GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper - afbeelding 1
Gardena

GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper

  • Gewicht: < 500 gram (compact)
  • Basistype: Anti-slip
  • Toepassing: Thuis en hobbytuin
  • Sleuventype: Dubbele sleuven

Past bij jou als Tuinliefhebbers en hobbyisten met een beperkt budget die hun eigen messen en gereedschap zelf scherp willen slijpen.

Minder geschikt als Professionals die dagelijks veel slijpen en geavanceerde features nodig hebben.

Beste gemeten prijs

€ 11,99

laagst gemeten € 11,99 op 11 jun 2026

Naar Alternate

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 11,99Naar Alternate
bolOp voorraadMaandag in huis€ 17,99Bekijk bij bol

Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol. Het actuele prijsverschil tussen winkels loopt op tot €6,00.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:13

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Tuinliefhebbers en hobbyisten die regelmatig snoeischaren, bijlen en messen gebruiken en hun gereedschap zelf scherp willen houden. Perfecte keuze voor iedereen die niet graag naar een slijperij gaat.
Bekijk bij Alternate
Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:13. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 mei 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper
Geschikt voorMessen, bijlen, tuingereedschap
Gewicht< 500 gram (compact)
BasistypeAnti-slip
ToepassingThuis en hobbytuin
SleuventypeDubbele sleuven
GeleidesleufAan beide zijden
Alle specificaties(9)
Algemeen
Algemeen
MerkGARDENA
HandgreeptypeErgonomisch gevormd
Materiaal slijpschijvenDiamantcoating

Prijsverloop

Wat GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (135 dagen)€ 11,99€ 22,95€ 12,6344

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€11€15€20€2411 jun25 jun9 jul21 sep
€11,99 laagste€22,95 hoogste€11,99 nu44 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €11,99 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 3 maanden zag (€11,99 op 11 juni 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 44 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€11,99–€22,95
44 meetpunten, van 11 juni 2026 tot 21 september 2026
Winkelverschil
€6,00
50% tussen 2 winkels, goedkoopst bij Alternate
Catalogusgroep
3486
Tuin & Buiten: 3486 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Past dit bij jou?

Het ergonomische ontwerp is echt handig. Het voelt stabiel en veilig in je handen. Enige kritiek: geen beschermhoes meegeleverd, dus zorg zelf voor bescherming.

Minder geschikt als

Dit is een beginners- en hobby-tool.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Diamantcoating slijpschijven voor duurzaam en efficient slijpen
  • Dubbele geleidesleuf aan beide zijden. Flexibel werken met groot en klein gereedschap
  • Ergonomische handgreep met anti-slipbasis voor veilige bediening
  • Compact en licht. Makkelijk op te bergen in je tuinschuur

Minpunten

  • Geen beschermhoes of opbergetui meegeleverd
  • Geen rating van gebruikers beschikbaar. Moeilijk vergelijken met alternatieven
  • Beperkt tot messen, bijlen en klein gereedschap. Niet geschikt voor grote scharen

Samenvatting van de productanalyse

Enkele concurrenten bieden meer accessoires, maar voor basaal slijpwerk is dit meer dan genoeg.

Lees de hele productanalyse

Uitgebreide productanalyse

Productinformatie van fabrikanten en winkels

Stompgeworden messen en bijlen hoeven niet meer in de prullenbak. Met de GARDENA Mes- en bijlenslijper krijg je je favoriete tuingereedschap sneller scherp dan je denkt. Dit compacte hulpje met diamantcoating slijpschijven maakt het slijpen moeiteloos en veilig, of je nu kleine snoeischaren of grotere bijlen onder handen neemt.

Wat maakt dit product bijzonder?

De geheime wapen van deze slijper? De dubbele geleidesleuf aan beide zijden. Dat betekent dat je zowel aan de ene als de andere kant van je mes kunt slijpen, wat het proces sneller en flexibeler maakt. De diamantcoating slijpschijven zorgen voor een agressieve, efficiënte slijp-actie die hardere stalen aankan zonder snel dof te worden. De ergonomisch gevormde handgreep en anti-slipbasis geven je volledige controle. Je hebt beide handen vrij om je mes stabiel vast te houden terwijl je slijpt.

Voor wie is dit geschikt?

Perfect voor tuinliefhebbers en hobbyisten die regelmatig hun gereedschap gebruiken en het scherp willen houden. Of je nu snoeischaren, bijlen, hakjes of kleine messen slijpt. Dit ding doet het werk. Het is ideaal als je niet constant naar de slijperij wilt, maar thuis snel je tools wilt opfrissen.

Eindoordeel

Een solide keuze als je budget beperkt is en simpelweg je tuingereedschap scherp wilt houden. Voor hobbyisten en huistuin-types is dit meer dan voldoende. Serieuze jardiniers die dagelijks veel slijpen zouden naar een professioneler model kunnen kijken.

Veelgestelde vragen (6)

Kan ik grotere bijlen en handbijlen met deze slijper scherp maken?

Ja, dat kan. De dubbele sleuven en diamantcoating zijn speciaal voor zowel grote als kleine gereedschappen. Zorg dat je mes goed in de sleuf past en werk voorzichtig.

Hoe lang gaat diamantcoating mee?

Diamantcoating is erg duurzaam en gaat jaren mee bij normaal huishoudelijk gebruik. Met wekelijks slijpen kun je hem nog jaren gebruiken.

Is deze slijper ook geschikt voor keukenmessen?

Ja, je kunt hem voor keukenmessen gebruiken. Let op de slijnhoek. Voor keukenmessen ongeveer 15-20 graden aanhouden.

Hoe zit het met veiligheid: kan ik mijn vingers bezeren?

De anti-slipbasis houdt het stabiel en de ergonomische greep geeft controle. Blijf voorzichtig en hou je vingers uit de sleuf.

Wat is het verschil met duurdere messenslijpers?

Duurder modellen hebben meer sleuven, betere ergonomie of extra maten. Deze GARDENA biedt solide basis-functionaliteit voor hobbyisten.

Hoe bewoog de prijs van de GARDENA Mes- en bijlenslijper messenslijper?

De prijsmonitor bevat 44 meetpunten van 11 juni 2026 tot 21 september 2026. Daarin lag de prijs tussen €11,99 en €22,95.

Productinformatie

EAN4078500046718
CategorieTuin klussen
€ 11,99

bij Alternate

Naar Alternate