carmdering

carmdering - Draagbare Internet Mobiele Hotspot, Simkaart Draadloze Draagbare Wifi, 300 Mbps 4G Sterke Dekking Sluit Tot 10 Apparaten Aan, voor Reisautobus

  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 2.50 cm
  • Product lengte: 10.40 cm
  • Product breedte: 6.40 cm

Prijs bij bol

€ 28,74
Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Uiterlijk 3 november in huis

Aanbieders van carmdering - Draagbare Internet Mobiele Hotspot, Simkaart Draadloze Draagbare Wifi, 300 Mbps 4G Sterke Dekking Sluit Tot 10 Apparaten Aan, voor Reisautobus
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 3 november in huis€ 28,74Naar bol

Meest recente prijsupdate 22 oktober om 19:52

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 22 oktober 2026 om 19:52. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Laatst bijgewerkt 21 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van carmdering - Draagbare Internet Mobiele Hotspot, Simkaart Draadloze Draagbare Wifi, 300 Mbps 4G Sterke Dekking Sluit Tot 10 Apparaten Aan, voor Reisautobus
KleurWit
Product hoogte2.50 cm
Product lengte10.40 cm
Product breedte6.40 cm
Product gewicht0.104 kg
Type LAN poorten1 Gigabit
Alle specificaties(35)
Algemeen
Algemeen
EAN8721521361433
QoSNee
Merkcarmdering
UPnPNee
MultiroomNee
BeamformingNee
SimkaartslotJa
Fabrikant NaamEFICIENTA COMPANIE S.R.L.
Link aggregatieNee
Bedrade snelheidNiet bedraad
Seamless RoamingNee
VPN pass-throughJa
PoE ondersteuningNee
Aantal WAN-poorten0
Geïntegreerd modemNee
Ouderlijke controleNee
Aanvullende functiesDraagbare
Aantal ethernet poorten0
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)
Geoptimaliseerd voor GamingNee
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
USBJa
GastnetwerkNee
WiFi StandaardGeen wifi
Type WIFI netwerkGeen Wifi-netwerk
WiFi Snelheid Totaal300 Mbps
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2-PSK
Aantal interne/externe WiFi antennesGeen
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appNee
Betaalde diensten vereistNee

Productinformatie

EAN8721521361433
€ 28,74

bij bol

Naar bol