Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka - afbeelding 1
Laroy Group

Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka

  • Type dier: Vogel
  • Materiaal: Kunststof, Metaal
  • Kleur: mokka/zinc
  • Maat: 1

Prijs bij bol

€ 43,51

laagst gemeten € 36,20 op 30 aug 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 43,51Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:35

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:35. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 14 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka
Type dierVogel
MateriaalKunststof, Metaal
Kleurmokka/zinc
Maat1
Product hoogte34 cm
Product lengte36.50 cm
Alle specificaties(16)
Algemeen
Algemeen
EAN5414365329358
OpvouwbaarNee
Type vogelKanarie
Soort modelStaand
Fabrikant NaamLaroy Group
Type knaagdierGeen knaagdier
Voor binnen of buitenVoor binnen
Geschikt voor TransportNee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte20 cm
Product gewicht1000 g

Prijsverloop

Wat Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 37,00€ 43,51€ 39,118
hele meetperiode (55 dagen)€ 36,20€ 43,51€ 37,8916

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€35€38€41€4430 aug9 sep30 sep15 okt
€36,20 laagste€43,51 hoogste€43,51 nu16 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €43,51 ligt de prijs 20% boven het laagste punt (€36,20 op 30 augustus 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 5× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 16 meetpunten over de afgelopen 46 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€36,20–€43,51
16 meetpunten, van 30 augustus 2026 tot 15 oktober 2026
Catalogusgroep
4185
Huisdieren: 4185 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka

De Natural vogelkooi Beta Mini van Duvo+ is een kwalitatief verblijf met een leuk design in natuurlijke kleuren. De vogelkooi is inclusief eetbak, drinkbak, 2 zitstokken en een uitschuifbare lade. Deze kooi is gemaakt uit gegalvaniseerde roestvrije draad, 100% veilig voor jouw vogels. Uiterst geschikt voor kleine vogels zoals kanaries, grasparkieten en tropische vogels.

Afmetingen: 36,5 x 20 x 34 cm

Merk

Duvo+

Samenvattend

Vogelkooi uit gegalvaniseerde roestvrije draad.

Inclusief eetbak, drinkbak en 2 zitstokken.

Met een uitschuifbare lade.

Verkrijgbaar in

Bruin

Mokka

De Duvo+ Beta Mini vogelkooi is een stijlvolle kleine vogelkooi!

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Duvo+ Beta Mini vogelkooi Mokka?

De prijsmonitor bevat 16 meetpunten van 30 augustus 2026 tot 15 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €36,20 en €43,51.

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN5414365329358
CategorieHuisdieren
€ 43,51

bij bol

Naar bol