Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue - afbeelding 1
Mepal

Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue

  • Inhoud: 0.60 l
  • Kleur: Frost blue
  • Product hoogte: 20.20 cm
  • Product lengte: 7.50 cm

Prijs bij bol

€ 9,49

laagst gemeten € 6,69 op 15 jun 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 9,49Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:14

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:14. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 18 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue
MateriaalPolyetheen, Polypropyleen, Siliconen
Inhoud0.60 l
KleurFrost blue
Product hoogte20.20 cm
Product lengte7.50 cm
Product breedte7.50 cm
Alle specificaties(20)
Algemeen
Algemeen
EAN8720294046530
IsolerendNee
Type flesDrinkfles voor volwassenen
Met rietjeNee
OpvouwbaarNee
Fabrikant NaamMepal
Fan MerchandiseNee
Type merchandiseGeen merchandise
Volume in liters0.60 l
VaatwasserbestendigJa
Personage van toepassingJa
MPN (Manufacturer Part Number)103001010400
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht110 g
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief filterNee

Prijsverloop

Wat Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (132 dagen)€ 6,69€ 8,99€ 7,8428

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€6€7€8€914 jun23 jun2 jul11 jul
€6,69 laagste€8,99 hoogste€9,49 nu28 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €9,49 ligt de prijs 42% boven het laagste punt (€6,69 op 15 juni 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 1× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 28 meetpunten over de afgelopen 27 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€6,69–€8,99
28 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026
Catalogusgroep
3272
Sport & Fitness: 3272 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue

De Squeeze sportbidonis de perfecte drinkfles voor teamsporten. Dankzij het flexibele materiaal knijp je gemakkelijk in de fles voor een snelle slok. zonder gedoe. De handige draaidop met lekdicht ventiel zorgt voor een hygiënische afsluiting.

Belangrijkste kenmerken:
• Flexibel ontwerp voor eenvoudig knijpen
• Handige draaidop met lekdicht ventiel
• Lichtgewicht en makkelijk mee te nemen
• Eenvoudig schoon te maken. vaatwasmachinebestendig
• BPA-vrij en duurzaam ontworpen
• Gemaakt in Nederland

Altijd en overal verfrissing
Of je nu op het sportveld staat. onderweg bent of gewoon dorst hebt. de Squeeze sportbidon is jouw betrouwbare dorstlesser.

Over Mepal
Mepal is al sinds 1950 bezig met het ontwikkelen en produceren van slimme producten op het gebied van eten en drinken. Mepal is er op de eerste schooldag. op kantoor. op de camping of gewoon bij je thuis. Elke dag weer. Voor altijd.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Mepal Bidon squeeze Sport - 600 ml - Knijp en drink - Lekdicht ventiel - Vaatwasmachinebestendig - Drinkflessen - Frost blue?

De prijsmonitor bevat 28 meetpunten van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €6,69 en €8,99.

Productinformatie

EAN8720294046530
MerkMepal
CategorieSport fitness
€ 9,49

bij bol

Naar bol