ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch - afbeelding 1
Asus

ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch

  • Schermgrootte: 31.5 Inch
  • Beeldschermresolutie: 1920 x 1080
  • Product gewicht: 9.10 kg
  • Vermogen: 28.6 W

Prijs bij bol

€ 252,00€ 309,90-19%
Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Donderdag in huis

Aanbieders van ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDonderdag in huis€ 252,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 06:37

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 06:37. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 19 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch
Schermgrootte31.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 1080
Product gewicht9.10 kg
Vermogen28.6 W
sRGB100%
Kijkhoek178
Alle specificaties(65)
Algemeen
Algemeen
EAN4711387957974
HDRJa
MerkASUS
SmartNee
CurvedJa
AdobeRGBGeen ondersteuning
Type HDRHDR 10
DraagbaarNee
Type syncFreeSync, Freesync Premium
VESA maatVESA 100mm x 100mm
Helderheid300
KantelbaarNee
TouchscreenNee
LuidsprekersNee
KleurechtheidsRGB
Contrast ratio3000:1
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.
Beeldverhouding16:09
KabelmanagementNee
Draaibaar schermNee
Gebruiker segmentGaming
Ingebouwde webcamNee
Type input/outputDisplayport 1.4
Aantal VGA poortenGeen
Blauw licht filterJa
Scherm responstijd0 milliseconde
Screen technologieVA
Waarde energielabelE
90 graden kantelbaarNee
DCI P-3 KleurdekkingGeen
Automatische helderheidNee
Geschikt voor console gamingJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteem
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)VG32VQM5B
Energieverbruik in stand -by modus0.5
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen
Maximale beeldscherm verversing snelheid250 Hz
Standaard beeldscherm verversing snelheid250 Hz
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product hoogte52 cm
Product lengte81 cm
Product breedte22.60 cm
Hoogte instelbaarNee
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Micro HDMIGeen
HDMI versieHDMI 2.1
USB-C voedingNee
Type aansluitingUSB 2.0
Micro DisplayPortGeen
Aantal USB-C poorten1
Aantal USB 2.0 poortenGeen
Aantal USB 3.1 poortenGeen
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten1
Aantal HDMI 2.1 poorten1
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)2
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief monitor voetJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in
Lees de hele productanalyse

Over de ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch

TUF Gaming Series 5 - TUF Gaming VG32VQM5B Gaming Monitor - 31.5" Full HD, gebogen, 250Hz (overklokt), ELMB SYNC, FreeSync Premium, 0,5ms responstijd, 120% sRGB, DisplayWidget Center
  • 31.5” Full HD 1500R gebogen gaming-monitor, overklokbaar naar 250Hz verversingssnelheid, ontworpen voor professionele gamers en indringende gameplay
  • 0,5 ms GTG (min.) responstijd voor vloeiende gameplay, en ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) SYNC-technologie om ghosting en bewegingsonscherpte verder te verminderen
  • FreeSync Premium levert een naadloze gamingervaring zonder tearing door VRR (variable refresh rate) standaard in te schakelen
  • DisplayWidget Center maakt gemakkelijke aanpassingen van monitorinstellingen mogelijk via een muis

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (16)

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Toon de gidsen

Meer in Laptops & Computers

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4711387957974
MerkAsus
€ 252,00

bij bol

Naar bol