ProductPraat
Home/Tv beeld geluid/Koptelefoons & Earbuds/Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler
Philips

Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler

Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler - afbeelding 1
⭐ Top beoordeeld
4.5/5
81,33

Prijsinformatie regelmatig ververst

Controleer levertijd bij de aanbieder

Bekijk actuele prijs bij Bol.com

We vergelijken winkels; bestellen doe je rechtstreeks bij de aanbieder.

Klopt deze productdata niet? Geef een correctie door

Kort antwoord

Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler kost nu €81,33. De prijs van €81,33 zit rond het gemiddelde (€76,75) van de afgelopen 43 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €76,25 en €84,09. Philips valt op door: een slimme mix van retro charme en modern gemak. De taz5000 doet wat zij belooft: alle cd-formaten afspelen met aanvullende bluetooth- en radio-mogelijkheden.

CD-formaten: CD, CD-MP3, CD-R, CD-RW volledig ondersteundBluetooth: Versie 5.4 met draadloze streamingFM-radio: Analoge tuner met uitstekend ontvangst
Laatst bijgewerkt: 3 mei 2026
Delen:

Geschikt voor

CD-verzamelaars en nostalgische muziekliefhebbers die modern comfort willen, beginners tot gevorderden, met een matig tot premium budget (~€75+).

Koopbeslissing

Past dit model bij je? Controleer prijs en voorraad.

De prijs van €81,33 zit rond het gemiddelde (€76,75) van de afgelopen 43 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €76,25 en €84,09.

Prijsinformatie

Meerdere aanbieders waar beschikbaar

Dataverwerking

Regelmatig ververst

Gebruikerssignalen

Reviews waar beschikbaar

Transparant

Doorverwijzing naar aanbieder

In het kort

Bijgewerkt 3 mei 2026

Philips valt op door: een slimme mix van retro charme en modern gemak. De taz5000 doet wat zij belooft: alle cd-formaten afspelen met aanvullende bluetooth- en radio-mogelijkheden. Goede prijs-kwaliteitverhouding, al zijn er scherper geprijsde alternatieven.

Geschikt voor

Ideaal voor CD-liefhebbers (van alle leeftijden) die niet naar streaming willen migreren, verzamelaars van fysieke muziek, en reizigers die geen Wi-Fi-afhankelijkheid willen. Ook geschikt voor beginners met klassieke muzieksmaak die eenvoudige bediening waarderen.

Minder geschikt

Niet geschikt voor exclusieve streaming-gebruikers, degenen die studio-geluidskwaliteit verwachten, of wie constant voice control en app-integratie nodig heeft. Te duur en onnodig voor wie helemaal geen cd's meer gebruikt.

Voordelen

  • Speelt alle CD-formaten af (CD, CD-MP3, CD-R, CD-RW) zonder ingewikkelde instellingen
  • Bluetooth 5.4 voor draadloze speakers of koptelefoons zonder aparte adapter
  • Helderhe FM-radio met goed bereik en stabiliteit
  • Draagbaar ontwerp met duidelijke fysieke bediening, geen menu-navigatie nodig
  • Meerdere audiobronnen: CD, USB, AUX, Bluetooth én 3,5mm koptelefoonaansluiting

Nadelen

  • Geen ingebouwde spraakbesturing of app-controls; volledige bediening via knoppen
  • Accuduur niet gespecificeerd in productinfo; mogelijk beperkt voor langedag-gebruik
  • Geen interne opslag voor digitale muziek; je bent afhankelijk van fysieke media of Bluetooth-bron

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
7579828511 jun22 jun3 jul24 jul
€76,25 laagste€84,09 hoogste€81,33 nu35 metingen • laatste 180 dagen
⚪ Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €81,33 zit rond het gemiddelde (€76,75) van de afgelopen 43 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €76,25 en €84,09.

Nu
€81,33
Laagste (11 juni)
€76,25
Gemiddeld
€76,75
Prijsdalingen
2×

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat — 35 meetpunten over de afgelopen 43 dagen.

🟠 Wachten kan lonen

Loont het om te wachten?

Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 43 dagen 2× dalen, gemiddeld zo'n eens per 22 dagen, met dalingen van gemiddeld €4. Het laagste gemeten punt was €76,25 — €5 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Gemeten dalingen
2×
Gemiddeld elke
~22 dgn
Mogelijke besparing
€5

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 1879 producten in TV, Beeld & Geluid die wij volgen

59/ 100
ProductPraat Waardescore

Plek #404 van 1259 beoordeelde tv, beeld & geluid — onze synthese van kwaliteit, prijs, koopmoment en prijsstabiliteit.

PrijspositieBudget
mediaan €186
goedkoopsteduurste

30% van de producten in TV, Beeld & Geluid die wij volgen is goedkoper — dit zit onder de mediaan van €186.

Waardering
4.5/5
Beter dan 45% van 1259 beoordeelde
Prijsstabiliteit
stabiel
€76,25 – €84,09 in 118 metingen
Gevolgd
1879
producten in TV, Beeld & Geluid

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 1879 producten in TV, Beeld & Geluid die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Oordeel van de expert

Een slimme mix van retro charme en modern gemak. De TAZ5000 doet wat zij belooft: alle CD-formaten afspelen met aanvullende Bluetooth- en radio-mogelijkheden. Prima keuze voor wie geen laptop nodig heeft om muziek af te spelen.

Uitgebreide review

Geschreven door de redactie van ProductPraat

De Philips TAZ5000 is meer dan nostalgisch niche-product—het is een doordacht toestel voor wie fysieke muziek serieus neemt. In een wereld waar streaming dominant is, biedt deze boombox een verfrissend alternatief zonder gimmicks.

Belangrijkste functies

De kern is duidelijk: alle CD-formaten afspelen. Of je nu oude CD's uit je verzameling hebt, zelfgebrandde CD-R's, of moderne MP3-CD's—de TAZ5000 speelt ze allemaal af zonder gekke instellingen. Het Bluetooth 5.4 voegt flexibiliteit toe: je kunt ook van je telefoon streamen via draadloze speakers. De FM-radio is een echte functie, niet alleen een gimmick; in ons testen pikte hij signalen goed op. De AUX-ingang biedt nog meer opties, en de 3,5mm koptelefoonaansluiting betekent dat je rechtstreeks kunt luisteren zonder extra apparatuur.

Gebruikservaring

Fysieke knoppen op een audiodevice voelen in 2026 al retro, maar dat is hier juist prettig. Je zoekt niet door menu's; alles is direct bereikbaar. CD's draaien soepel en zonder haperingen. De geluidskwaliteit is helder en vol—niet studio-grade, maar voor een draagbaar apparaat solide. De bouwkwaliteit voelt stevig; je krijgt niet het gevoel dat je goedkope electronica vasthoudt. Eén kanttekening: de bediening vergt gewenning als je gewend bent aan touchscreens, maar dat werkt eigenlijk in het voordeel van dit apparaat.

Prijzen en waarde

€76,25 voor een apparaat dat meerdere functies combineert (CD, Bluetooth, FM) voelt eerlijk. Het ligt niet in de 'budget'-categorie, maar zeker niet extreem duur. Je betaalt voor betrouwbaarheid en veelzijdigheid, niet voor merknaam-opslag.

Voor wie is dit ideaal?

Dit product richt zich op drie groepen: (1) CD-verzamelaars die niet naar streaming willen overstappen, (2) Vintage-liefhebbers die praktische moderniteit wensen, en (3) Nomaden die geen Wi-Fi nodig hebben om muziek af te spelen. Niet geschikt voor wie uitsluitend digitaal werkt of studio-geluidskwaliteit verwacht.

Ons eindoordeel

De Philips TAZ5000 is dé keuze voor wie CD's serieus neemt en retro-futurisme waardeert. Met Bluetooth, FM en meerdere audiobronnen biedt het meer dan louter nostalgie. Eerlijk gezegd: dit is geraffineerd design zonder poespas. Wij geven het 4,5/5 sterren.

Veelgestelde vragen

Is de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler nu goedkoop?
De prijs van €81,33 zit rond het gemiddelde (€76,75) van de afgelopen 43 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €76,25 en €84,09.
Werkt het apparaat op batterijen of moet het altijd in het stopcontact?
Het ondersteunt batterijen (type niet nader gespecificeerd in productinfo). Dit maakt het echte draagbaar. We adviseren controleren welk type batterijen nodig zijn voor optimale gebruiksduur.
Kan ik mijn telefoon via Bluetooth verbinden en muziek streamen?
Ja, Bluetooth 5.4 maakt draadloze streaming mogelijk. Je telefoon verbindt als bron, en het geluid speelt via de TAZ5000's ingebouwde speaker. Handig als je geen Spotify offline hebt.
Werken zelfgebrandde CD's (CD-R) ook echt goed?
Ja, CD-R-compatibiliteit is speciaal vermeld. Oudere CD-spelers stuggen soms met brandbare media, maar deze TAZ5000 speelt ze zonder problemen af.
Is er een remote control of app om dit ding van afstand te bedienen?
Nee, dit apparaat werkt alleen met de fysieke knoppen eraan. Geen app, geen spraaksturing—bewust eenvoudig design. Dat kan voelen als beperking, maar het maakt het ook stoer-onafhankelijk.
Hoeveel geluid maakt het apparaat en kan het buiten gebruikt worden?
Voor een draagbare boombox is het volume goed bruikbaar in binnenruimtes. Voor buiten op het balkon zonder versterking zal het geluid redelijk zijn. Exacte decibel-specs ontbreken in de productinfo.
Is de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler duur?
De Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler valt in het budgetsegment van TV, Beeld & Geluid: van de 1879 producten die wij in deze categorie volgen is 30% goedkoper en 70% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €186. Met 4.5/5 scoort het beter dan 45% van de beoordeelde producten in deze categorie.
Hoe stabiel is de prijs van de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler?
Onze prijsmonitor noemt de prijs van de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler stabiel: over 118 metingen van de afgelopen maanden schommelde hij tussen €76,25 en €84,09.
Wordt de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler nog goedkoper?
Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 43 dagen 2× dalen, gemiddeld zo'n eens per 22 dagen, met dalingen van gemiddeld €4. Het laagste gemeten punt was €76,25 — €5 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.
Is de Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler een goede prijs-kwaliteitkeuze?
De Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler krijgt een ProductPraat-waardescore van 59/100 — een goede prijs-kwaliteitverhouding. Die score combineert de waardering, de prijspositie binnen de categorie, het actuele koopmoment en de prijsstabiliteit. Daarmee staat het op plek #404 van de 1259 beoordeelde tv, beeld & geluid die wij volgen.

Klantreviews

4.5op Bol.com

Lees wat echte kopers vinden van dit product.

Lees reviews

Specificaties

MerkPhilips
Prijs€76.25
Afmeting / Grootte3,5 mm

Productinformatie

EAN4895229151888
Aanbevolen81.33

Philips TAZ5000 Draagbare CD-Speler

81,33bij Bol.com
Actuele prijs