Elho Aqua Care 9 - Waterdruppelaar voor Planten - Gemaakt van Gereycled Plastic - Ø 17.3 x H 32.0 cm - Transparant - afbeelding 1

Elho Aqua Care 9 - Waterdruppelaar voor Planten - Gemaakt van Gereycled Plastic - Ø 17.3 x H 32.0 cm - Transparant

  • Product hoogte: 32.0 cm
  • Product lengte: 8.8 cm
  • Product breedte: 17.3 cm
  • Product gewicht: 121.0 g

Prijs bij bol

€ 11,52€ 12,69-9%
Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Elho Aqua Care 9 - Waterdruppelaar voor Planten - Gemaakt van Gereycled Plastic - Ø 17.3 x H 32.0 cm - Transparant
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 11,52Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 08:13

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 08:13. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 24 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Elho Aqua Care 9 - Waterdruppelaar voor Planten - Gemaakt van Gereycled Plastic - Ø 17.3 x H 32.0 cm - Transparant
Product hoogte32.0 cm
Product lengte8.8 cm
Product breedte17.3 cm
Product gewicht121.0 g
Sproeioppervlak0 m²
Geschikt voor aantal planten2
Alle specificaties(11)
Algemeen
Algemeen
EAN8711904148973
MerkElho
Fabrikant Naamelho B.V.
Type druppelsysteemWaterdruppelaar
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appNee
Lees de hele productanalyse

Over de Elho Aqua Care 9 - Waterdruppelaar voor Planten - Gemaakt van Gereycled Plastic - Ø 17.3 x H 32.0 cm - Transparant

The easiest and most user friendly watering system for your plant ever: the elho aqua care! Do you love plants, but often forget to water them? This unique watering system ensures that your indoor plants always get the right amount of water. Easy and fast: fill the ball with water and stick it at a slight angle in the soil all the way under the roots. The aqua care then releases water whenever necessary.
The aqua care is made of unbreakable material for extra convenience and features a wide spout so it can’t get clogged with soil. Perfect for when you’re gone for the weekend!

Productinformatie

EAN8711904148973
CategorieTuin klussen
€ 11,52

bij bol

Naar bol