Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black - afbeelding 1

Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black

  • Kleur: Zwart
  • Oplaadtijd: 1.5 minuten
  • Kabellengte: 1.20 m
  • Product hoogte: 18.60 cm

Beste gemeten prijs

€ 211,90

laagst gemeten € 209,90 op 14 sep 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 211,90Naar bol
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 211,90Bekijk bij Alternate

Vergelijk 2 aanbieders: bol, Alternate.

Meest recente prijsupdate 28 oktober om 18:42

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 28 oktober 2026 om 18:42. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 25 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black
KleurZwart
Oplaadtijd1.5 minuten
Kabellengte1.20 m
Product hoogte18.60 cm
Product lengte1.20 cm
Speakerdrivers40 mm
Alle specificaties(30)
Algemeen
Algemeen
EAN5706991022865
MerkJabra
OpladerLaadstandaard + USB Kabel
PlatformAndroid, iOS, MAC, Mac, Win, Windows
SysteemeisenComputer, smartphone en tablet
Type headsetOn-ear headsets
VoedingstypeAccu
HeadsetoptiesVolumeregelaar
Fabrikant NaamGN Group
GeluidsweergaveStereo
Type audiokanaal2.0
Type input/outputUSB
Zichtbare microfoonJa
Weergave batterijstatusJa
Snel laden functionaliteitJa
Maximum vermogen voor opladen5 W
Minimum vermogen voor opladen5 W
MPN (Manufacturer Part Number)26599-999-889
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte0 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief opladerJa
Inclusief adapter(s)Ja
Aantal meegeleverde accu's/batterijen1
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 209,90€ 211,90€ 211,154
hele meetperiode (46 dagen)€ 209,90€ 211,90€ 211,047

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€210€210€211€21213 sep19 sep4 okt13 okt
€209,90 laagste€211,90 hoogste€211,90 nu7 opgeslagen meetpunten
Lees de hele productanalyse

Over de Jabra Evolve2 65 MS Stereo + Stand - Bluetooth Headset - on-ear - wireless - USB-C - noise isolating - black

Geconcentreerd werken gaat uitstekend met deze Jabra Evolve2 65 MS Stereo headset. De Bluetooth headset is geschikt voor zakelijke gesprekken via uw pc, smartphone of tablet en heeft een draadloos bereik tot 30 meter. Dit model is gecertificeerd voor Microsoft Teams.

  • Duo Bluetooth headset, zwart
  • Geschikt voor computer, smartphone en tablet
  • Met USB-C Bluetooth dongle voor pc of laptop
  • Gecertificeerd voor Microsoft Teams
  • Maximaal draadloos bereik: 30 meter
  • Tot 35 uur gesprekstijd, tot 37 uur muziek luisteren
  • Volledig opladen in 1,5 uur via USB-kabel of laadstation
  • Bediening op de headset zelf, met Voice Assistant knop
  • Met 360° busylight (in-gesprek-lampje)

Productinformatie

EAN5706991022865
€ 211,90

bij bol

Naar bol