Makita - DUB187T001 - afbeelding 1
Makita

Makita - DUB187T001

  • Voltage: 0 V
  • Accu-platform: Makita LXT 18V
  • Aandrijving: Accu
  • Inhoud opvangbak: 25 l

Prijs bij bol

€ 282,47

laagst gemeten € 262,92 op 13 jul 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Vandaag in huis

Aanbieders van Makita - DUB187T001
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadVandaag in huis€ 282,47Naar bol

Meest recente prijsupdate 22 oktober om 18:33

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 22 oktober 2026 om 18:33. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Makita - DUB187T001 kost nu €282,47. De huidige prijs van €282,47 ligt 4% onder het gemiddelde van €292,95 over de afgelopen 4 maanden, relatief gunstig geprijsd.

Laatst bijgewerkt 18 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Makita - DUB187T001
Voltage0 V
Accu-platformMakita LXT 18V
AandrijvingAccu
Inhoud opvangbak25 l
Met opvangbakJa
Aantal meegeleverde accu's/batterijen1
Alle specificaties(16)
Algemeen
Algemeen
EAN0088381776226
MerkMakita
DraagwijzeIn de hand
Met NeuswielJa
Fabrikant NaamMakita Nederland B.V.
Blaascapaciteit216 km/h
Blaas- en zuigfunctieJa
Met VersnipperfunctieJa
Accu/batterij capaciteit in mAh0 mAh
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht6140 g

Prijsverloop

Wat Makita - DUB187T001 kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 282,47€ 314,00€ 302,493
90 dagen€ 272,98€ 316,99€ 294,3217
hele meetperiode (131 dagen)€ 262,92€ 316,99€ 292,9537

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€258€279€300€32214 jun26 jun6 aug8 okt
€262,92 laagste€316,99 hoogste€282,47 nu37 metingen • laatste 180 dagen
Onder gemiddeldGoede prijs? Loont wachten?
Onder gemiddeld

Is dit nu een goede prijs?

De huidige prijs van €282,47 ligt 4% onder het gemiddelde van €292,95 over de afgelopen 4 maanden, relatief gunstig geprijsd.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 37 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Wachten kan lonen

Loont het om te wachten?

Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 4 maanden 13× dalen, gemiddeld zo'n eens per 9 dagen, met dalingen van gemiddeld €12. Het laagste gemeten punt was €262,92, €20 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Gemeten dalingen
13×
Gemiddeld elke
~9 dgn
Mogelijke besparing
€20
Datapaspoort: prijs en waardering in de categorie

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 3486 producten in Tuin & Buiten die wij volgen

PrijspositiePremium
mediaan €120
goedkoopsteduurste

77% van de producten in Tuin & Buiten die wij volgen is goedkoper, dit zit boven de mediaan van €120.

Prijsstabiliteit
zeer stabiel
€262,92 tot €316,99 in 87 metingen
Gevolgd
3486
producten in Tuin & Buiten

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 3486 producten in Tuin & Buiten die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele beoordeling

Over de Makita - DUB187T001

Makita Bladblazer met 5,0 Ah Accu (1 st) en Lader (DC18WC) in Doos

  • Krachtige hakselmessen: Verkleinen opgevangen materiaal voor efficiënte verwerking.
  • Variabele snelheidsregeling: Gemakkelijk instelbaar met cruise control functie.
  • Brede compatibiliteit: De LXT 18 V Makita accu is bruikbaar met meer dan 350 verschillende machines.
  • Veelzijdigheid: Ideaal voor bladblazen en bladzuigen dankzij de gemonteerde opzuigbuis en opvangzak.
  • Eenvoudige bediening: Schakel moeiteloos tussen blazen en zuigen met een grote schakelaar, zonder de machine te hoeven ombouwen.

Veelgestelde vragen (4)

Is de Makita - DUB187T001 nu goedkoop?

De huidige prijs van €282,47 ligt 4% onder het gemiddelde van €292,95 over de afgelopen 4 maanden, relatief gunstig geprijsd.

Is de Makita - DUB187T001 duur?

De Makita - DUB187T001 valt in het premiumsegment van Tuin & Buiten: van de 3486 producten die wij in deze categorie volgen is 77% goedkoper en 23% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €120.

Hoe stabiel is de prijs van de Makita - DUB187T001?

Onze prijsmonitor noemt de prijs van de Makita - DUB187T001 zeer stabiel: over 87 metingen van de afgelopen maanden schommelde hij tussen €262,92 en €316,99.

Wordt de Makita - DUB187T001 nog goedkoper?

Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 4 maanden 13× dalen, gemiddeld zo'n eens per 9 dagen, met dalingen van gemiddeld €12. Het laagste gemeten punt was €262,92, €20 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (8)

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Toon de gidsen

Meer in Tuin & Buiten

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN0088381776226
MerkMakita
CategorieTuin klussen
€ 282,47

bij bol

Naar bol