Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos - afbeelding 1
Room Copenhagen

Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos

  • Type: Compartimentenlunchbox
  • Materiaal: Duurzaam kunststof
  • Geschikt voor: Kinderen 5+
  • Kleur: Groen

Past bij jou als Ideaal voor kinderen die graag naar school gaan met iets leuks, en voor ouders die veel lunchdozen nodig hebben zonder hun budget op te blazen.

Minder geschikt als Niet geschikt als je een geïsoleerde lunch-tas nodig hebt voor verse ingrediënten.

Beste gemeten prijs

€ 3,69

laagst gemeten € 3,69 op 11 jun 2026

Naar Alternate

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 3,69Naar Alternate
bolOp voorraadMaandag in huis€ 12,45Bekijk bij bol

Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:16

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Ouders van kinderen (6-12 jaar) die een praktische, kindvriendelijke lunchbox zoeken voor school of dagelijks gebruik. Geschikt voor gezinnen met beperkt budget die waarde hechten aan LEGO-design en goede compartimentering.
Bekijk bij Alternate
Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:16. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos
TypeCompartimentenlunchbox
MateriaalDuurzaam kunststof
Geschikt voorKinderen 5+
KleurGroen
GewichtLicht (ca. 80-100g)
Aantal vakjes4
Alle specificaties(12)
Algemeen
Algemeen
MerkRoom Copenhagen
VormMini-formaat
SerieLEGO Lunch
LicentieOfficieel LEGO-gelicenteerd door Room Copenhagen
ReinigingsmethodeHandmatig spoelen
Thermische isolatieGeen

Prijsverloop

Wat Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (135 dagen)€ 3,69€ 11,95€ 4,0444

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€3€6€9€1311 jun25 jun9 jul21 sep
€3,69 laagste€11,95 hoogste€3,69 nu44 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €3,69 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 3 maanden zag (€3,69 op 11 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 44 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€3,69–€11,95
44 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 21 september 2026
Catalogusgroep
964
Speelgoed: 964 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

Opvallend is de prijs-kwaliteitsverhouding van deze LEGO Mini Box. De compartimenten werken goed en het design is onderscheidend. Het enige voorbehoud: verwacht geen koelfunctie. Dit is een doos, geen thermische tas. Voor brood, fruit en snacks volstaat het glansrijk.

Past bij jou als

Ook perfect als toevoeging voor LEGO-fans.

Minder geschikt als

Als je kind twijfels heeft over LEGO, zijn er neutraalere alternatieve compartimentedozen.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Praktische compartimenten: houden voedsel gescheiden en netjes georganiseerd
  • LEGO-design trekt kinderen aan en maakt eten spannend
  • Compact en licht: past gemakkelijk in rugzak of tas
  • Duurzaam plastic: gaat lang mee en is eenvoudig schoon te maken

Minpunten

  • Beperkte capaciteit: alleen geschikt voor kleine maaltijden en snacks, niet voor volle lunch
  • Geen thermische isolatie: voedsel wordt niet koud gehouden, niet geschikt voor vers vlees of zuivel
  • Geen drinkbak inbegrepen: moet apart aangeschaft worden

Samenvatting van de productanalyse

De Room Copenhagen LEGO Mini Box is een uitstekende budget-keuze voor kinderen. Dit slaat veel durdere siliconen lunchboxes zonder deze functies.

Lees de hele productanalyse

Het enige minpunt: zonder koelelement is dit meer geschikt voor broodmaaltijden dan verse producten die lang koel moeten blijven.

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Maaltijdtijd wordt veel leuker met de groene LEGO Mini Box van Room Copenhagen! Deze compacte lunchbox is speciaal ontworpen om je eten netjes in gescheiden compartimenten op te slaan, zodat je fruit en groenten niet vermengd raken met brood of broodjes. Perfect voor kinderen die iets speciaals willen meenemen naar school of op pad.

Wat maakt dit product bijzonder?

De LEGO Mini Box is onderdeel van de populaire LEGO Lunch-serie en combineert functionaliteit met een design dat kinderen echt leuk vinden. Met duidelijk gescheiden vakjes kun je verschillende voedingsmiddelen netjes organiseren, zodat geen kruimels of vloeistoffen door elkaar gaan. Het compacte formaat past moeiteloos in een rugzak of schooltas, en het duurzame plastic is gemakkelijk schoon te maken.

Voor wie is dit geschikt?

Ouders waarderen de compacte grootte en de praktische compartimenten die ervoor zorgen dat alles op zijn plek blijft. Omdat het LEGO-design kinderen aantrekt, eten ze eerder hun boterhammen op en spelen ze graag mee met hun eten. Dit is ook een ideaal cadeau voor LEGO-fans of als toevoeging op een LEGO-verzameling.

Eindoordeel

Een no-brainer voor ouders die hun kind dagelijks een lunchbox meegeven. De combinatie van LEGO-appeal, praktische verdeling en budgetvriendelijke prijs maakt dit een van de beste keuzes in zijn klasse. Mocht je ook verse producten in de box doen, voeg dan een koelelement toe.

Veelgestelde vragen (6)

Mét of zonder drinken?

De LEGO Mini Box bevat geen drinkbak. Je kunt deze los aanschaffen of bijvoorbeeld een kleine thermosfles meegeven.

Hoe groot is deze box eigenlijk?

Dit is een compact mini-formaat, geschikt voor snacks en een broodmaaltijd. Niet voor volle dagmenuüs. Ideaal voor tussendoortjes en klein ontbijt.

Kan deze box in de vaatwasser?

Handmatig schoonmaken wordt aanbevolen. De vaatwasser kan het plastic op den duur beschadigen.

Lekkageproof?

Dit hangt af van hoe je hem inpakt. Voor natte voeding (yoghurt, saus) kun je beter een siliconen pot gebruiken in plaats van direct in de vakjes.

Voor welke leeftijd?

Aanbevolen vanaf 5-6 jaar. Jongere kinderen kunnen onderdelen nog in hun mond stoppen, dus toezicht is raadzaam.

Hoe bewoog de prijs van de Room Copenhagen LEGO Mini Box Lunchbox 4 Groen opbergdoos?

De prijsmonitor bevat 44 meetpunten van 11 juni 2026 tot 21 september 2026. Daarin lag de prijs tussen €3,69 en €11,95.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Speelgoed

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN5706773401147
CategorieSpeelgoed
€ 3,69

bij Alternate

Naar Alternate