Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] - afbeelding 1

Kernpunten

Kleur
eikenkleurig en zwart
Product diepte
150 cm
Product hoogte
75 cm
Product breedte
150 cm
Doelgroep
Volwassenen
Hoekbureau
Ja
  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd

Prijs gemeten sinds 14 juni 2026 · 33 metingen

Alle 22 specificaties

en.casa

Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa]

Beste gemeten prijs

€ 129,99€ 147,99-12%

laagst gemeten € 118,39 op 5 aug 2026

Naar Bol.com

Verkocht door Bol.com · Uiterlijk 10 september in huis

Aanbieders van Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa]
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
Bol.comOp voorraadUiterlijk 10 september in huis€ 129,99Naar winkel

Laatst gecontroleerd 30 augustus om 00:42

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Prijzen komen van meerdere aanbieders en worden regelmatig ververst. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Kort antwoord

Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] kost nu €129,99. De prijs van €129,99 zit rond het gemiddelde (€128,89) van de afgelopen 66 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €118,39 en €133,99.

Kenmerken

  • Kleur: eikenkleurig en zwart
  • Product diepte: 150 cm
  • Product hoogte: 75 cm
  • Product breedte: 150 cm
  • Doelgroep: Volwassenen
Laatst bijgewerkt 29 augustus 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa]
Kleureikenkleurig en zwart
Product diepte150 cm
Product hoogte75 cm
Product breedte150 cm
DoelgroepVolwassenen
HoekbureauJa
Met wielenNee
Met verlichtingNee
Alle specificaties(22)
Algemeen
Algemeen
EAN4059438949180
Merken.casa
Fabrikant NaamH.T. Trade Service GmbH & Co. KG
Materiaal tafelbladMDF
Speciaal voor gamenJa
Uitschuifbaar tafelbladNee
Materiaal tafelonderstelMetaal
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Hoogte instelbaarNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief lade(s)Nee
Verpakking hoogte75 cm
Verpakking lengte150 cm
Verpakking breedte150 cm
Inclusief opbergruimteJa, rechts en links
Garantie en service
Garantie en service
Taal handleidingUniverseel

Prijsverloop

Wat Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] kostte

Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 118,39€ 133,99€ 127,463
hele meetperiode (77 dagen)€ 118,39€ 133,99€ 128,8933

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
11712312913614 jun24 jun4 jul19 aug
€118,39 laagste€133,99 hoogste€129,99 nu33 metingen • laatste 180 dagen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €129,99 zit rond het gemiddelde (€128,89) van de afgelopen 66 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €118,39 en €133,99.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat — 33 meetpunten over de afgelopen 66 dagen. Bekijk het prijsverloop

Wachten kan lonen

Loont het om te wachten?

Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 66 dagen 3× dalen, gemiddeld zo'n eens per 22 dagen, met dalingen van gemiddeld €6. Het laagste gemeten punt was €118,39 — €12 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Gemeten dalingen
3×
Gemiddeld elke
~22 dgn
Mogelijke besparing
€12

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 2879 producten in Kantoor & Bureau die wij volgen

PrijspositieMidden
mediaan €90
goedkoopsteduurste

66% van de producten in Kantoor & Bureau die wij volgen is goedkoper — dit zit boven de mediaan van €90.

Prijsstabiliteit
stabiel
€118,39 – €133,99 in 119 metingen
Gevolgd
2879
producten in Kantoor & Bureau

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 2879 producten in Kantoor & Bureau die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Over de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa]

Bureau

Het elegante en veelzijdige bureau is perfect geschikt voor je kantoor, thuiskantoor of studeerkamer. Dankzij het tijdloze ontwerp past het hoekbureau naadloos in elk interieur.

De royale afmetingen van het bureau bieden voldoende ruimte voor al je werkmateriaal. Op het ruime tafelblad is er plek voor je computer, notitieboeken, schrijfwaren en nog veel meer.

Het bureau kan niet alleen in L-vorm, maar ook als recht doorlopend werkstation worden gemonteerd. Het beschikt over twee geïntegreerde rekken, elk met twee open opbergvakken. Deze bieden volop ruimte voor boeken, documenten, kantoorbenodigdheden en decoratieve items, zodat alles netjes opgeborgen én binnen handbereik blijft.

Dankzij het onderhoudsvriendelijke oppervlak verwijder je stof en vuil eenvoudig met een vochtige doek. Zo blijft je werkplek altijd netjes en uitnodigend.

De montage van de tafel is eenvoudig en dankzij de duidelijke handleiding snel gedaan. Het robuuste frame zorgt niet alleen voor stabiliteit, maar draagt ook bij aan het geslaagde ontwerp van het bureau.

Productbeschrijving:

- Modern bureau met twee geïntegreerde rekken
- Flexibel te monteren als L-vorm of rechte tafel
- Ideaal voor kantoor, thuiskantoor of studeerkamer
- Biedt ruimte voor al je bureau-accessoires
- Extra opbergruimte door elk twee open vakken per rek
- Snelle en eenvoudige montage
- Onderhoudsvriendelijk oppervlak

Afmetingen:

Bureau in L-vorm: 150x150x75 cm
Bureau in rechte opstelling: 240x60x75 cm

Materiaal:

Staal, gepoedercoat en spaanplaat

Kleur:

Zwart en eikenkleurig

Verpakkingsinhoud:

1 x Bureau met handleiding (bouwpakket)

Merk: [en.casa]

Veelgestelde vragen

Is de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] nu goedkoop?
De prijs van €129,99 zit rond het gemiddelde (€128,89) van de afgelopen 66 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €118,39 en €133,99.
Is de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] duur?
De Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] valt in het middensegment van Kantoor & Bureau: van de 2879 producten die wij in deze categorie volgen is 66% goedkoper en 34% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €90.
Hoe stabiel is de prijs van de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa]?
Onze prijsmonitor noemt de prijs van de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] stabiel: over 119 metingen van de afgelopen maanden schommelde hij tussen €118,39 en €133,99.
Wordt de Bureau Klirurud L-vormig of recht bureau eikenkleurig en zwart [en.casa] nog goedkoper?
Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 66 dagen 3× dalen, gemiddeld zo'n eens per 22 dagen, met dalingen van gemiddeld €6. Het laagste gemeten punt was €118,39 — €12 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Productinformatie

EAN4059438949180
Aanbevolen129.99
129,99

bij Bol.com

Naar winkel