Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas - afbeelding 1
KitchenAid

Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas

  • Materiaal: Aluminium, Siliconen
  • Product hoogte: 4.20 cm
  • Product lengte: 16.30 cm
  • Product breedte: 16.10 cm

Prijs bij bol

€ 26,99

laagst gemeten € 22,00 op 1 jul 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 26,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:52

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:52. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 30 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas
MateriaalAluminium, Siliconen
Geschikt voorVoor KitchenAid 4,5–5 Quart Tilt-Head Stand Mixers
KleurAluminium Flex Edge Klopper
Product hoogte4.20 cm
Product lengte16.30 cm
Product breedte16.10 cm
Alle specificaties(13)
Algemeen
Algemeen
EAN8720011047444
ModelFlex Edge Klopper
BPA-vrijNee
Fabrikant NaamKitchenAid Europa Inc.
Vaatwasser veiligJa
Type mixer accessoiresKloppers en gardes
Garantie en service
Garantie en service
eWasteNee

Prijsverloop

Wat Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (118 dagen)€ 22,00€ 26,99€ 23,3315

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€22€23€25€2728 jun2 jul6 jul22 jul
€22,00 laagste€26,99 hoogste€26,99 nu15 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €26,99 ligt de prijs 23% boven het laagste punt (€22 op 1 juli 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 1× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 15 meetpunten over de afgelopen 24 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€22–€26,99
15 meetpunten, van 28 juni 2026 tot 22 juli 2026
Catalogusgroep
3264
Keukenapparatuur: 3264 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas

Compatibiliteit

Deze aluminium klopper met flexibele rand is geschikt voor KitchenAid 4.5-5 quart kantelkop standmixers uit de artisan- en classic-series en past op de volgende modellen: K45SS, KSM1, KSM100, KSM110, KSM120, KSM15, KSM16, KSM75, KSM8 en KSM90. Het is niet geschikt voor kom-lift standmixers.

Lichtgewicht Aluminium Constructie

Deze klopper met flexibele rand, gemaakt van duurzaam aluminium, biedt betrouwbare prestaties en zorgt voor snel opkloppen. Het is een lichtgewicht alternatief dat ideaal is voor dagelijks gebruik in de keuken.

Voorzien van zachte siliconen randen die tijdens het mengen voorzichtig langs de zijkanten van de kom schrapen. Dit zorgt ervoor dat alle ingrediënten volledig worden opgenomen, waardoor handmatig stoppen en schrapen overbodig wordt. Ideaal voor koekjesdeeg, cakebeslag, glazuur en meer.

Snelle en Eenvoudige Installatie

De klopper is eenvoudig te bevestigen en te verwijderen met een simpele draai. Geschikt voor KitchenAid standmixers met kantelbare kop voor een probleemloze werking en naadloze overgangen tussen verschillende mixtaken.

Voor de beste resultaten raden we aan de aluminium platte klopper met de hand te wassen, zodat deze langer meegaat. Vermijd het gebruik van de vaatwasser om verkleuring te voorkomen en het hulpstuk in topconditie te houden voor toekomstig gebruik.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Flex Edge Klopper voor KitchenAid 4,5-5 Quart Tilt-Head Stand Mixers Artisan & Classic Series van MMOBIEL – Aluminium Platte Mixer Paddle met Flexibele Siliconen Randen - Komschraper – Enkel Handwas?

De prijsmonitor bevat 15 meetpunten van 28 juni 2026 tot 22 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €22 en €26,99.

Productinformatie

EAN8720011047444
€ 26,99

bij bol

Naar bol