Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit - afbeelding 1
Muggennet

Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit

  • Max. aanbevolen gewicht: 22 kg
  • Materiaal: Polyester
  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 60 cm

Prijs bij bol

€ 25,90

laagst gemeten € 25,90 op 28 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Woensdag in huis

Aanbieders van Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadWoensdag in huis€ 25,90Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:54

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:54. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 1 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit
Aanbevolen minimum leeftijd0 maand
Aanbevolen maximum leeftijd36 maand
Max. aanbevolen gewicht22 kg
MateriaalPolyester
KleurWit
Product hoogte60 cm
Alle specificaties(23)
Algemeen
Algemeen
EAN5413421811837
OpvouwbaarJa
VerrijdbaarNee
Fabrikant NaamQLEVR NV
Met zijopeningNee
OpzetmechanismePop-up
Type matraskernSchuimstofmatras
Matras zelfopblaasbaarNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product lengte80 cm
Product breedte60 cm
Product gewicht0.06 kg
Bodem in hoogte verstelbaarJa
Min. aanbevolen gewicht kind1 kg
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief matrasJa
Inclusief klamboeNee
Inclusief verschoontafelNee
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (118 dagen)€ 25,90€ 26,95€ 25,9716

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€26€26€27€2728 jun3 jul8 jul17 jul
€25,90 laagste€26,95 hoogste€25,90 nu16 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €25,90 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 19 dagen zag (€25,90 op 28 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 16 meetpunten over de afgelopen 19 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€25,90–€26,95
16 meetpunten, van 28 juni 2026 tot 17 juli 2026
Catalogusgroep
3022
Baby & Kind: 3022 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit

Zzzz… Wees gerust, het is geen mug, maar je kindje dat zoet ligt te dromen! Gemene muggen en andere insecten hou je liefst ver weg van dat zachte babyhuidje. Daarom is het muggennet een ideaal accessoire voor je AeroMoov reisbed. Zo kan je kindje ongestoord spelen of slapen en stuurt niets jullie heerlijke zomeravond in de war. En wist je dat je dit muggennet perfect kan combineren met het AeroMoov zonnescherm?

  • Beschermt tegen muggen en andere insecten
  • Gemakkelijk met clips te bevestigen
  • Ideaal bij buiten slapen of spelen
  • Ook fijn voor mee op vakantie

Veiligheidsinstructies

  • Waarschuwing: alleen compatibel met de Aeromoov Instant Travel Cot.
  • Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Muggennet voor AeroMoov Instant Reisbed Wit?

De prijsmonitor bevat 16 meetpunten van 28 juni 2026 tot 17 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €25,90 en €26,95.

Productinformatie

EAN5413421811837
CategorieBaby kind
€ 25,90

bij bol

Naar bol