baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze) - afbeelding 1
baby-nageltrimmer

baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze)

  • Kleur: roze
  • Product hoogte: 5.63 cm
  • Product lengte: 16.2 cm
  • Product breedte: 9.3 cm

Prijs bij bol

€ 44,99

laagst gemeten € 44,99 op 14 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze)
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 44,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 07:36

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 07:36. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 1 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze)
Kleurroze
Product hoogte5.63 cm
Product lengte16.2 cm
Product breedte9.3 cm
Aantal artikelen in verpakking21 stuk(s)
DoelgroepBaby & Kind
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
EAN4805388974396
Fabrikant Naamguangzhou zhongqing shangmao youxian gongsi
Geschikt voor nepnagelsJa
Type NagelverzorgingsproductNagelvijl

Prijsverloop

Wat baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze) kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (132 dagen)€ 44,99€ 44,99€ 44,9928

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€45€45€45€4514 jun23 jun2 jul11 jul
€44,99 laagste€44,99 hoogste€44,99 nu28 opgeslagen meetpunten
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€44,99–€44,99
28 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026
Catalogusgroep
3022
Baby & Kind: 3022 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze)

  • Verbeterde 21-in-1 WAARDESET: Elke set wordt geleverd met 4 schuurpapieren vijlhulpmiddelen voor babynagels en 2 vijlhulpstukken voor de nagels van volwassenen. BONUS: 13 EXTRA vervangende vijlen/pads (12 voor baby en 1 voor volwassene). U hoeft NOOIT vervangend schuurpapier/vijl te kopen!! Aangedreven door twee AA-batterijen (batterijen niet inbegrepen)
  • NAGELS SNIJDEN GEMAKKELIJK GEMAAKT: Royal Angels elektrische nagelvijlen zijn ontworpen om VEILIG en SNEL kleine teen- en vingernagels te knippen en polijsten voor zowel BABY'S als VOLWASSENEN. Het is superzacht en beschadigt de nagelriemen en nagelbedden NIET.
  • FLUISTERSTIL & LED-VERLICHTING: De nagelvijl wordt aangedreven door een krachtige maar STILLE motor. Met een LED-lampje gericht op de vingernagels kun je de nageltjes van je baby knippen, zelfs terwijl hij slaapt!
  • DRAAGBAAR EN EENVOUDIG TE GEBRUIKEN ONTWERP: Deze nagelvijlen zijn super EENVOUDIG TE GEBRUIKEN met slechts 1 knop om de snelheid en rotatie te regelen (met de klok mee/achteruit). Aangedreven door twee AA-batterijen (niet meegeleverd), kan hij langdurig worden gebruikt. Elke set wordt geleverd met een reisetui voor eenvoudiger opbergen en draagbaarheid.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de baby-nageltrimmer 21 in 1, veilige elektrische baby-nagelvijl, 13 extra gereedschappen, baby-nagelset, nagelknipper, tenen en nagels voor pasgeboren peuters, trimmen en polijsten (Roze)?

De prijsmonitor bevat 28 meetpunten van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €44,99 en €44,99.

Meer in Baby & Kind

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4805388974396
CategorieBaby kind
€ 44,99

bij bol

Naar bol