Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor - afbeelding 1

Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor

  • Kleur: Blauw
  • Product hoogte: 13.60 cm
  • Product lengte: 16.70 cm
  • Product breedte: 13.40 cm

Prijs bij bol

€ 49,95

laagst gemeten € 49,95 op 17 okt 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · 1-2 weken

Aanbieders van Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraad1-2 weken€ 49,95Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 19:28

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 19:28. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 24 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor
KleurBlauw
Product hoogte13.60 cm
Product lengte16.70 cm
Product breedte13.40 cm
Wattage per lichtpunt1 W
IP waardeGeen IP-waarde
Alle specificaties(17)
Algemeen
Algemeen
EAN6154018663659
MerkMerkloos
VoedingstypeAccu
Fabrikant NaamWan GmbH
Met dimfunctieNee
Waarde energielabelEnergielabel niet van toepassing
Bediening verlichtingAan/uit schakelaar - op product
Voor binnen of buitenVoor binnen
Speciaal voor kinderenNee
Lichtbron verwijderbaarNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief lichtbronNee

Prijsverloop

Wat Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (119 dagen)€ 49,95€ 50,33€ 50,299

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€50€50€50€5028 jun30 jun6 jul19 okt
€49,95 laagste€50,33 hoogste€49,95 nu9 opgeslagen meetpunten
Lees de hele productanalyse

Over de Mini USB Desk Fan - Stille Tafel Ventilator voor Thuis en Kantoor

Deze compacte mini USB ventilator is ideaal voor op je bureau, thuis of op kantoor. Met meerdere snelheden en een stil ontwerp zorgt hij voor een aangename verkoeling zonder afleiding. Perfect voor warme dagen of wanneer je gewoon wat frisse lucht nodig hebt.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (14)

Meer in Wonen & Slapen

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN6154018663659
CategorieWonen slapen
€ 49,95

bij bol

Naar bol