HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen - afbeelding 1
HP

HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen

  • Print formaten: 10X15 cm
  • Product hoogte: 13.60 cm
  • Product lengte: 36.10 cm
  • Product breedte: 43.30 cm

Prijs bij bol

€ 81,00€ 98,99-18%

laagst gemeten € 74,50 op 19 jun 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 81,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 07:13

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 07:13. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 23 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen
Print formaten10X15 cm
Product hoogte13.60 cm
Product lengte36.10 cm
Product breedte43.30 cm
Product gewicht5.13 kg
Aantal inktkleuren4
Alle specificaties(45)
Algemeen
Algemeen
EAN0197498438986
MerkHP
ModelHP ENVY 6122e Wireless All-in-One Kleur Printer, Instant Ink; Foto's printen
Lcd-displayJa
KleurfunctieZwart-wit & Kleur
SysteemeisenMicrosoft Windows 11; 10; 32-bit or 64-bit; 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsfot Internet Explorer or Edge. macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; 2 GB HD; Internet required.
Type scannerFlatbed-scanner
Apple AirPrintJa
Cloud PrintingNee
Fabrikant NaamTradinQ (importeur)
E-mail printingNee
Printer functiesPrinten, Kopiëren, Scannen
Randloos printenJa
Gebruiker segmentThuisgebruik
Type papierinvoerPapierlade
Aantal papierladen1
Printer technologieThermo-printer
Printsnelheid kleurStandaard: tot 25 pagina's per minuut
Scanresolutie (DPI)1200 x 1200
CD's/DVD's beprintenNee
Printresolutie (DPI)4800 x 1200
Type interface met pcUSB 2.0
Capaciteit papierladen100
Printsnelheid zwart-witStandaard: tot 25 pagina's per minuut
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleur
Aantal inktpatronen/kleuren2
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleur
Printer functies dubbelzijdigPrinten
MPN (Manufacturer Part Number)1468648
Wireless Protected Setup (WPS)Nee
Automatische documentinvoer (ADF)Nee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Maximaal printformaatA4
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
BluetoothNee
WiFi-directNee
Draadloze verbindingJa
Netwerkaansluiting (LAN)Nee
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Kan zelfstandig met internet verbindenNee
App vereist voor volledige functionaliteitNee
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 75,64€ 98,99€ 84,149
90 dagen€ 75,64€ 108,20€ 92,5731
hele meetperiode (132 dagen)€ 74,50€ 108,20€ 91,6364

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€71€84€98€11214 jun5 jul23 aug24 okt
€74,50 laagste€108,20 hoogste€81,00 nu64 opgeslagen meetpunten
Onder gemiddeldPrijs vergeleken met eerdere metingen
Onder gemiddeld

Is dit nu een goede prijs?

De huidige prijs van €81 ligt 12% onder het gemiddelde van €91,63 over de afgelopen 4 maanden, relatief gunstig geprijsd.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 64 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€74,50–€108,20
64 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 24 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen

De HP Envy 6122e All-in-One printer levert kleureninkjetafdrukken van hoge kwaliteit. Ideaal voor het hele gezin, compatibel met Instant Ink voor zuinig printen. Geniet van 3 maanden Instant Ink inbegrepen bij HP+ en snelle draadloze verbindingen.
* Gewicht: 5,13 kg
* Diepte: 51,3 cm
* Printtechnologie: HP thermische inkjet
* Merk: HP
* Systeembesturingssysteem: Windows 11; Windows 10; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; Linux
* Breedte: 43,3 cm
* Functies voor kantoorartikelen: printen, kopiëren, scannen en mobiel faxen
* Dubbelzijdig printen: automatisch
* Hoofdkleur: wit
> * Hoogte: 13,6 cm
* Garantie (²): 2 jaar

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de HP – ENVY 6122e – All-in-one printer – Wi-Fi – Kleuren touchscreen?

De prijsmonitor bevat 64 meetpunten van 14 juni 2026 tot 24 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €74,50 en €108,20.

Productinformatie

EAN0197498438986
MerkHP
€ 81,00

bij bol

Naar bol