Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig - afbeelding 1
Canon

Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig

  • Product gewicht: 6.50 kg
  • Kleur: zwart
  • Product hoogte: 26.80 cm
  • Product lengte: 55.50 cm

Prijs bij bol

€ 279,99

laagst gemeten € 245,90 op 28 aug 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 279,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 27 oktober om 12:35

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 27 oktober 2026 om 12:35. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 27 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig
Product gewicht6.50 kg
Kleurzwart
Product hoogte26.80 cm
Product lengte55.50 cm
Product breedte41.60 cm
Aantal inktkleuren4
Alle specificaties(42)
Algemeen
Algemeen
EAN4549292235098
MerkCanon
ModelCanon PIXMA G3590 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wifi
Lcd-displayJa
KleurfunctieZwart-wit & Kleur
Type scannerFlatbed-scanner
Apple AirPrintNee
Cloud PrintingJa
Fabrikant NaamCanon
Print formatenA4, B5, 5.4x8.6 cm, 13x18 cm, 20x25 cm, 25x30 cm, 10X15 cm, Legal Letter
E-mail printingNee
Printer functiesPrinten
Randloos printenJa
Gebruiker segmentThuiskantoor
Type papierinvoerPapierlade
Aantal papierladen1
Printer technologieInkjetprinter
CD's/DVD's beprintenNee
Printresolutie (DPI)4800 x 1200
Type interface met pcWLAN (WiFi)
Capaciteit papierladen100
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleur
Aantal inktpatronen/kleuren4
Printer functies dubbelzijdigPrinten
MPN (Manufacturer Part Number)6706C006
Wireless Protected Setup (WPS)Nee
Automatische documentinvoer (ADF)Nee
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Maximaal printformaatA4
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
BluetoothNee
WiFi-directJa
Bluetooth vereistJa
Draadloze verbindingJa
Netwerkaansluiting (LAN)Nee
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Ondersteuning met updatesMinimaal 36 maanden na introductiedatum
Kan zelfstandig met internet verbindenJa
App vereist voor volledige functionaliteitNee

Prijsverloop

Wat Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 255,00€ 287,00€ 274,8618
90 dagen€ 245,90€ 291,95€ 272,1048
hele meetperiode (107 dagen)€ 245,90€ 291,95€ 269,3057

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€241€260€278€29713 jul16 aug24 sep24 okt
€245,90 laagste€291,95 hoogste€279,99 nu57 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €279,99 zit rond het gemiddelde (€269,30) van de afgelopen 3 maanden. De prijs schommelde tussen €245,90 en €291,95.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 57 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€245,90–€291,95
57 meetpunten, van 13 juli 2026 tot 24 oktober 2026
Catalogusgroep
4242
Laptops & Computers: 4242 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 26 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig

Canon Pixma G3590 All-in-One printer. WiFi

Printen, scannen en kopiëren met gemak en efficiëntie.

De Canon Pixma G3590 is een veelzijdige All-in-One inkjetprinter die perfect is voor thuisgebruik of een klein kantoor. Dankzij het geïntegreerde navulbare inkttanksysteem print je voordelig grote hoeveelheden documenten en foto's, zonder concessies te doen aan kwaliteit.

Belangrijkste kenmerken:

  • All-in-One functionaliteit: printen, scannen en kopiëren in één compact apparaat.
  • WiFi-connectiviteit: print draadloos vanaf je smartphone, tablet of laptop met de Canon PRINT app
  • Hoge paginacapaciteit: tot wel 6.000 zwart-witpagina's of 7.700 kleurenpagina's met één set inktflessen.
  • Navulbare inkttanks: gemakkelijk bij te vullen, zonder knoeien.
  • Compact en gebruiksvriendelijk: past op elk bureau en is eenvoudig te bedienen via het overzichtelijke LCD-scherm.

Ideaal voor:

  • Studenten en gezinnen

  • Thuiswerkers

  • Kleine bedrijven die kostenbewust willen printen

Met de Canon Pixma G3590 kies je voor betrouwbaarheid, kwaliteit en lage printkosten. Ervaar het gemak van draadloos printen en de vrijheid van een efficiënte All-in-One oplossing.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Canon Pixma MegaTank G3590 All-in-One printer - WiFi - Dubbelzijdig?

De prijsmonitor bevat 57 meetpunten van 13 juli 2026 tot 24 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €245,90 en €291,95.

Productinformatie

EAN4549292235098
MerkCanon
€ 279,99

bij bol

Naar bol