Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - USB Oplaadbaar - 4 Snelheden - Stil Design - Voor Thuis en Kantoor - afbeelding 1
Solvix

Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - USB Oplaadbaar - 4 Snelheden - Stil Design - Voor Thuis en Kantoor

  • Kleur: Deze informatie volgt
  • Product hoogte: 18.30 cm
  • Product lengte: 13.70 cm
  • Product breedte: 7.50 cm

Prijs bij bol

€ 71,97
Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Uiterlijk 6 november in huis

Aanbieders van Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - USB Oplaadbaar - 4 Snelheden - Stil Design - Voor Thuis en Kantoor
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 6 november in huis€ 71,97Naar bol

Meest recente prijsupdate 27 oktober om 13:18

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 27 oktober 2026 om 13:18. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 25 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - USB Oplaadbaar - 4 Snelheden - Stil Design - Voor Thuis en Kantoor
KleurDeze informatie volgt
Product hoogte18.30 cm
Product lengte13.70 cm
Product breedte7.50 cm
Product gewicht0.40 kg
Aantal snelheden4
Alle specificaties(41)
Algemeen
Algemeen
EAN8039816567300
MerkDeze informatie volgt
TimerNee
SchermGeen display
BeweegbaarJa
InklapbaarNee
KantelbaarJa
WaaiervormRechthoek
Muur montageNee
Zonder bladenNee
Fabrikant NaamSolvix
Type reinigingGeen reiniging
IndicatielampjeNee
Type ventilatorTafelventilator
WatervernevelingNee
AfstandsbedieningNee
Aan-uit schakelaarJa
Draait automatischNee
VerwarmingsfunctieNee
Smart Home PlatformGeen platform
Automatisch uitschakelenNee
KlimaatbeheersingsfunctieVerkoelingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNee
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Hoogte instelbaarNee
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Wifi vereistNee
Bluetooth vereistNee
Type stroomaansluitingUSB-kabel, Accu
Mobiele data verbinding mogelijkNee
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appNee
Betaalde diensten vereistNee
Delen van gebruikersgegevens vereistNee
Kan zelfstandig met internet verbindenNee
App vereist voor volledige functionaliteitNee
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in
Lees de hele productanalyse

Over de Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - USB Oplaadbaar - 4 Snelheden - Stil Design - Voor Thuis en Kantoor

Ben jij op zoek naar een krachtige en draagbare ventilator die je koel houdt, waar je ook bent? Deze tafelfan biedt de perfecte oplossing voor warme dagen, of je nu thuis, op kantoor of onderweg bent. Met zijn stille werking en verstelbare functies is deze fan ideaal voor elk gebruiksscenario. **Voordelen van de Tafelfan** **4 Snelheden voor Jouw Comfort** Met maar liefst vier snelheden kun je eenvoudig de luchtstroom aanpassen aan jouw wensen. Of je nu een lichte bries of krachtige koeling nodig hebt, met één druk op de knop heb je de controle. **Langdurige Batterijlevensduur** De ingebouwde 4000mAh oplaadbare batterij zorgt ervoor dat je de fan tussen de 4 en 14 uur kunt gebruiken, afhankelijk van de gekozen snelheid. Dit maakt het een betrouwbare keuze voor langdurig gebruik zonder dat je constant op zoek hoeft naar een stopcontact. **Stil en Efficiënt** Dankzij het slimme ontwerp met vier antislipvoetjes wordt de trillingsgeluid geminimaliseerd, waardoor deze fan perfect is voor gebruik in de slaapkamer of op kantoor. Geniet van een aangename koelte zonder storende geluiden. **Compact en Draagbaar** Met een afmeting van 13.7 x 7.5 x 18.3 cm en een gewicht van slechts 0.4 kg, is deze fan eenvoudig mee te nemen. Of je nu op vakantie gaat, naar de bibliotheek of gewoon in je thuiskantoor werkt, deze fan past gemakkelijk in je tas. **Veilig en Makkelijk te Reinigen** Het ontwerp met een verwijderbare frontcover maakt het schoonmaken een fluitje van een cent. De hoge-dichtheid grille zorgt ervoor dat zelfs kleine vingers veilig zijn, wat het een uitstekende keuze maakt voor gezinnen met kinderen. **Eerlijk nadeel** Houd er rekening mee dat de ventilator bij gebruik op de hoogste stand iets meer geluid kan maken, maar dit is een normaal kenmerk van krachtige ventilatoren. **Gebruiksscenario's** Perfect voor gebruik in de woonkamer, op je bureau, in de slaapkamer, tijdens kampeertrips of in de bibliotheek. Deze tafelfan houdt je altijd koel en comfortabel, waar je ook bent. **Technische Kenmerken** - Ingebouwde 4000mAh oplaadbare batterij - Werkt tot 14 uur op lage snelheid - USB-C oplaadkabel inbegrepen - Compatibel met alle USB-apparaten **Productspecificaties** - Afmetingen: 13.7 x 7.5 x 18.3 cm - Gewicht: 0.4 kg - Aantal snelheden: 4 - Instelbare hoek: 90° **Inhoud van de bestelling** - 1 x Tafelfan - 1 x USB-C oplaadkabel - 1 x Handleiding

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (13)

Meer in Wonen & Slapen

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN8039816567300
MerkSolvix
CategorieWonen slapen
€ 71,97

bij bol

Naar bol