Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger - afbeelding 1
Kärcher

Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger

  • Vermogen: 2800 W
  • Voltage: 230 V
  • Aandrijving: Elektrisch
  • Snoerlengte: 5 m

Prijzen en aanbieders

Nu niet leverbaar, wel direct te koop:

Deze vergelijkbare modellen liggen vandaag wel op voorraad bij een aangesloten winkel.

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 20 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger
Vermogen2800 W
Voltage230 V
AandrijvingElektrisch
Snoerlengte5 m
Lengte slang15 m
Max. werkdruk150 bar
Alle specificaties(26)
Algemeen
Algemeen
EAN4054278164625
MerkKärcher
ModelHD 5/15 CX Plus + FR Classic
Type koelingLuchtkoeling
Fabrikant NaamAlfred Kärcher Vertriebs-GmbH
Materiaal pompMessing
Slimme bedieningGeen slimme bediening
Doorvoercapaciteit500 l/h
Regelbare werkdrukNee
SlangopbergsysteemSlanghaspel
Reinigingscapaciteit0
Verrijdbaar met wielenJa
Werkdruk instellen viaSpuitpistool
Geintergreerde slanghaspelJa
Reinigingsmiddelen toevoerGeen reinigingsmiddelen
Toepassing hogedrukreinigerTerras
Ook geschikt voor heet waterNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht27.5 g
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
BluetoothNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Meegeleverde accessoiresHogedrukslang, Spuitpistool, Terrasreiniger

Prijsverloop

Wat Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 924,67€ 1.178,00€ 1.026,5317
90 dagen€ 924,67€ 1.178,00€ 1.028,2048
hele meetperiode (104 dagen)€ 879,00€ 1.178,00€ 1.020,1756

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsLaatste meting
€849€968€1086€120813 jul11 aug22 sep21 okt
€879,00 laagste€1178,00 hoogste€933,92 laatste meting56 opgeslagen meetpunten
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€879–€1178
56 meetpunten, van 13 juli 2026 tot 21 oktober 2026
Catalogusgroep
3486
Tuin & Buiten: 3486 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger

Bijzondere kenmerken

De compacte, lichte en veelzijdige koudwater hogedrukreiniger HD 5/15 CX + FR Classic blinkt uit door zijn uitstekende mobiliteit en is geschikt voor zowel verticaal als horizontaal gebruik. Het toestel is uitgerust met een geavanceerde toebehorenopberging en is ontworpen voor een lange levensduur danzijk zijn messing cilinderkop en zijn automatische drukontlasting. Het toestel maakt tevens indruk dankzij zijn nieuwe innovatieve ontwikkelingen die het bedieningsgemak voor de gebruiker op lange termijn verhogen, door te zorgen voor een moeiteloze bediening en een tijdsbesparende opstart en demontage. Het EASY!Force hogedrukpistool maakt handig gebruik van de terugslag van de hoge druk om de houdkracht voor de gebruiker tot nul te reduceren, terwijl met de EASY!Lock snelkoppeling de bediening vijf maal sneller verloopt dan bij de traditionele schroefdraadkoppelingen, zonder echter in te binden op robuustheid en levensduur. Kortom, een begrijpelijk uitrustingspakket voor uitstekende reinigingsresultaten, met een hoge mate aan comfort en een lange service-levensduur.

Specificaties

Stroomfase: 1 Ph
Spanning: 230 V
Frequentie: 50 Hz
Werkdruk: 150 bar / 15 MPa
Stroomkabel: 5 m
Wateropbrengst: 500 l/h
Vermogen: 2,8 kW
Gewicht: 27,5 kg
Max. druk: 150 bar
Afmetingen (l x b x h): 380 x 370 x 930 mm

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Kärcher Professional HD 5/15 CX Plus + FR Classic *EU Koudwater Hogedrukreiniger?

De prijsmonitor bevat 56 meetpunten van 13 juli 2026 tot 21 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €879 en €1178.

Productinformatie

EAN4054278164625
CategorieTuin klussen
€ 51,00

Alternatief: bij bol

Alternatief bij bol