Flip-over Budget - 70x100 cm - afbeelding 1
Flip-over

Flip-over Budget - 70x100 cm

  • Materiaal: Metaal
  • Kleur: aluminium
  • Formaatpapier: B1 (70,7 x 100,0 cm)
  • Product hoogte: 180 cm

Prijs bij bol

€ 98,00

laagst gemeten € 94,95 op 11 okt 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van Flip-over Budget - 70x100 cm
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 98,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:03

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:03. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 23 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Flip-over Budget - 70x100 cm
MateriaalMetaal
Kleuraluminium
FormaatpapierB1 (70,7 x 100,0 cm)
Product hoogte180 cm
Max. werkhoogte180 cm
Min. werkhoogte75
Alle specificaties(18)
Algemeen
Algemeen
EAN8712752021005
MerkSMIT VISUAL
MagnetischJa
VerrijdbaarNee
UitbreidbaarNee
Met pennenbakJa
Fabrikant NaamSmit Visual
Flipover modelStaand
Met whiteboardNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte66 cm
Hoogte instelbaarJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief papierNee

Prijsverloop

Wat Flip-over Budget - 70x100 cm kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 94,95€ 98,00€ 96,006
90 dagen€ 94,95€ 132,95€ 112,3334
hele meetperiode (111 dagen)€ 94,95€ 132,95€ 110,4844

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€91€106€121€1375 jul23 aug12 sep24 okt
€94,95 laagste€132,95 hoogste€98,00 nu44 opgeslagen meetpunten
Onder gemiddeldPrijs vergeleken met eerdere metingen
Onder gemiddeld

Is dit nu een goede prijs?

De huidige prijs van €98 ligt 11% onder het gemiddelde van €110,48 over de afgelopen 4 maanden, relatief gunstig geprijsd.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 44 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€94,95–€132,95
44 meetpunten, van 5 juli 2026 tot 24 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Flip-over Budget - 70x100 cm

Een slim vormgegeven flipover op statief. Dankzij de verstelbare haken kunnen vrijwel alle soorten flipover papier gebruikt worden.

Magnetische flipover 70x100 cm

De perfecte flipover voor presentaties, cursussen, trainingen, colleges en lessen. De flipover is in hoogte verstelbaar waardoor deze staand en zitten gebruikt kan worden. Aan de onderzijde van de flipover zit een afleggoot om markers in te leggen.

+ In hoogte verstelbaar dankzij de inschuifbare poten
+ Magnetisch
+ Geschikt voor elk flipoverpapier
+ Lichtgewicht, eenvoudig te verplaatsen

- Niet geschikt om op het bord zelf te schrijven

Kenmerken

✓ Afmeting: 70 x 100 cm
✓ Gewicht: 11,6 kg
✓ Materiaal: Staal

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Flip-over Budget - 70x100 cm?

De prijsmonitor bevat 44 meetpunten van 5 juli 2026 tot 24 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €94,95 en €132,95.

Productinformatie

EAN8712752021005
€ 98,00

bij bol

Naar bol