MINISMUS Waterdruppelaar Terracotta 950ml Set van 1 - Bewateringsbal - Zelfbewaterend Watergeefsysteem voor Kamerplanten - Waterbol voor Binnen en Buiten - Automatische Beregening tot 14 dagen - Vakantie Plantenverzorging - Olla - afbeelding 1

MINISMUS Waterdruppelaar Terracotta 950ml Set van 1 - Bewateringsbal - Zelfbewaterend Watergeefsysteem voor Kamerplanten - Waterbol voor Binnen en Buiten - Automatische Beregening tot 14 dagen - Vakantie Plantenverzorging - Olla

  • Product hoogte: 12.5 cm
  • Product lengte: 23 cm
  • Product breedte: 9.5 cm
  • Product gewicht: 283.6 g

Prijs bij bol

€ 19,99
Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van MINISMUS Waterdruppelaar Terracotta 950ml Set van 1 - Bewateringsbal - Zelfbewaterend Watergeefsysteem voor Kamerplanten - Waterbol voor Binnen en Buiten - Automatische Beregening tot 14 dagen - Vakantie Plantenverzorging - Olla
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 19,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 23 oktober om 20:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 23 oktober 2026 om 20:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 19 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van MINISMUS Waterdruppelaar Terracotta 950ml Set van 1 - Bewateringsbal - Zelfbewaterend Watergeefsysteem voor Kamerplanten - Waterbol voor Binnen en Buiten - Automatische Beregening tot 14 dagen - Vakantie Plantenverzorging - Olla
Product hoogte12.5 cm
Product lengte23 cm
Product breedte9.5 cm
Product gewicht283.6 g
Geschikt voor aantal planten1
Type druppelsysteemWaterdruppelaar
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
EAN8720615128013
MerkMinismus
Fabrikant NaamMinismus
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appNee
Lees de hele productanalyse

Over de MINISMUS Waterdruppelaar Terracotta 950ml Set van 1 - Bewateringsbal - Zelfbewaterend Watergeefsysteem voor Kamerplanten - Waterbol voor Binnen en Buiten - Automatische Beregening tot 14 dagen - Vakantie Plantenverzorging - Olla

GEZONDE PLANTEN. GEEN BEZORGDHEID. ALTIJD GROEN.

Je plant begint te hangen zodra je een paar dagen weg bent. Een weekend zonder water en de eerste bladeren vallen al. Je wilt je planten niet meenemen op vakantie, maar je wilt ze ook niet dood terugvinden. Dat is het probleem dat bijna elke plantenverzorger kent.

De MINISMUS waterdruppelaar voor planten lost dit op. Vul hem, zet hem in de pot, en je plant krijgt tot 14 dagen lang precies de hoeveelheid water die hij nodig heeft, automatisch en zonder tussenkomst. Dit zelfbewaterende druppelsysteem werkt als een natuurlijk watergeefsysteem voor kamerplanten.

Het geheim zit in het poreuze terracotta oppervlak. Het voelt wanneer de aarde droog begint te worden en laat vocht langzaam los. Natte grond vertraagt de toevoer automatisch. Geen overwatering, geen giswerk, geen extra inspanning.

WAAROM MINISMUS WATERDRUPPELAAR

Vakantiebescherming tot 14 dagen
Deze waterdruppelaar voor planten vul je eenmalig en je planten staan er fris bij als je thuiskomt, ook na twee weken.

Natuurlijke terracotta technologie
Het poreuze druppelsysteem regelt de waterafgifte op basis van de grondvochtigheid. Geen overwatering, geen wortelrot, geen instellingen nodig.

Waterdruppelaar voor binnen én buiten
Bestand tegen vorst, UV-licht en temperatuurverschillen. Werkt als watergeefsysteem voor kamerplanten op de vensterbank en als planten waterdruppelaar op het balkon.

Milieuvriendelijk en zonder stroom
Geen batterijen, geen elektriciteit, geen plastic afval. Een duurzame waterbol die jarenlang meegaat.

Eenvoudig bijvullen
De brede opening maakt bijvullen van dit zelfbewaterend irrigatiesysteem snel en morsvrij. De stevige stop houdt alles veilig op zijn plek.

Meer in Tuin & Buiten

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN8720615128013
CategorieTuin klussen
€ 19,99

bij bol

Naar bol