Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J - afbeelding 1
Makita

Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J

  • Product lengte: 24.60 cm
  • Product breedte: 7.4 cm
  • Product gewicht: 1.9 kg
  • Elektrisch: Ja

Prijs bij bol

€ 103,69€ 124,99-17%

laagst gemeten € 103,00 op 21 jul 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 103,69Naar bol

Meest recente prijsupdate 28 oktober om 12:57

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 28 oktober 2026 om 12:57. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 28 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J
Product lengte24.60 cm
Product breedte7.4 cm
Product gewicht1.9 kg
ElektrischJa
Alle specificaties(6)
Algemeen
Algemeen
EAN0088381849050
Fabrikant NaamMakita Europe N.V.

Prijsverloop

Wat Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 104,00€ 116,00€ 109,213
90 dagen€ 104,00€ 124,99€ 112,5927
hele meetperiode (108 dagen)€ 103,00€ 124,99€ 112,2534

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€101€110€118€12713 jul23 aug4 sep22 okt
€103,00 laagste€124,99 hoogste€103,69 nu34 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €103,69 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 3 maanden zag (€103 op 21 juli 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 34 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€103–€124,99
34 meetpunten, van 13 juli 2026 tot 22 oktober 2026
Catalogusgroep
3574
Tuin & Buiten: 3574 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 26 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J

Standaard meegeleverd

Let op! Standaard geleverd zonder accu's en lader!

Bijzondere kenmerken

Compact en licht van gewicht, hierdoor zeer geschikt voor werken boven het hoofd.
Ergonomische, naar onder versmallende handgreep met comfortabele softgrip bekleding.
Geïntegreerde LED voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen.

Specificaties

accutype Li-ion
afmetingen (l x b x h) 246 x 74 x 179 mm
geluidssterkte (lwa) 84 dB(A)
maximale boordiameter beton 14 mm
netto gewicht 1,9 kg
nominale accuspanning 10,8 V
opname voor sds-plus 1
slagenergie (epta 05/2009) 1,0 J
triax. vibratiewaarde (ah) 6.5 m/s²
toerental onbelast 0 - 850 t.p.m.
slagfrequentie 0 - 4900 min-1

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Makita HR140DZ 10,8V Li-Ion accu SDS-plus Boorhamer body - 1,0 J?

De prijsmonitor bevat 34 meetpunten van 13 juli 2026 tot 22 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €103 en €124,99.

Productinformatie

EAN0088381849050
MerkMakita
CategorieTuin klussen
€ 103,69

bij bol

Naar bol