Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W - afbeelding 1

Kernpunten

Maaibreedte
33 cm
Vermogen
1400 W
Voltage
220 V
Accu-platform
Geen accu-platform
Aandrijving
Elektrisch
Geluidsniveau
76 dB
  • Goed beoordeeld door gebruikers

Prijs gemeten sinds 14 juni 2026 · 27 metingen

Alle 21 specificaties

Einhell

Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W

Prijzen en aanbieders

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Prijzen komen van meerdere aanbieders en worden regelmatig ververst. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Kort antwoord

Binnen de 3051 producten in Tuin & Buiten die ProductPraat volgt zit de Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W in het middensegment: 61% is goedkoper (mediaan €118). Met 4.4/5 scoort het beter dan 49% van de beoordeelde modellen. ProductPraat-waardescore: 46/100 (plek #919 van 1439).

Kenmerken

  • Maaibreedte: 33 cm
  • Vermogen: 1400 W
  • Voltage: 220 V
  • Accu-platform: Geen accu-platform
  • Aandrijving: Elektrisch
Laatst bijgewerkt 1 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W
Maaibreedte33 cm
Vermogen1400 W
Voltage220 V
Accu-platformGeen accu-platform
AandrijvingElektrisch
Geluidsniveau76 dB
Inhoud opvangbak28 l
Met opvangbakJa
Alle specificaties(21)
Algemeen
Algemeen
EAN4006825552935
MerkEinhell
Rendement400 m²
ElektrischJa
Aantal standen3
Fabrikant NaamEinhell Germany AG
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Snoerlengte0.30 m
Product hoogte82 cm
Product lengte117 cm
Product breedte59 cm
Product gewicht12.54 kg
Hoogte instelbaarJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Aantal meegeleverde accu's/batterijenGeen

Prijsverloop

Wat Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W kostte

Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 164,99€ 164,99€ 164,9915
hele meetperiode (102 dagen)€ 164,99€ 164,99€ 164,9927

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsLaatste meting
16516516516514 jun22 jun30 jun10 jul
€164,99 laagste€164,99 hoogste€164,99 laatste meting27 metingen • laatste 180 dagen

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 3051 producten in Tuin & Buiten die wij volgen

46/ 100
ProductPraat Waardescore

Plek #919 van 1439 beoordeelde tuin & buiten, onze synthese van kwaliteit, prijs, koopmoment en prijsstabiliteit.

PrijspositieMidden
mediaan €118
goedkoopsteduurste

61% van de producten in Tuin & Buiten die wij volgen is goedkoper, dit zit boven de mediaan van €118.

Waardering
4.4/5
Beter dan 49% van 1439 beoordeelde
Gevolgd
3051
producten in Tuin & Buiten

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 3051 producten in Tuin & Buiten die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Beoordelingen

4,4/547 beoordelingen

  • 5 sterren23
  • 4 sterren20
  • 3 sterren3
  • 2 sterren1
  • 1 ster0

Gebaseerd op 47 beoordelingen via bol. bol is eigenaar van deze reviewdata.

Over de Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W

Einhell Elektrische Verticuteermachine GE-SA 1433

De Einhell Verticuteerder en Beluchter GE-SA 1433 is een krachtige en betrouwbare verticuteermachine, die je helpt bij het onderhouden van het gazon in je tuin of bijvoorbeeld in een park. De verticuteermachine is geschikt voor het verticuteren en beluchten van kleine tot middelgrote oppervlakken, waarbij het onkruid en mos door de roestvrijstalen messen aan de messenwals met de wortels uit het gazon worden getrokken. De verticuteermachine beschikt over een krachtige motor met een vermogen van 1400 Watt. Hiermee kunnen optimale prestaties worden behaald tijdens het verticuteren en beluchten van een gazon. De robuuste behuizing van de machine is gemaakt van slagvast kunststof voor een lange levensduur van de machine. De verticuteermachine heeft een werkbreedte van 33 cm. Standaard wordt er een messenwals met twintig roestvrijstalen messen (dikte: 1,5 mm) meegeleverd om te verticuteren. Bij verticuteren snijden de messen verticaal in het gras en dit is bedoeld om mos, onkruid en oud gemaaid gras te verwijderen.

Op deze manier ontstaat ruimte voor nieuw, gezond gras waarbij ook de toevoer van mest en water beter functioneert na het verticuteren. Daarnaast word een beluchtingsrol met achtenveertig klauwen met de verticuteermachine meegeleverd. Bij beluchten zorg je ervoor dat er beluchtingsgaten in het gazon worden geboord wat zorgt voor meer zuurstofopname van het gazon en een betere doorvoor van (regen)water. Op deze manier kunnen de wortels van het gras weer groeien. De verticuteermachine beschikt over drie verschillende werkdieptes, namelijk: 3, 6 en 9 mm. Zo kan de werkdiepte heel nauwkeurig worden afgesteld bij de werkzaamheden die moeten worden uitgevoerd. Wanneer je tijdelijk geen gebruik maakt van de verticuteermachine, dan kun je op de parkeerstand zetten. Zo worden de messen en ondergrond beschermd. Om het gazon zo goed mogelijk te ontzien tijdens het verticuteren en beluchten, is de verticuteermachine voorzien van wielen met een groot loopvlak (175 mm bij de voorwielen en 152 mm bij de achterwielen).

Naast het ontzien van het gazon, zorgen de wielen tevens voor een grotere mate van comfort tijdens het verticuteren en beluchten. Er wordt standaard een opvangzak (28 L) met de verticuteermachine meegeleverd. Dit maakt een lange aaneengesloten werkduur mogelijk tijdens het verticuteren en beluchten van het gazon. De verticuteermachine beschikt over een inklapbare duwboom, zodat deze ruimtebesparend kan worden opgeborgen. Na gebruik kan de elektriciteitskabel van de verticuteermachine aan de geïntegreerde kabelclip worden bevestigd.

Belangrijkste voordelen

  • Krachtige serie-motor
  • 3-in-1 combinatie machine verticuteren, beluchten en opvangen
  • Kogelgelagerde messenrol. Aantal messen: 20
  • Kogelgelagerde beluchtingsrol. Aantal klauwen: 48
  • 3-traps werkdiepte instelling met parkeerstand
  • Inklapbare duwboom
  • In hoogte verstelbare duwboom
  • Extra grote wielen ter bescherming van het gazon
  • Inhoud opvangbak: 28 L
  • Slagvaste kunststof behuizing
  • Aanbevolen voor gazons tot 400 m²
  • Praktische muurbeugel voor ruimtebesparende opslag

Technische specificaties

  • Voeding: 230 V | 50 Hz
  • Vermogen: 1400 W
  • Werkbreedte: 330 mm
  • Aantal Verticuteermessen: 20 stuks
  • Aantal Klauwen: 48 stuks
  • Diameter voorwielen: 175 mm
  • Diameter achterwielen: 152 mm
  • Inhoud Opvangzak: 28 L
  • Werkdiepte: 3 Standen | 9 mm

Veelgestelde vragen

Is de Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W duur?
De Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W valt in het middensegment van Tuin & Buiten: van de 3051 producten die wij in deze categorie volgen is 61% goedkoper en 39% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €118. Met 4.4/5 scoort het beter dan 49% van de beoordeelde producten in deze categorie.
Is de Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W een goede prijs-kwaliteitkeuze?
De Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W krijgt een ProductPraat-waardescore van 46/100: een gemiddelde prijs-kwaliteitverhouding. Die score combineert de waardering, de prijspositie binnen de categorie, het actuele koopmoment en de prijsstabiliteit. Daarmee staat het op plek #919 van de 1439 beoordeelde tuin & buiten die wij volgen.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Productinformatie

EAN4006825552935
CategorieTuin klussen

Einhell Verticuteerder en Beluchter RG-SA 1433 (1400 W