Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood - afbeelding 1
Fly & Plug

Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood

  • Kleur: Rood
  • Product hoogte: 3.5 cm
  • Product lengte: 8.9 cm
  • Product breedte: 7.5 cm

Prijs bij bol

€ 21,84

laagst gemeten € 20,05 op 14 jun 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · 1-2 weken

Aanbieders van Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraad1-2 weken€ 21,84Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 19:59

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 19:59. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 6 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood
KleurRood
Product hoogte3.5 cm
Product lengte8.9 cm
Product breedte7.5 cm
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)
DoelgroepVolwassenen
Alle specificaties(9)
Algemeen
Algemeen
EAN6081690585903
Fabrikant NaamFly & Plug
Type NagelverzorgingsproductNagelknipper

Prijsverloop

Wat Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 21,65€ 21,84€ 21,783
hele meetperiode (133 dagen)€ 20,05€ 21,84€ 20,2231

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€20€21€21€2214 jun24 jun4 jul4 okt
€20,05 laagste€21,84 hoogste€21,84 nu31 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €21,84 zit rond het gemiddelde (€20,22) van de afgelopen 4 maanden. De prijs schommelde tussen €20,05 en €21,84.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 31 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€20,05–€21,84
31 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 4 oktober 2026
Catalogusgroep
2950
Beauty & Verzorging: 2950 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Uitstekend beoordeeld door gebruikers
Lees de hele productanalyse

Over de Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood

Nagelverzorging zonder knijpen: Deze elektrische nagelknipper heeft een slim display dat de voortgang van het knippen in realtime bijhoudt. Dit zorgt voor een soepel knipresultaat en voorkomt knijpen of beschadiging van de nagels, ideaal voor nauwkeurige thuisverzorging.

Geoptimaliseerde manicureflexibiliteit: Deze elektrische nagelknipper biedt drie instelbare snelheden, waardoor u zacht of diep kunt knippen, afhankelijk van de hardheid van uw nagels. Dit garandeert een comfortabele en precieze manicure-ervaring, thuis of onderweg.

Langdurige batterij: Deze elektrische nagelknipper voor volwassenen is voorzien van een betrouwbare oplaadbare batterij met snellaadfunctie, waardoor u gemakkelijk uw nagels kunt knippen en ze netjes en mooi kunt houden, thuis of op reis.

Stille manicure: Deze elektrische nagelknipper is ontworpen voor stil gebruik en produceert aanzienlijk minder geluid, waardoor hij ideaal is voor gebruik 's nachts of in situaties waar stilte gewenst is om anderen niet te storen.

Gebruiksvriendelijk: Deze elektrische nagelknipper is te bedienen met één knop, waardoor u snel en soepel uw nagels kunt knippen met minimale inspanning. Gebruikers kunnen hun nagels gemakkelijk knippen en polijsten. Het ergonomische ontwerp zorgt voor een comfortabele grip, geschikt voor dagelijks gebruik.

Laadspanning: 5V
Standaardbatterij: DC 3,7V 500AH
Nominaal vermogen: 5V
Afmetingen: 89×75×35 mm
Nettogewicht: 110 g

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Elektrische nagelknipper - Oplaadbare nageltrimmer - Automatische nagelknipper - Nagelverzorging - Waterdicht - Nagelset - LED-lampje - Drie snelheidsstanden - Rood?

De prijsmonitor bevat 31 meetpunten van 14 juni 2026 tot 4 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €20,05 en €21,84.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (11)

Meer in Beauty & Verzorging

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN6081690585903
€ 21,84

bij bol

Naar bol