ChiliPower EN-EL15c Nikon USB Duo Kit - Camera accu set - afbeelding 1
Nikon

ChiliPower EN-EL15c Nikon USB Duo Kit - Camera accu set

  • Product hoogte: 2.10 cm
  • Product lengte: 8.80 cm
  • Product breedte: 8.80 cm
  • Product gewicht: 0.045 kg

Prijs bij bol

€ 60,95€ 70,95-14%
Naar bol

Laagste prijs ooit

Verkocht door bol · Zaterdag in huis

Aanbieders van ChiliPower EN-EL15c Nikon USB Duo Kit - Camera accu set
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadZaterdag in huis€ 60,95Naar bol

Meest recente prijsupdate 22 oktober om 19:22

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 22 oktober 2026 om 19:22. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Laatst bijgewerkt 21 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ChiliPower EN-EL15c Nikon USB Duo Kit - Camera accu set
Product hoogte2.10 cm
Product lengte8.80 cm
Product breedte8.80 cm
Product gewicht0.045 kg
Accu/batterij codeEN-EL15C
Accu/batterij capaciteit in mAh2280 mAh
Alle specificaties(15)
Algemeen
Algemeen
EAN8719323439856
MerkChili Power
Fabrikant NaamTrans Europe Batteries BV
Accu/batterij modelFotobatterij
Accu/batterij technologieLi-Ion
Geschikt voor type cameraSpiegelreflexcamera, Systeemcamera
MPN (Manufacturer Part Number)EN-EL15c
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief opladerJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in
Lees de hele beoordeling

Over de ChiliPower EN-EL15c Nikon USB Duo Kit - Camera accu set

Vaak (onderweg) met uw camera bezig?
Als u veel fotografeert of filmt, redt u het niet met 1 accu. U wilt flexibel zijn en onderweg of op locatie niet voor verrassingen komen te staan. Speciaal daarom hebben we deze handige ChiliPower USB combi set.

2 Camera accu's + Dubbellader
Deze set bestaat uit 2 camera accu's van het type EN-EL15c (ook compatibel met EN-EL15 en EN-EL15b) én een dubbellader. Met deze lader laadt u 1 of 2 accu's tegelijk op.

Geschikt voor:

- Nikon 1 (V1)
- D500 | D600 | D610 | D750 | D780 | D800 | D800E | D810 | D810A | D850
- D7000 | D7100 | D7200 | D7500
- Z5 | Z5 II | Z6 | Z6 II | Z6 III | Z7 | Z7 II | Z8


Eigenschappen accu's

  • 2 accu's type EN-EL15c Nikon
  • Origineel ChiliPower
  • Ook op te laden met uw eigen (originele) oplader
  • Capaciteit: 2280mAh
  • Beschermd tegen overladen, kortsluiting en oververhitting
  • Inclusief 2 jaar garantie


Eigenschappen oplader

  • Dubbellader voor 2 accu's Nikon EN-EL15 / EN-EL15b / EN-EL15c
  • Geschikt voor elk merk EN-EL15c
  • Zeer handzaam, compact en licht
  • Per stuk of tegelijk opladen
  • Met status LED
  • Afmetingen: 8,8cm x 5,5cm x 2,1cm
  • Gewicht: 45gram
  • Aansluiting: microUSB en USB-C
  • Origineel ChiliPower
  • De oplader stopt automatisch zodra de accu volgeladen is en voorkomt zo overladen
  • Input: microUSB / USB C 5V / 2,1A min.
  • Output: DC 8,4V / 700mA (x1), 500mA (x2)


Geleverd inclusief USB kabel: gebruik deze kabel om de oplader aan te sluiten op een USB poort, in de auto, via het stopcontact of powerbank.

Over ChiliPower
Geef uw camera extra pit met ChiliPower! Of u nu professioneel fotograaf bent of alleen foto's maakt op vakantie: een accu moet krachtig én betrouwbaar zijn. De accu's van ChiliPower voldoen aan deze eisen en zijn dan ook zeer populair vanwege de combinatie van kwaliteit en een eerlijke prijs.

Productinformatie

EAN8719323439856
MerkNikon
CategorieFoto video
€ 60,95

bij bol

Naar bol