SmartGames IQ Twins Denkspel - afbeelding 1
SmartGames

SmartGames IQ Twins Denkspel

  • Aanbevolen leeftijd: 7 jaar en ouder
  • Aantal spelers: 1 speler (solitair)
  • Aantal puzzels: 120
  • Formaat: Compact reisformaat

Past bij jou als Kinderen en volwassenen die van logische puzzels houden, reizigers die onderweg hun hersenen willen trainen, en iedereen die een goedkoop maar waardevol cadeautje zoekt.

Minder geschikt als Wie geen geduld heeft voor puzzels of alleen van snelle, competitieve spellen houdt, zal hier minder aan hebben.

Beste gemeten prijs

€ 9,09€ 12,99-30%

laagst gemeten € 9,09 op 11 jun 2026

Naar Alternate

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van SmartGames IQ Twins Denkspel
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 9,09Naar Alternate
bolOp voorraadMaandag in huis€ 9,50Bekijk bij bol

Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:14

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Perfect voor kinderen en volwassenen die van logische puzzels houden en graag hun denkvaardigheden trainen. Ideaal als compact reisspel voor onderweg of voor rustig avondplezier zonder schermen.
Bekijk bij Alternate
Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:14. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van SmartGames IQ Twins Denkspel
Aanbevolen leeftijd7 jaar en ouder
Aantal spelers1 speler (solitair)
MateriaalKunststof met stevig speelbord
PuzzelstukkenDubbele stukken met twee verschillende hoeken (90° en 45°)
Aantal puzzels120
FormaatCompact reisformaat
Alle specificaties(8)
Algemeen
Algemeen
Soort spelLogische ruimtelijke puzzels
MoeilijkheidsgradenStarter tot Wizard

Prijsverloop

Wat SmartGames IQ Twins Denkspel kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (136 dagen)€ 9,09€ 9,50€ 9,1038

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€9€9€9€1011 jun23 jun5 jul22 jul
€9,09 laagste€9,50 hoogste€9,09 nu38 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €9,09 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 41 dagen zag (€9,09 op 11 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 38 meetpunten over de afgelopen 41 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€9,09–€9,50
38 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 22 juli 2026
Catalogusgroep
964
Speelgoed: 964 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

Het concept is simpel maar briljant: twee stukken die identiek lijken maar anders liggen. Voor deze prijs krijg je echt veel speelwaarde, vooral als je van onderweg-entertainen houdt. De moeilijkheidsgraden kloppen ook. Wat begint makkelijk wordt echt pittig.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Uniek concept met dubbele puzzelstukken die op verschillende hoeken passen
  • 120 puzzels met gradaties van starter tot wizard. Lang speelplezier
  • Compact reisformaat, perfecte maat voor in je tas of rugzak
  • Geschikt voor alle leeftijden, zowel kinderen als volwassenen
  • Uitzonderlijk goede prijs-kwaliteitverhouding

Minpunten

  • Het speelbord is compact. Niet ideaal als je grote handen hebt
  • Voor zeer ervaren puzzelaars kan het spel relatief snel uitgespeeld zijn
  • Kleine losse stukken kunnen makkelijk verloren gaan

Samenvatting van de productanalyse

IQ Twins is een schitterende budget-optie in het puzzelspelaanbod. De dubbele puzzelstukken met verschillende hoeken zorgen voor meer variatie dan je zou verwachten, hoewel het spel voor echte logica-cracks snel uitgespeeld kan zijn.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Puzzelen wordt een stuk slimmer met IQ Twins. Het denkspel waar creativiteit en logica elkaar ontmoeten in een handig reisformaat. Dit breinbrekersetje bevat niet één, maar twee identieke versies van elk puzzelstuk, wat betekent dat je veel meer puzzels kunt spelen. Maar let op: hoewel ze hetzelfde eruit zien, liggen ze écht anders, en dat maakt dit spel uniek.

Wat maakt dit product bijzonder?

Het slimme concept van IQ Twins is dat elk puzzelstukpaar op verschillende hoeken past: het ene onder 90° en het andere onder 45°. Dit eenvoudige verschil maakt iedere puzzel een echte brain-teaser. Met 120 opdrachten van starter tot wizard heb je meer dan genoeg uitdaging voor jong en oud. Het reisformaat betekent dat je het overal mee naartoe kunt nemen. In je tas, in de trein, of op vakantie.

Voor wie is dit geschikt?

Of je nu in de wachtkamer zit, onderweg bent of 's avonds ontspannen wilt puzzelen. IQ Twins past overal in. Het is ideaal voor gezinsfun, alleen-spelen of als reisgezellschap.

Eindoordeel

Enige kanttekening: als je al veel SmartGames-spellen hebt, voelt dit concept misschien bekend.

Veelgestelde vragen (6)

Is dit spel echt geschikt voor zowel kinderen als volwassenen?

Ja, absoluut. De starter-puzzels zijn gemakkelijk genoeg voor kinderen vanaf ongeveer 7 jaar, maar de wizard-moeilijkheid zal ook volwassenen flink aan het denken zetten. Het leuke is dat iedereen op zijn eigen niveau kan spelen.

Hoe lang kun je met dit spel doen met 120 puzzels?

Dat hangt af van je snelheid, maar gemiddeld kun je hier zeker enkele weken tot maanden plezier uit halen. Je speelt niet in één zitting alle 120, maar spreidt het over meerdere momenten.

Is het reisformaat lastig om mee om te gaan?

Het formaat is compact en praktisch, perfect voor in een tas of rugzak. De stukken zijn klein maar niet zo dat ze makkelijk vallen, en ze passen netjes terug in de originele verpakking.

Wat maakt dit spel anders dan andere logica-puzzelspellen?

Het unieke concept van twee identieke stukken die op verschillende hoeken passen (90° en 45°) zorgt voor meer variatie en extra puzzelplezier. Je denkt na op een andere manier dan bij standaard puzzelspellen.

Zijn de onderdelen van goede kwaliteit?

Voor de prijs is de kwaliteit prima. De stukken zijn duurzaam en de verpakking is stevig. Let er wel op dat je de stukken niet kwijtraakt, omdat ze klein zijn.

Hoe bewoog de prijs van de SmartGames IQ Twins Denkspel?

De prijsmonitor bevat 38 meetpunten van 11 juni 2026 tot 22 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €9,09 en €9,50.

Productinformatie

EAN5414301524922
CategorieSpeelgoed
€ 9,09

bij Alternate

Naar Alternate