medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken - afbeelding 1

Kernpunten

Maatvoering
Eenpersoons
Anti-allergie
Nee
Vermogen
60 W
Materiaal
Polyester
Kleur
Wit
Opwarmtijd
0 minuten
  • Goed beoordeeld door gebruikers

Prijs gemeten sinds 14 juni 2026 · 29 metingen

Alle 42 specificaties

medisana

medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken

Beste gemeten prijs

€ 31,99

laagst gemeten € 26,95 op 14 jun 2026

Naar Alternate

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 31,99Naar winkel
Bol.comOp voorraadMaandag in huis€ 32,99Bekijk
DeOnlineDrogistOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 33,99Bekijk
ExpertOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 58,95Bekijk

Vergelijk 4 aanbieders: Alternate, Bol.com, DeOnlineDrogist, Expert. Het actuele prijsverschil tussen winkels loopt op tot €26,96.

Laatst gecontroleerd 29 augustus om 13:27

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Prijzen komen van meerdere aanbieders en worden regelmatig ververst. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Kort antwoord

medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken kost nu €31,99. Met €31,99 ligt de prijs 19% boven het laagste punt (€26,95 op 14 juni). Onze monitor zag de prijs in deze periode 0× dalen — wie geen haast heeft, kan een volgende daling afwachten.

Kenmerken

  • Maatvoering: Eenpersoons
  • Anti-allergie: Nee
  • Vermogen: 60 W
  • Materiaal: Polyester
  • Kleur: Wit
Laatst bijgewerkt 29 augustus 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken
MaatvoeringEenpersoons
Anti-allergieNee
Vermogen60 W
MateriaalPolyester
KleurWit
Opwarmtijd0 minuten
Snoerlengte1.3 m
Product hoogte80 cm
Alle specificaties(42)
Algemeen
Algemeen
EAN4015588602146
TimerNee
SchermGeen
WasbaarJa
Type dekenBoven- en onderdeken
VerstelbaarNee
CE markeringZichtbaar
VoedingstypeLichtnet
Locatie snoerRechts
SmartfunctiesGeen smartfuncties
Fabrikant Naammedisana GmbH
AfstandsbedieningJa
StroomvoorzieningNee
Aantal schakelaars1
Parallel geschakeldNee
Aantal warmtestanden3
Antibacteriele coatingNee
OverhittingsbeveiligingJa
Verweven koolstofvezelsNee
Automatisch uitschakelenJa
Automatisch uitschakelen na3 uur
Apart instelbare voetenwarmteN
MPN (Manufacturer Part Number)60214
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product lengte150 cm
Product breedte80 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Verpakking hoogte96 mm
Verpakking lengte400 mm
Verpakkingsinhoud- Warmtedeken - Afstandsbediening - Handleiding
Verpakking breedte302 mm
Verpakkingsgewicht1.34 kg
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel
Fabrieksgarantie termijn3 jaar

Prijsverloop

Wat medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken kostte

Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (77 dagen)€ 26,95€ 31,99€ 27,1229

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
2628303214 jun23 jun2 jul4 aug
€26,95 laagste€31,99 hoogste€31,99 nu29 metingen • laatste 180 dagen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €31,99 ligt de prijs 19% boven het laagste punt (€26,95 op 14 juni). Onze monitor zag de prijs in deze periode 0× dalen — wie geen haast heeft, kan een volgende daling afwachten.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat — 29 meetpunten over de afgelopen 51 dagen. Bekijk het prijsverloop

Weinig prijsbeweging

Loont het om te wachten?

De prijs bewoog de afgelopen 51 dagen nauwelijks (geen gemeten daling). Wachten op een lagere prijs loont hier waarschijnlijk weinig.

Gemeten dalingen
0×
Mogelijke besparing
€5

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 3088 producten in Wonen & Slapen die wij volgen

50/ 100
ProductPraat Waardescore

Plek #967 van 1738 beoordeelde wonen & slapen — onze synthese van kwaliteit, prijs, koopmoment en prijsstabiliteit.

PrijspositieBudget
mediaan €120
goedkoopsteduurste

13% van de producten in Wonen & Slapen die wij volgen is goedkoper — dit zit onder de mediaan van €120.

Waardering
4.2/5
Beter dan 29% van 1738 beoordeelde
Prijsstabiliteit
stabiel
€26,95 – €31,99 in 103 metingen
Winkelverschil
€26,96
84% tussen 4 winkels — goedkoopst bij Alternate
Gevolgd
3088
producten in Wonen & Slapen

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 3088 producten in Wonen & Slapen die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Beoordelingen

4,2/559 beoordelingen

  • 5 sterren39
  • 4 sterren7
  • 3 sterren3
  • 2 sterren5
  • 1 ster5

Gebaseerd op 59 beoordelingen via bol.com. Bol.com is eigenaar van deze reviewdata.

Over de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken

60214 HU 666 - Warmteonderdeken

Ben jij team altijd koud? En word jij geregeld wakker in de nacht omdat je het koud hebt of kom je niet in slaap omdat je het koud hebt? Dan is de HU 666 warmteonderdeken jouw musthave voor deze winter. Je zet de deken aan voordat je in bed kruipt en je kunt heerlijk genieten van een warme nacht!

Onbezorgd genieten van een warme nacht dankzij het veiligheidssysteem met oververhittingsbeveiliging en de automatische uitschakeling na 180 minuten. Het is natuurlijk wel zo fris om de deken af en toe te kunnen wassen, dat is mogelijk! De bediening is afneembaar waardoor je deken kunt voorzien van een wasbeurt op zijn tijd.

De deken heeft 3 temperatuurstanden en een aangenaam zacht materiaal aan de bovenkant. Helemaal ontspannen dus! Deze deken is geschikt voor matrassen met een formaat van 200 x 90-100 cm.

60214 HU 666 - Warmteonderdeken – Specificaties

  • Veiligheidssysteem met oververhittingsbeveiliging
  • 3 temperatuurstanden
  • Wasbaar dankzij afneembare bediening
  • Aangenaam zacht materiaal aan de bovenkant
  • Automatische uitschakeling na 180 minuten
  • Handige bediening
  • Geschikt voor matrassen: 200 x 90–100 cm
  • Oeko-Tex® standaard 100

Veelgestelde vragen

Is de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken nu goedkoop?
Met €31,99 ligt de prijs 19% boven het laagste punt (€26,95 op 14 juni). Onze monitor zag de prijs in deze periode 0× dalen — wie geen haast heeft, kan een volgende daling afwachten.
Is de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken duur?
De medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken valt in het budgetsegment van Wonen & Slapen: van de 3088 producten die wij in deze categorie volgen is 13% goedkoper en 87% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €120. Met 4.2/5 scoort het beter dan 29% van de beoordeelde producten in deze categorie.
Hoe stabiel is de prijs van de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken?
Onze prijsmonitor noemt de prijs van de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken stabiel: over 103 metingen van de afgelopen maanden schommelde hij tussen €26,95 en €31,99.
Wordt de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken nog goedkoper?
De prijs bewoog de afgelopen 51 dagen nauwelijks (geen gemeten daling). Wachten op een lagere prijs loont hier waarschijnlijk weinig.
Is de medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken een goede prijs-kwaliteitkeuze?
De medisana HU 666 Elektrische warmte onderdeken krijgt een ProductPraat-waardescore van 50/100 — een gemiddelde prijs-kwaliteitverhouding. Die score combineert de waardering, de prijspositie binnen de categorie, het actuele koopmoment en de prijsstabiliteit. Daarmee staat het op plek #967 van de 1738 beoordeelde wonen & slapen die wij volgen.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Productinformatie

EAN4015588602146
CategorieWonen slapen
Aanbevolen31.99
31,99

bij Alternate

Naar winkel