Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash - afbeelding 1
Sharp

Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash

  • Waarde energielabel: A
  • Waterverbruik per cyclus: 45 l
  • Snoerlengte: 2 m
  • Kleur: mat zwart

Prijs bij bol

€ 309,00€ 317,00

laagst gemeten € 299,00 op 16 jun 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 309,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 06:31

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 06:31. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 18 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash
Waarde energielabelA
Energieverbruik per 100 cycli45 kWh
Waterverbruik per cyclus45 l
Snoerlengte2 m
Kleurmat zwart
Extra garantie10 jaar garantie op de motor
Alle specificaties(60)
Algemeen
Algemeen
EAN4550556123020
MerkSharp
ModelESNFB714BBNA
KinderslotJa
WasresultaatKlasse A
Stand displayRecht
Balans systeemJa
DroogresultaatKlasse B
Fabrikant NaamSharp Home Appliances ( een divisie van Vestel Holland b.v.. )
Slimme functieBeladingssensor, Startuitstel, Stoomfunctie
BeladingssensorJa
Type wasuitstelStartuitstel
Type wasprogrammaEco 40-60, Katoen, Opfrissen (tot 20 min), Wol, Anti-allergie, Koud, Synthetisch, Mix, Korte was (+/- 60 min), Handwas, Delicate stoffen, Kreukherstellend, Fijne was, Outdoor, Anti-kreuk
Duur eco-programma208 minuten
GeluidsniveauklasseC
Materiaal tuimelaarRVS
Geluidsniveau wassen50
Toerental aanpasbaarJa
Toerental centrifuge1400 r/min
Aantal wasprogramma's15
Heeft anti-kreuk faseJa
Taal bedieningspaneelDuits
Top load of voorladerVoorlader
Type waterbeveiligingOverloopbeveiliging, Bodemsensor
Positie deur scharnierLinks
Laadvermogen wasmachine7 kg
Steenkool borstel motorKoolborstelloze motor
Geluidsniveau centrifuge77
Indicatie reinigingsbeurtNee
Tumbler heeft verlichtingNee
Tussentijds was toevoegenNee, tussentijds was toevoegen niet mogelijk
TrommelreinigingsprogrammaNee
Automatische wasprogramma'sJa
Optie wasprogramma verkortenJa, verkorte versie reguliere programma's mogelijk
Zelfreinigende wasmiddelladeNee
Beschikbare reserveonderdelen10 jaar
Geluidssignaal einde wasbeurtJa
Maximum cleansing temperatuur90 °C
Automatische wasmiddeldoseringNee
MPN (Manufacturer Part Number)4550556123020
Digitale indicator resterende tijdJa
Geschikt voor professioneel gebruikNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product hoogte84.50 cm
Product lengte52.70 cm
Product breedte59.70 cm
Product gewicht62.50 kg
Diameter vulopeningMedium (30 t/m 33 cm)
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Warm water verbindingNee
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appNee
Wasmachine opties mobiele appGeen bediening met smartphone mogelijk
Kan zelfstandig met internet verbindenNee
App vereist voor volledige functionaliteitNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Standaard meegeleverdAanvoerslang, Afvoerslang, Handleiding
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeOn-site repair

Prijsverloop

Wat Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (132 dagen)€ 299,00€ 327,00€ 315,5529

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€296€307€318€33014 jun23 jun2 jul9 okt
€299,00 laagste€327,00 hoogste€309,00 nu29 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €309 zit rond het gemiddelde (€315,55) van de afgelopen 4 maanden. De prijs schommelde tussen €299 en €327.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 29 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€299–€327
29 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 9 oktober 2026
Catalogusgroep
2283
Huishoudapparatuur: 2283 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash

Productbeschrijving

Met de Sharp ESNFB714BBNA wasmachine in een chique mat zwarte uitvoering kun je kiezen uit 15 verschillende programma’s ( waaronder STEAMWASH ) en was je 7 kilo kleding tegelijkertijd. De machine centrifugeerd op 1400 toeren .Daarmee is deze wasmachine met het zeer zuinige energie label A geschikt voor een klein/gemiddeld huishouden.

Deze Sharp ESNFB714BBNA beschikt over een Allergy smart-programma, waarmee je allergenen en bacteriën uit de was verwijderd en jouw kleding de optimale behandeling biedt. Daarnaast heeft de machine een startuitstelfunctie, quickwash en resttijdindicatie, waarmee je exact instelt op welk tijdstip het programma kan beginnen en je kunt zien hoelang het programma nog duurt. Hiermee zorg je ervoor dat de was precies klaar is wanneer jij thuiskomt en je deze direct op kunt hangen. Bovendien is er aan de veiligheid gedacht dankzij de aquastop waterbeveiliging en het kinderslot.

Op de koolborstelloze motor krijg je maar liefst 10 jaar garantie.

Het white LED bedieningspaneel is met icoontjes uitgevoerd.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Sharp ESNFB714BBNA wasmachine 7kg-1400 toeren- mat zwart steamwash?

De prijsmonitor bevat 29 meetpunten van 14 juni 2026 tot 9 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €299 en €327.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Toon de gidsen

Meer in Huishoudapparatuur

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4550556123020
MerkSharp
€ 309,00

bij bol

Naar bol