Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue - afbeelding 1
Mepal

Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue

  • Inhoud: 0.80 l
  • Kleur: Midnight blue
  • Product hoogte: 23.30 cm
  • Product lengte: 7.50 cm

Prijs bij bol

€ 15,99€ 20,99-24%

laagst gemeten € 14,99 op 21 jun 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 15,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:09

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:09. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 18 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue
MateriaalPolypropyleen, RVS, Siliconen
Inhoud0.80 l
KleurMidnight blue
Product hoogte23.30 cm
Product lengte7.50 cm
Product breedte7.50 cm
Alle specificaties(20)
Algemeen
Algemeen
EAN8720294047377
IsolerendNee
Type flesDrinkfles voor volwassenen
Met rietjeNee
OpvouwbaarNee
Fabrikant NaamMepal
Fan MerchandiseNee
Type merchandiseGeen merchandise
Volume in liters0.80 l
VaatwasserbestendigJa
Personage van toepassingJa
MPN (Manufacturer Part Number)103009010700
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht200 g
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief filterNee

Prijsverloop

Wat Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (125 dagen)€ 14,99€ 15,99€ 15,0517

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€15€15€16€1621 jun30 jun5 jul31 jul
€14,99 laagste€15,99 hoogste€15,99 nu17 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €15,99 zit rond het gemiddelde (€15,05) van de afgelopen 40 dagen. De prijs schommelde tussen €14,99 en €15,99.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 17 meetpunten over de afgelopen 40 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€14,99–€15,99
17 meetpunten, van 21 juni 2026 tot 31 juli 2026
Catalogusgroep
3272
Sport & Fitness: 3272 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue

De RVS Pull Sportbidon is de ideale bidon voor sporters en fietsers. Gemaakt van lichtgewicht roestvrijstaal . makkelijk mee te nemen en perfect voor intensief gebruik. Dankzij de pull-dop kun je de bidon met één hand pakken. openen en drinken. Ideaal tijdens het sporten. Bovendien is de fles 100% lekdicht en past hij in de meeste bidonhouders op de fiets.

Belangrijkste kenmerken:
• Lekdicht
• Met één hand te pakken. openen en drinken
• Gemaakt van lichtgewicht roestvrijstaal
• Past in de meeste bidonhouders op de fiets
• Eenvoudig schoon te maken
• BPA-vrij en duurzaam ontworpen
• Gemaakt in Nederland

Altijd een snelle slok binnen handbereik
Of je nu op de fiets zit. in de sportschool bent of een intensieve training doet. de RVS Pull Sportbidon zorgt dat je snel en makkelijk gehydrateerd blijft. Combineer ‘m met andere Mepal drinkoplossingen voor een complete sportuitrusting.

Over Mepal
Mepal is al sinds 1950 bezig met het ontwikkelen en produceren van slimme producten op het gebied van eten en drinken. Mepal is er op de eerste schooldag. op kantoor. op de camping of gewoon bij je thuis. Elke dag weer. Voor altijd.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Mepal RVS bidon pull Sport - 800 ml - Pak. open en drink - Lichtgewicht RVS - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Midnight blue?

De prijsmonitor bevat 17 meetpunten van 21 juni 2026 tot 31 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €14,99 en €15,99.

Productinformatie

EAN8720294047377
MerkMepal
CategorieSport fitness
€ 15,99

bij bol

Naar bol