegelijk te gebruiken.

Kan ik deze muis bedraad gebruiken als de batterij op is?

Ja, de meegeleverde USB kabel laat je direct bedraad spelen. Perfect voor toernooien of langere sessies zonder wachten op laden.

Is 18.000 DPI genoeg voor competitieve gaming?

Zeker. De meeste pro's gebruiken zelfs 800-1600 DPI. 18.000 DPI geeft je ruimte om in extreme situaties in te stellen zonder verlies van precisie.

Werkt deze muis ook op mac of linux?

Ja, de Aerox 9 werkt universeel via de USB-ontvanger. Software-programmering van de duimknoppen kan beperkt zijn buiten Windows, maar de muis zelf functieert.

Hoe lang gaat de batterij mee op één lading?

SteelSeries claimt ongeveer 180 uren op 2.4GHz. In praktijk zie je 1-2 weken afhankelijk van intensiteit en of je RGB uit hebt gezet.

Hoe bewoog de prijs van de SteelSeries Aerox 9 Draadloze Gaming Muis Zwart?

De prijsmonitor bevat 26 meetpunten van 11 juni 2026 tot 28 september 2026. Daarin lag de prijs tussen €105 en €140.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Gaming

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EANCB904958
CategorieGaming
€ 100,00

bij Coolblue

Naar Coolblue