Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine - afbeelding 1
Rexel

Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine

  • Materiaal: Kunststof
  • Kleur: Multi
  • Papier formaat: A4
  • Product hoogte: 23.50 cm

Prijs bij bol

€ 99,99

laagst gemeten € 99,99 op 14 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Woensdag in huis

Aanbieders van Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadWoensdag in huis€ 99,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 23 oktober om 19:02

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 23 oktober 2026 om 19:02. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 4 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine
MateriaalKunststof
KleurMulti
Papier formaatA4
Product hoogte23.50 cm
Product lengte55 cm
Product breedte50 cm
Alle specificaties(11)
Algemeen
Algemeen
EAN5028252104166
UitvoeringSpiraalgebonden
Fabrikant NaamRexel
Geschikt voor aantal vellen140
MPN (Manufacturer Part Number)WB655

Prijsverloop

Wat Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (132 dagen)€ 99,99€ 99,99€ 99,9928

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€100€100€100€10014 jun23 jun2 jul11 jul
€99,99 laagste€99,99 hoogste€99,99 nu28 opgeslagen meetpunten
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€99,99–€99,99
28 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine

Ideaal voor kantoorwerk met kleine en middelmatige volumes, en biedt werkcomfort voor de gebruiker met zijn spiraalvormige meetmogelijkheid en stijlvolle designhandgreep.

Technische specificaties

  • Hole-annulering: Ja
  • Boren Standaard: 3:1
  • Ponscapaciteit: 70 gr.
  • Bindcapaciteit: 140 vellen
  • Afmetingen: 48x43x19 cm
  • Gewicht: 12 kg

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Rexel WB655 3:1 draadspiraalmachine?

De prijsmonitor bevat 28 meetpunten van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €99,99 en €99,99.

Productinformatie

EAN5028252104166
MerkRexel
€ 99,99

bij bol

Naar bol